• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 2 765

15527204 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
3 oddzielne pokoje + salon z kuchnią, z balkonem 20532673 15527204 Na wynajem duże, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 84,37 m², położone na 2. piętrze czteropiętrowej plomby z lat 90., przy ul. Orzeszkowej 47 we Wrocławiu, w dzielnicy Ołbin. Mieszkanie jest dwustronne, jasne i bardzo dobrze doświetlone. Zostało ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 300 PLN (51 zł/m2)

4
1
84 m2
1990
14771021 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Grabiszyńska, obręb Stare Miasto 3043890 14771021 Mieszkanie 1 pokojowe, generalny remont w 2017 r, aktualnie wynajmowane do 30 kwietnia 2026r, wolne od 1 maja 2026.Bardzo dobra lokalizacja, w pobliżu komunikacja miejska, sklepy, usługi, Rynek w zasięgu spaceru. Ogrzewanie miejskie...

Wrocław (Wrocław-Stare Miasto), ul. Grabiszyńska

1 800 PLN (72 zł/m2)

1
1
25 m2
1980
15869909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
ROI 11,87% | Gotowiec inwestycyjny po remoncie 27411434 15869909 Dochodowe mieszkanie → bezpieczna inwestycja dziś i jutro: zyski w dłuższej perspektywie! ROI 11,87%. Przychód miesięczny z najmu to 8900 zł.Mieszkanie funkcjonuje na umowach długoterminowych, w większości 12-miesięcznych, zabezpieczonych 1-miesięczn...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

899 000 PLN (10 963 zł/m2)

6
-
82 m2
-
15801247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie dwupokojowe 26231526 15801247 Nieruchomości ApartamentJolanta Żelichowska797 231 625                                                                                                                                   Mieszkanie  dupokojowe   Do sprzedania słoneczne 2 pokojowe miesz...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

265 000 PLN (5 521 zł/m2)

2
1
48 m2
1975
15869982 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27413983 15869982 Luksusowy, 3 - pokojowy apartament w inwestycji River Point na Kępie Mieszczańskiej na Starym Mieście we Wrocławiu. Mieszkanie o powierzchni 58m2 znajduje się na 5-tym pietrze nowo wybudowanego budynku klasy premium, od strony zachodniej. Bardzo ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

4 700 PLN (81 zł/m2)

3
1
58 m2
2019
15869874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27411262 15869874 Na sprzedaż przestronny i jasny apartament o powierzchni 40,06 m², usytuowany na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku w jednej z najspokojniejszych części Szklarskiej Poręby. Nieruchomość idealna dla osób poszukujących komfortowego miejsca do życia...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

590 000 PLN (14 750 zł/m2)

1
-
40 m2
2025
15840503 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26777197 15840503 Wombat Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży eleganckiego mieszkania po kapitalnym remoncie - Bielawa. Przedmiotem oferty jest starannie wyremontowane, w pełni funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m² , usytuowane na pierwszy...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

389 000 PLN (6 483 zł/m2)

3
-
60 m2
-
15867001 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie Centrum/ przy Sky Tower 27333042 15867001 Oferta deweloperska 0% prowizjiNowoczesna inwestycja w prestiżowej, centralnej części Wrocławia - ul. Gwiaździsta. Doskonała lokalizacja, wysoki standard oraz pełna infrastruktura miejska sprawiają, że to idealna propozycja zarówno do zamieszkania, ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

523 000 PLN (18 679 zł/m2)

1
1
28 m2
2026
15868958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27395500 15868958 Na sprzedaż nowoczesny apartament inwestycyjny o powierzchni 28,14 mkw., położony w prestiżowym kompleksie Happy Valley Resort w Szklarskiej Porębie.Lokal wykończony w wysokim standardzie hotelowym (4*), w pełni umeblowany i gotowy do generowania doc...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

528 900 PLN (18 889 zł/m2)

1
1
28 m2
2023
15848835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26948750 15848835 Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 46 m², położone na parterze budynku przy ul. Chrobrego w jednej z najbardziej praktycznych i cenionych lokalizacji w Bolesławcu. Lokal idealnie sprawdzi się zarówno dla p...

Bolesławiec (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

455 000 PLN (9 891 zł/m2)

2
1
46 m2
1960
15735776 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24861213 15735776 Mieszkanie o metrażu domu 93 m² w Szczytnicy!Marzysz o przestrzeni jak w domu, ale cenisz wygodę mieszkania w bloku? To ogłoszenie jest właśnie dla Ciebie!Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 93 m² - usytuowane na 4 piętrze bloku w Szczyt...

Szczytnica (Dolnośląskie, gm. Warta Bolesławiecka)

415 000 PLN (4 462 zł/m2)

4
2
93 m2
1960
15869321 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27406454 15869321 Kontakt telefoniczny: 510180181Komfortowe mieszkanie 42+8mkww spokojnej dzielnicy Nowej RudyDrogosław ul. Dworska 2dodatkowokomórka,ogródek,strychpiwnicaMieszkanie po kapitalnym remoncie;tynki,instalacje elektryczna,co,wodne i kanalizacyjne podłogi o...

Nowa Ruda (Dolnośląskie, gm. Nowa Ruda)

229 000 PLN (5 452 zł/m2)

2
-
42 m2
1930