• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 2 759

15717912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24540823 15717912 Biuro Metrohouse prezentuje na sprzedaż komfortowe mieszkanie w centrum Węglińca!Na sprzedaż w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 86,1 m², (w tym pomieszczenia przynależne: garderoba, pralnia oraz komórka) zlokalizowane na pierwszym piętrze w ...

Węgliniec (Dolnośląskie, gm. Węgliniec)

350 000 PLN (4 070 zł/m2)

2
1
86 m2
1940
15866291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27317621 15866291 Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicy ul. Szczytnickiej we Wrocławiu.Dodatkowym atutem nieruchomości jest spektakularny widok – niczym nieprzesłonięta panorama z salonu i kuchni obejmuje Most Grunwaldzki, Odrę, skyline ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

729 000 PLN (15 251 zł/m2)

3
-
47.8 m2
-
15648059 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23246320 15648059 Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 46,38 m² na Przedmieściu Oławskim.Nieruchomość po generalnym remoncie w 2017 roku stanowi doskonałą propozycję inwestycyjną. Niecałe 10 minut samochodem do Politechniki, 15 minut tramwajem lub 15 minu...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

555 000 PLN (11 966 zł/m2)

3
-
46.38 m2
1880
15866290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27317620 15866290 Na sprzedaż wyjątkowy, 45-metrowy apartament w odrestaurowanej kamienicy.To idealna propozycja dla osób ceniących nowoczesny design, bliskość zabytkowego centrum oraz ciszę własnego ogrodu w środku miasta.Inwestor przeprowadził kompleksową modernizac...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

869 000 PLN (19 311 zł/m2)

2
-
45 m2
1894
15866289 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27317619 15866289 Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 41,29m2, położone w atrakcyjnej lokalizacji we Wrocławiu -okolice ul. Suchej , przy centrum handlowym Wroclavia oraz przy Dworcu Głównym. Idealne do zamieszkania lub wyna...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 000 PLN (20 562 zł/m2)

2
-
41.29 m2
2014
15874962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27520819 15874962 Oferta skierowana do osób, które cenią sobie wygodę, ciszę i spokój otoczenia oraz dogodny dojazd do centrum Wrocławia. Komfortowo urządzone i wykończone materiałami wysokiej jakości mieszkanie dwupokojowe w zadbanym , nowym budynku z windą . Apa...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

690 000 PLN (11 695 zł/m2)

2
1
59 m2
2020
15874959 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27520822 15874959 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSzukasz mieszkania, które łączy spokój, funkcjonalność i niskie koszty utrzymania? Ta oferta jest dla Ciebie.Na wynajem przytulne i dobrze zaprojektowane mieszkanie o powierzchni 50 m², położone przy ul. S...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 PLN (64 zł/m2)

2
-
50 m2
2010
15714988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Po kapitalnym remoncie/przestronne/PKP/3 pokoje 24478578 15714988 Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania w wyjątkowym budynku, w spokojnej miejscowości w odległości 7 km od Obornik Śląskich- Morzęcin Mały. Mieszkanie znajduje się w klimatycznej kamienicy. Lokal został przez właściciela przygotowany do zamieszkania ...

Oborniki Śląskie (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

238 000 PLN (3 132 zł/m2)

3
2
76 m2
1925
15650342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23314210 15650342 Na sprzedaż wyjątkowy apartament w samym centrum Karpacza z pięknym widokiem na górySzukasz miejsca na własny relaks w górach lub dochodowej inwestycji? Oferujemy komfortowy i w pełni wyposażony apartament w jednej z najlepszych lokalizacji Karpacza ...

Karpacz (Dolnośląskie, gm. Karpacz)

650 000 PLN (19 118 zł/m2)

2
1
34 m2
2017
15859323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje, Krzyki, Kamienica po remoncie 27167490 15859323 Jasne 2‑pokojowe mieszkanie 36 m² na Księżu Małym - idealne pod inwestycję lub własną aranżację!Oferta na wyłączność!!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,3 m², położone na 1. piętrze kameralnej kamienicy przy ul. Opolskiej na Krzykach Księżu Mały...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

332 000 PLN (9 222 zł/m2)

2
1
36 m2
1930
15873055 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27511216 15873055 Oferujemy na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze trzypiętrowego budynku w doskonałej lokalizacji we Wrocławiu. Mieszkanie posiada widok na wrocławski Rynek, co z pewnością docenią miłośnicy miejskiego życia.Wnętrz...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 423 380 PLN (21 000 zł/m2)

3
-
67.78 m2
1960
15863559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27252207 15863559 Wyjątkowe mieszkanie w sercu kompleksu pałacowegoSzukasz miejsca z duszą, gdzie historia spotyka się z codziennym komfortem? Prezentujemy unikatowe mieszkanie o powierzchni 60,46 m², położone w malowniczym Bukowcu, bezpośrednio na terenie zabytkowego...

Bukowiec (Dolnośląskie, gm. Mysłakowice)

399 000 PLN (6 650 zł/m2)

2
1
60 m2
1900