• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 963

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15892978 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899534 15892978 LOKALIZACJA: Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Dziennikarskiej. Świetna lokalizacja - blisko centrum miasta. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Mieszkanie usytuowane jest na I piętrze w czteropiętrowym budynku wielolokatorowym. Budynek w...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

449 000 PLN (6 701 zł/m2)

3
1
67 m2
1930
15896444 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Apartament 3-pokoje | ATAL Tower | Bulwary Wrocław 27980242 15896444 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu położonego w jednej z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu — Atal Towers. To propozycja dla osób ceniących nowoczesną architekturę, miejski styl życ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 199 000 PLN (17 896 zł/m2)

3
2
67 m2
2013
15884513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27705775 15884513 * Preferowany Klikent gotówkowy *Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602Dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 142,5 m2 na Muchoborze MałymOtoczenie nieruchomości:Dom położony jest w kameralnej, zielonej części miasta, ...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 320 000 PLN (9 296 zł/m2)

7
2
142 m2
1979
15843883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26818549 15843883 Nowoczesny dom w zabudowie szeregowej 106 m Ogród + taras 3 niezależne strefy Opiekun oferty:Daniel Gutowskilicencja PFRN nr 31347Otoczenie nieruchomości:Inwestycja położona jest w zachodniej części Wrocławia, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej o...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

948 252 PLN (9 031 zł/m2)

5
2
105 m2
2027
15896439 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27980188 15896439 Na sprzedaż świeżo wykończone, nigdy niezamieszkałe mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na nowoczesnym osiedlu Nowe Żerniki we Wrocławiu.Nieruchomość została wykończona z dbałością o detale oraz w spójnej, ponadczasowej stylistyce. Jasne ...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (16 429 zł/m2)

4
1
70 m2
2026
15493776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 19794903 15493776 Na sprzedaż pałac z początku XVII wieku , znajdujący się na działce o pow. ponad 10 ha, w miejscowości Małuszów (gm. Męcinka, pow. jaworski). Odległości: Wrocław (około 50 km), droga ekspresowa S3 (około 600 metrów), Legnica i autostrada A4 Wrocł...

Małuszów (Dolnośląskie, gm. Męcinka)

7 000 000 PLN (1 707 zł/m2)

12
-
4100 m2
1600
15896116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27969134 15896116 Atrakcyjny dom wolnostojący położony w Świdnicy!Dom położony w cichej i spokojnej części miasta, z dala od miejskiego zgiełku.Na parterze domu znajduje się piękny przestronny salon z wyjściem na taras oraz do ogrodu, duża otwarta kuchnia wraz z pomie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 520 000 PLN (5 429 zł/m2)

5
4
280 m2
2007