• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie Chocianów

Znalezionych ofert: 41

15894764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Wyjątkowa część kamienicy z dużym ogrodem 27948596 15894764 Nieruchomości ApartamentJolanta Żelichowska797 231 625      Wyjątkowa część kamienicy z dużym ogrodem - jak w domu. Na sprzedaż wyjątkowa niezależna część kamiennicy z dużym pięknie utrzymanym ogrodem, położona w Chocianowie woj. dolnośląskie. Całość...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

710 000 PLN (4 176 zł/m2)

5
3
170 m2
1920
15880015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27614259 15880015 Chocianów, gmina Chocianów, działka budowlana, 484 m2, sprzedaż, 35 000 zł. Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Chocianów w gminie Chocianów. - Powierzchnia: 484 m2 - - Przeznaczenie w MPZP: MN - zabudowa mieszkaniowa je...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

35 000 PLN

-
-
484 m2
-
15836547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w Chocianowie | 3 pokoje z balkonem 26713749 15836547 Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malinatel. 573 087 693Mieszkanie 3 pokojeBalkonChocianów Od zaraz210 000,00 zł Do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49,50 m² znajdujące się w Chocianowie, woj. dolnośląskie. Mieszkanie usytuow...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

210 000 PLN (4 286 zł/m2)

3
1
49 m2
1970
15828150 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie w kamienicy z duzym potencjałem 26624185 15828150 Nieruchomości ApartamentJolanta Żelichowska       797 231 625                                OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !!!               Mieszkanie w kamienicy z dużym potencjałem.      Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie położone w kamie...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

250 000 PLN (2 551 zł/m2)

3
1
98 m2
1930
15293334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 14981302 15293334 Polecamy na sprzedaż nieruchomość rolną z możliwością budowy obiektów do obsługi turystykiDziałka rolna łąki klasy IV, V i VIV i VI klasy o łącznej powierzchni 13,28ha.Lokalizacja: Gmina Gromadka, obręb Pasternik, dz. nr 171.Działka jest utrzymana w ...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

796 800 PLN

-
-
132800 m2
-
15293303 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 14980749 15293303 Polecamy na sprzedaż nieruchomość.Działka rolna V i VI klasy, Łąka VI klasy i LZ o łącznej powierzchni 16,29ha.Lokalizacja: Gmina Gromadka, obręb Pasternik, dz. nr 2.Działka jest utrzymana w dobrej kulturze rolnej, koszona i uprawiana.Działka posiad...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

977 400 PLN

-
-
162900 m2
-
15277833 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 14540419 15277833 Polecamy na sprzedaż nieruchomość, składającą się z dwóch działek leśnych, na terenie Borów Dolnośląskich w gminie Chocianów. Oferta sprzedaży jest dostępna od 2025r.Teren o łącznej powierzchni 27,40hektarów, całkowicie zadrzewiony. Większość drzewos...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

1 918 000 PLN

-
-
274000 m2
-
15840125 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26767538 15840125 Nieruchomości ApartamentJolanta Żelichowska797 231 625                Słoneczne  2 pokojowe mieszkanie  w Chocianowie Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2, położone w Chocianowie, województwo dolnośląskie.Nieruchomość znajduje się n...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

198 000 PLN (4 041 zł/m2)

2
1
49 m2
1978
15845170 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokojowe mieszkanie do generalnego remontu 26856070 15845170 Nieruchomości ApartamentJolanta Żelichowska797 231 625                   2 pokojowe mieszkanie do generalnego remontu Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m2 położone w Chocianowie, województwo dolnośląskie. W skład mieszkania wchodzi ...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

180 000 PLN (3 913 zł/m2)

2
1
46 m2
1978
15878335 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje 1 pietro balkon 27594100 15878335 Nieruchomości ApartamentJolanta Żelichowska797 231 625                          3 pokoje, 1 pietro , balkonChocianówDo sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,50m2, położone w Chocianowie, województwo dolnośląskie.Nieruchomość znajduje się n...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

350 000 PLN (5 469 zł/m2)

3
1
64 m2
1980
15877472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27570347 15877472 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISyndyk E&D Development sp. z o.o. z siedzibą w Głogowieogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki budynku mieszkalnego w stanie surowym zamkniętympołożonego w Chocianowie (dolnośląskie) Syndyk oferuje do...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

2 713 000 PLN (1 653 zł/m2)

12
-
1641 m2
-
15877473 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27570346 15877473 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISyndyk E&D Development sp. z o.o. z siedzibą w Głogowieogłasza konkurs ofert na sprzedaż z wolnej ręki działek gruntu położonych w Chocianowie (dolnośląskie) Syndyk oferuje do sprzedaży prawo własności nieruc...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

1 329 000 PLN (59 zł/m2)

-
-
22704 m2
-