• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 2 756

15876554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27539172 15876554 Funkcjonalne, jasne mieszkanie 3-pokojowe ( pierwotnie były to 2 pokoje - zapis w księdze wieczystej - istnieje możliwość przywrócenia poprzedniego układu)  w niskim zadbanym bloku  z 1996 r.  Mieszkanie gotowe do zamieszkania, nie wymaga dodatkowych...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

625 000 PLN (11 574 zł/m2)

3
1
54 m2
1996
15876260 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27534791 15876260 NOWA NIŻSZA CENA!!!!! SZYBKIE WYDANIE NIERUCHOMOŚCI!!!PRZYJDŹ, OBEJRZYJ ZAPROPONUJ CENĘ !!! Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,40 m², położone na pierwszym piętrze niskiego budynku na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Znajduj...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

575 000 PLN (12 950 zł/m2)

2
-
44.4 m2
2004
15876261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27534792 15876261 NOWA CENA!!! SZYBKIE WYDANIE NIERUCHOMOŚCI!!PRZYJDŹ, OBEJRZYJ ZAPROPONUJ CENĘ !!! Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,40 m², położone na pierwszym piętrze niskiego budynku na kameralnym, zamkniętym osiedlu. Znajduje się ono ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

575 000 PLN (12 950 zł/m2)

2
-
44.4 m2
2004
15853607 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27054111 15853607 Na sprzedaż mieszkanie ok. 60 m2 (2 pokoje, kuchnia, łazienka, kotłownia, pomieszczenie gospodarcze, zabudowany ganek) w Rościsławicach, wraz z przynależnościami: - działka ok. 1600 m2 - parterowy budynek gospodarczy ok. 100 m2 - część stodoły z piw...

Rościsławice (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

149 000 PLN (2 980 zł/m2)

2
-
50 m2
1930
15867931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27358555 15867931 Na sprzedaż stylowe i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m², położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia – na Krzykach. Nieruchomość znajduje się na parterze nowoczesnego, zamkniętego i strzeżonego osiedla, co gw...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

740 000 PLN (16 444 zł/m2)

2
-
45 m2
2015
15876140 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pierwszy najem! mieszkanie 2 - kondygnacyjne 27531271 15876140 Pierwszy najem !! Mieszkanie o powierzchni ok. 90 m2 w nowym budynku, oddanym do użytku w 2024 roku.mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, 2 sypialni oraz 2 łazienek, garderoby oraz dużej otwartej przestrzni do pracy lub Cena najmu 4200 ...

Wrocław (Maślice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 200 PLN (47 zł/m2)

4
2
90 m2
2025
15876076 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27529714 15876076 Gotowiec inwestycyjny – 5 pokoi ROI >10% Wrocław, Krzyki Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 56 m², podzielone na 5 niezależnych pokoi, zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Wrocławia (Krzyki), w bezpośr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

689 000 PLN (12 304 zł/m2)

5
-
56 m2
1970
15872824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przy Parku Grabiszyńskim | 2025 | loggia | 2 pok 27502315 15872824 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego apartamentu w stanie deweloperskim, położonego przy ul. gen. Józefa Hallera we Wrocławiu. Nieruchomość znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Grabiszyńskiego, co zapewnia widok na zi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

640 000 PLN (14 884 zł/m2)

2
1
43 m2
2025
15818767 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26609695 15818767 Nowoczesne mieszkanie 2 pokojowe na wynajem – Legnica, Osiedle Centrum Park!Do wynajęcia oferujemy nowoczesne mieszkanie 2 -pokojowe w prestiżowej inwestycji Centrum Park w Legnicy. To nowoczesne osiedle położone jest w bezpośrednim sąsiedztwie Parku...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

2 300 PLN (58 zł/m2)

2
1
40 m2
2025
15717912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24540823 15717912 Biuro Metrohouse prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie w centrum Węglińca!Na sprzedaż w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 86,1 m², (w tym pomieszczenia przynależne: garderoba, pralnia oraz komórka) zlokalizowane na pierwszym piętrze w ...

Węgliniec (Dolnośląskie, gm. Węgliniec)

350 000 PLN (4 070 zł/m2)

2
1
86 m2
1940
15866291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27317621 15866291 Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicy ul. Szczytnickiej we Wrocławiu.Dodatkowym atutem nieruchomości jest spektakularny widok – niczym nieprzesłonięta panorama z salonu i kuchni obejmuje Most Grunwaldzki, Odrę, skyline ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

729 000 PLN (15 251 zł/m2)

3
-
47.8 m2
-
15648059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23246320 15648059 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,38 m² na Przedmieściu Oławskim.Nieruchomość po generalnym remoncie w 2017 roku stanowi doskonałą propozycję inwestycyjną. Niecałe 10 minut samochodem do Politechniki, 15 minut tramwajem lub 15 minu...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

555 000 PLN (11 966 zł/m2)

3
-
46.38 m2
1880