• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 5 924

15822976 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Wynajm mieszkania/pokoju 26578165 15822976 Do wynajęcia komfortowy pokój jednoosobowe w 3-pokojowym mieszkaniu na 3 piętrze budynku z 2017 roku przy ul. Opoczyńskiej we Wrocławiu (niedaleko Stadionu Miejskiego). Pokój o pow. ok. 12 m kw. wyposażony jest w dużą szafę , sofę rozkładaną, biurko ...

Wrocław (Wrocław-Fabryczna), Opoczyńska 14/36

1 200 PLN (21 zł/m2)

3
1
58 m2
2017
15771231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25573462 15771231 do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe w budynku Odra Tower; okna od wschodu; mieszkanie 2-pokojowe, z dużym balkonem, z którego rozpościera się piękny widok; mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, wyposażone; cena 3000 zł + opłaty; miejsce postojo...

Wrocław (Stare Miasto), gen. Sikorskiego

3 000 PLN (83 zł/m2)

2
1
36 m2
-
15812264 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2-pokoje, 56m2, garderoba, garaż podziemny, Krzycka, od zaraz 26472200 15812264 Oferta bezpośrednia, od właściciela Do wynajęcia przestronne mieszkanie 2 – pokojowe, umeblowane. Metraż 56,5m2. Mieszkanie z 2008 roku , balkon, winda, dostępne miejsce postojowe w garażu podziemnym Dostępne od zaraz Wrocław, Krzyki, ul. Krzycka...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), Krzycka

2 600 PLN (46 zł/m2)

2
1
56 m2
2008
15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15793582 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia 20m2 + balkon jasny ciepły dla 1 lub 2 kobiet z Ukrainy 26042439 15793582 Pokój do wynajęcia dla KOBIETY lub 2 KOBIET z UKRAINY, Wrocław Krzyki ul. Krynicka 4, IIIp, winda; 20m2, jasny, duży balkon 5m2 w mieszkaniu 3 pokojowym, rozkładowym. Każdy pokój zamykany na klucz. Koniecznie pracujących, posiadających stałe źródł...

Wrocław (Wrocław-Krzyki), ul. Krynicka 4

1 080 PLN

-
-
-
-
15896813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27988635 15896813 OSOBA PROWADZĄCA WIOLETTA GRZESIAKtel. TEL. 602 101 602Nr Licencji PFRN 2258Tylko w SDP Nieruchomości - nie szukaj dalej.KLUCZE W BIURZE.Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego apartamentu w budynku z windą z 2024r. z recepcją i ochroną 24h...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 070 000 PLN (19 107 zł/m2)

2
1
56 m2
2024
15896830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27988452 15896830 Ok. Opolska Bliźniak4 pok125m2Lux Polecamy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej położony okolice ul. Opolska , na spokojnym osiedlu. Nieruchomość została wykończona w podwyższonym standardzie, z dbałością o jakość materiałów oraz komfort codzienn...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 149 002 PLN (9 047 zł/m2)

4
2
127 m2
2016
15896824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27988454 15896824 Marcinkowice 81 m² BEZ PCC Ogród Parking Kameralne osiedle w zielonej części Marcinkowic Szukasz nowoczesnego mieszkania z ogrodem, z dala od miejskiego zgiełku, ale z wygodnym dojazdem do Wrocławia? Ta inwestycja w Marcinkowicach (gmina Oława) t...

Marcinkowice (Dolnośląskie, gm. Oława)

599 000 PLN (7 395 zł/m2)

4
1
81 m2
2006
15896822 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 27988453 15896822 Do wynajęcia lokal przy głównej ulicy ul Legnicka, duży ogródek ponad 100m2, od kwietnia Czynsz najmu 2699zl plus zarzadca prąd i wodaZapraszam serdecznie Biuro 789100422Oferta wysłana z programu dla biur nieruchomości ASARI CRM (asaricrm.com)...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 499 PLN (42 zł/m2)

11
-
60 m2
-
15896823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27988445 15896823 Wikszyn Działka Budowlana MPZP Okazja! Polecamy Państwu sprzedaż działka budowlana wraz z ostatecznym pozwoleniem na budowę w Wilkszynie o powierzchni 830 m2. Lokalizacja: ul. MarszowickaSłoneczna. Media: prąd, woda, gaz, światłowód, kanalizacja sani...

Wilkszyn (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

356 900 PLN

-
-
831 m2
-
15896829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27988450 15896829 PREMIUM Dom 4 pokoje Garaż Duży ogród Przy PARKU Okazja cenowa ok. Marino ul.SułowskaNa sprzedaż nowoczesny dom w kameralnym, zamykanym osiedlu położonym w spokojnej i zielonej okolicy – bezpośrednio przy parku. Idealna propozycja dla rodzin szu...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 999 PLN (9 615 zł/m2)

4
-
104 m2
2026
15896827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27988449 15896827 Wilkszyn- pod osiedle szeregi bliźniak - usługi przy Lesie Mokrzańskim - Urokliwe miejsce!!!!Działka położona w urokliwym miejscu przy lesie Mokrzańskim - osiedle willowe!Działka pod zabudowę mieszkaniowo -usługowa.Działka uzbrojona, na kazdej działc...

Wilkszyn (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

4 499 999 PLN

-
-
24008 m2
-