• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 2 750

15868832 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
OSIEDLE MALOWNICZE Blisko lasu super wykończone P 27391097 15868832 Na sprzedaż komfortowe i w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 56,18 m², położone na 1. piętrze w nowoczesnym, 3-piętrowym budynku z windą. Co ważne - winda znajduje się dokładnie w tej klatce, w której mieści się lokal, co nie jest takie oczywi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (13 375 zł/m2)

3
1
56 m2
2016
15836639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26714856 15836639 4-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie Wysoki standard Osiedle Młodych - Świdnica Wombat Nieruchomości z przyjemnością prezentuje wyjątkową ofertę sprzedaży komfortowego, w pełni wyremontowanego mieszkania, gotowego do zamieszkania od...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

539 000 PLN (9 293 zł/m2)

4
-
58 m2
1980
15206553 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 12593819 15206553 Oferta aktualna Prezentujemy ofertę wynajmu mieszkania w Szymanowie gmina Dobromierz. Czynsz najmu 900 zł + czynsz do zarządcy 190 zł + prąd, woda, śmieci. Kaucja 1200,00 Ogrzewanie elektryczne, klimatyzacja. Po remoncie. Preferowany długi okres na...

Szymanów (Dolnośląskie, gm. Dobromierz)

900 PLN (19 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15858984 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27160421 15858984 Dzień dobry,Na sprzedaż oferuję mikroapartament inwestycyjny - kawalerkę o powierzchni 17 m², zlokalizowane na 1. piętrze w nowym bloku z 2022 roku.Nieruchomość prawnie funkcjonuje jako lokal użytkowy, co pozwala na odliczenie 23% podatku VAT od zaku...

Wrocław (Muchobór mały) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

310 000 PLN (18 235 zł/m2)

1
-
17 m2
2022
15784703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25860783 15784703 SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący 572 711 788Na sprzedaż przestronne, komfortowe mieszkanie na II piętrze o powierzchni 108 m², położone w spokojnej okolicy, w niskim, solidnym budynku z końca lat 50., który przeszedł gruntowną modernizację. Bu...

Mysłakowice (Dolnośląskie, gm. Mysłakowice)

569 000 PLN (5 259 zł/m2)

4
-
108.2 m2
1959
15868489 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27382128 15868489 Do sprzedaży elegancki apartament przy Rynku we Wrocławiu w Justin Center - ul.Krawiecka. Apartament składa się z dużej sypialni z wygodnym małżeńskim łożem, dużą szafą w zabudowie, przestronnego salonu z aneksem kuchennym , eleganckiej łazienki wy...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

841 000 PLN (17 163 zł/m2)

2
-
49 m2
2009
15858816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27155309 15858816 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje na sprzedaż wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane na 3. piętrze kamienicy w Jaworzynie Śląskiej. Podstawowe informacje: Powierzchnia: 37 m² Liczba pokoi: 2 ...

Jaworzyna Śląska (Dolnośląskie, gm. Jaworzyna Śląska)

279 900 PLN (7 997 zł/m2)

2
-
35 m2
1930
15868366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe 4 pokojowe z balkonem "Osiedle przy Młynie" 27380868 15868366 Nieruchomości ApartamentIwona Miłkowska728 763 324   NOWA INWESTYCJA OSIEDLE PRZY MŁYNIE   BEZ PCC I PROWIZJI !      Oferta dotyczy sprzedaży 4 pokojowego mieszkania na I piętrze o powierzchni 77,67 m2 z balkonem w bloku z 2025 roku w atrakcyjnej lok...

Wołów (Dolnośląskie, gm. Wołów)

566 991 PLN (7 364 zł/m2)

4
1
77 m2
2025
15868367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe 3 pokojowe z balkonem w dobrej lokalizacji! 27380870 15868367 Nieruchomości ApartamentJulitta Stec533 844 505Bez podatku PCC i prowizji!Oferta dotyczy sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o pow. 64,05 m2 z balkonem o pow. 5,25 m2 na 3 piętrze w nowej inwestycji Stara Cegielnia w Wołowie w stanie deweloperskim. Na ...

Wołów (Dolnośląskie, gm. Wołów)

467 565 PLN (7 306 zł/m2)

3
1
64 m2
2025
15868314 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27378611 15868314 Wombat Nieruchomości prezentuje 4 pokojowe mieszkanie na sprzedaż - Oleszna, gmina Łagiewniki. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 145 m², położone w spokojnej, zielonej okolicy z widokiem na góry. Nieru...

Oleszna (Dolnośląskie, gm. Łagiewniki)

495 000 PLN (3 414 zł/m2)

4
-
145 m2
1986
15694791 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gotowe mieszkanie na Ołtaszynie z ogrodem 79mkw 24090673 15694791 Bez prowizji biura i podatku PCCBezpośrednio od dewelopera.Polecam komfortowe mieszkanie na kameralnym osiedlu w granicach Wrocławia, zlokalizowany na prestiżowym Ołtaszynie. Atuty:- kameralność - lokalizacja - prestiżowy Ołtaszyn- budynki są gotowe,...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

900 000 PLN (10 714 zł/m2)

4
1
84 m2
2024
15532265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20642238 15532265 Idealne mieszkanie na start w cichej okolicy lub pod inwestycję!Kawalerka o powierzchni 20,90 m², usytuowana na parterze budynku wielorodzinnego w malowniczej miejscowości - Radostów Średni, gmina Lubań.Jest to nieruchomość, która dzięki swojemu poło...

Radostów Średni (Dolnośląskie, gm. Lubań)

99 000 PLN (4 500 zł/m2)

2
1
22 m2
1940