• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 2 742

15607872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 12 pokojowe 22371491 15607872 Do sprzedania mieszkanie w budynku dwupiętrowy wolnostojącym.Przed budynkiem możliwość parkowania samochodów.Za budynkiem od strony południowej - bardzo słonecznej - podwórko nad rzeką i kojec zamykany na dwa duże psy..Ogrzewanie miejskie - PEC Linia...

Bogatynia (Dolnośląskie, gm. Bogatynia)

330 000 PLN (3 000 zł/m2)

12
-
110 m2
2000
14147820 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 12 pokojowe 4167 14147820 Do sprzedania budynek dwupiętrowy wolnostojący, - dwa mieszkania plus lokal handlowy 100m2 na parterze.- Wszystkie lokale wynajęte - stali najemcy. Przed budynkiem możliwość parkowania samochodów.Za budynkiem od strony południowej - bardzo słonecznej...

Bogatynia (Dolnośląskie, gm. Bogatynia)

990 000 PLN (2 912 zł/m2)

12
-
340 m2
2000
15861753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe/Legnica centrum 27211066 15861753 Nieruchomości ApartamentKarolina Kubicka Zalesska tel. 573 098 029                        Mieszkanie w kamienicy 4 pokojoweLegnica Do negocjacji!! Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 111.01 m2 położone w centrum Legnicy, województwo dol...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

569 000 PLN (5 126 zł/m2)

4
1
111 m2
1900
15826847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
przestronne 2 pok | blisko centrum Wrocławia 26621844 15826847 Super lokalizacja - Wrocław osiedle Poświętne, ul. Pakosławska!Do sprzedania urocze mieszkanie 2 pokojowe (możliwość 3) z 2019 roku :- przestronny salon z aneksem kuchennym ponad 26 m2;- wyjście na duży, ustawny balkon, prawie 9 m2;- sypialnia około ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (14 265 zł/m2)

2
1
49 m2
2019
15654446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
39m² | centrum | gotowe | jako inwestycja 23370477 15654446 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 39 m², położonego przy ul. Zielińskiego we Wrocławiu, w dobrze skomunikowanej części miasta. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem oraz jasnym wnętrzem, które zapewnia komfor...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

542 100 PLN (13 900 zł/m2)

2
1
39 m2
1978
15870878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27442931 15870878 Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania spółdzielcze własnościowe prawo do 3-pokojowego lokalu mieszkalnego na Osiedlu Zachód w Zgorzelcu. Nieruchomość położona jest na 9. piętrze bloku z windą przy ul. Kościuszki. Dzięki kon...

Zgorzelec (Osiedle zachód) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

350 000 PLN (7 143 zł/m2)

3
-
49 m2
-
15870227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27423638 15870227 Bezpośrednio od dewelopera, 0% prowizji Duży wybór mieszkań o układach od 1 do 4 pokoi i metrażach od 34 do ponad 70 m2. Mieszkania oddane do użytkowania Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży dwupokojowe, funkcjonalne ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

629 000 PLN (14 295 zł/m2)

2
-
44 m2
2025
15759195 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Rozkładowe 3-pokoje/1 piętro/balkon 25335698 15759195 Nieruchomości ApartamentIzabella Paprocka570 097 070                   OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE!Do wynajęcia duże, przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 położone przy ulicy Jana Pawła II. Znakomita lokalizacja, blisko par...

Brzeg Dolny (Dolnośląskie, gm. Brzeg Dolny)

2 500 PLN (38 zł/m2)

3
1
66 m2
1960
15870716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27437902 15870716 Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania nowoczesne mieszkanie z ogrodem w stanie deweloperskim. Dwupoziomowy lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym w zabudowie szeregowej zlokalizowany jest w południowej części Zgorzelca, na no...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

699 000 PLN (7 516 zł/m2)

5
-
93 m2
-
15486269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5-pokojowe, przestronne mieszkanie blisko zieleni 19631631 15486269 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 5-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią o powierzchni 101,75 m², położonego na 3. piętrze budynku przy ul. Łąka Mazurska. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym, rozkładowym układem pom...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

825 000 PLN (8 168 zł/m2)

5
1
101 m2
1989
15628802 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Nowoczesne, funkcjonalne z miejscem postojowym 22821441 15628802 Na wynajem nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 32,21 m² razem z naziemnym miejscem postojowym, położone w cichej i zielonej okolicy w Boguszycach, zaledwie kilka minut od centrum Oleśnicy. Mieszkanie znajduje się w nowym budynku oddanym d...

Boguszyce (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

2 100 PLN (66 zł/m2)

2
1
32 m2
2024
15870687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Super lokalizacja Ww Karłowice ul. Sportowa 27437666 15870687 Nowa oferta na Karłowicach!Super lokalizacja - Wrocław Karłowice ul. Sportowa, przy szpitalu na Koszarowej.- 2 pokoje z osobną, ustawną kuchnią (możliwość wydzielenia 3 pokojów z aneksem);- wysoki parter, wejście pół piętra do góry;- ‎budynek to nisk...

Wrocław (Karłowice) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

579 000 PLN (10 722 zł/m2)

3
1
54 m2
1930