• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 6 007

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15894238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27934870 15894238 Rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,35m2 na zielonych , spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 2 - pokojowe ma pow. 42,35m2 znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym b...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

535 125 PLN (12 741 zł/m2)

2
1
42 m2
2026
15894239 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27934869 15894239 Duże, przestronne mieszkanie realizowane w zabudowie szeregowej - całe 1 piętro, w szeregu środkowym! Mieszkanie dwustronne, przeciwległe z 5 pokojami, 2 łazienkami, a nawet 2 aneksami kuchennymi o łącznej powierzchnie 97,48m2 i aż 3 balkon...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 187 918 PLN (12 247 zł/m2)

5
2
97 m2
2026
15894241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27934867 15894241 Zapraszam do zakupu pięknej kawalerki w zielonej i cichej okolicy a jednocześnie z dobrą komunikacją i dobrym dojazdem do obwodnicy Wrocławia. Mieszkanie idealne pod inwestycję lub zamieszkania. Kompleks składa się z trzech nowoczesnych bud...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

502 110 PLN (13 571 zł/m2)

2
1
37 m2
2027
15894242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27934868 15894242 Duża, wygodna kawalerka - 1 pokojowe mieszkanie z możliwością wydzielania przestrzeni na sypialnię. Mieszkanie ma pow. 38,20m2 z loggią o pow. 4,21m2. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 10 piętrowym nowym apartamentowcu z windą w dzie...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

615 315 PLN (16 193 zł/m2)

1
1
38 m2
2026
15894240 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27934866 15894240 Kompleks składa się z pięciu nowoczesnych budynków, oferujących mieszkania o różnorodnych powierzchniach, od 37 m² do 103 m². W ofercie znajdują się funkcjonalne mieszkania dwupokojowe, przestronne trzypokojowe lokale oraz eleganckie cztero...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

497 992 PLN (10 375 zł/m2)

2
1
48 m2
2026
15856711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27103421 15856711 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam mieszkanie dwupoziomowe metraż łączny 156,10 w Zgorzelcu przy ul.Wyspiańskiego w zabudowie szeregowej,bardzo atrakcyjna lokalizacja,w pobliżu szkoły,przedszkola i liczne punkty gastronomiczne i usługowe...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

650 000 PLN (6 842 zł/m2)

4
-
95 m2
-
15705861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom z ogródkiem w centrum, w cenie mieszkania 24289213 15705861 Nieruchomości ApartamentMałgorzata Świetłowicz793 775 800                 OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !!           DOM Z LAT 40 Z OGROMNYM POTĘCJAŁEM !!!!!Do sprzedania dom z dużym potencjałem z lat 40-tych położony w samym centrum miasta M...

Mieroszów (Dolnośląskie, gm. Mieroszów)

170 000 PLN (944 zł/m2)

5
2
180 m2
1945