• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie Chocianów

Znalezionych ofert: 41

15792339 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie na sprzedaż 26012834 15792339 Nieruchomości ApartamentJolanta Żelichowska797 231 625                                   Przestronne 3 pokojowe mieszkanie w budynku z cegły     Do sprzedania  przestronne, słoneczne i zadbane 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,90 m2, położone w ...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

395 000 PLN (5 064 zł/m2)

3
1
78 m2
1992
15866601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przytulny dom w Chocanowie 27321411 15866601 Nieruchomości ApartamentJolanta Żelichowska797 231 625                               Przytulny dom wolnostojący w Chocianowie                   OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !!!!Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 110 m², poł...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

735 000 PLN (6 682 zł/m2)

4
2
110 m2
1939
15801247 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie dwupokojowe 26231526 15801247 Nieruchomości ApartamentJolanta Żelichowska797 231 625                                                                                                                                   Mieszkanie  dupokojowe   Do sprzedania słoneczne 2 pokojowe miesz...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

265 000 PLN (5 521 zł/m2)

2
1
48 m2
1975
15860957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje niski czynsz 27191314 15860957 Nieruchomości ApartamentJolanta Żelichowska797 231 625                                  Mieszkanie 3 pokoje niski czynszNa sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,68 m², zlokalizowane w atrakcyjnej części Chocianowa (woj. dolnoś...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

180 000 PLN (3 750 zł/m2)

3
1
48 m2
1950
15806257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
mieszkanie 2 pokojowe 26334804 15806257 Nieruchomości ApartamentJolanta Żelichowska797 231 625                                                                 Mieszkanie 2 pokojowe  Do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2  , położone w Chocianowie, województwo dolnośląskie.N...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

249 000 PLN (5 298 zł/m2)

2
1
47 m2
-
15863337 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal handlowo-Usługowy 27243597 15863337 Nieruchomości ApartamentJolanta Żelichowska797 231 625                  Lokal Handlowo- Usługowy        OFERTA DOSTĘPNA W NASZYM BIURZE !!!!Do sprzedania lokal o powierzchni 63,60 m2, znajdujący się w samym centrum miejscowości Chocianów, gmina Polko...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

198 000 PLN (3 143 zł/m2)

5
-
63 m2
-
15860956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Przestronne mieszkanie 3 pokojowe 27191315 15860956 Nieruchomości ApartamentJolanta Żelichowska797 231 625                                                     Przestronne mieszkanie 3 pokojowe Do sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,10 m2 , położone w Chocianowie, województwo dolnośląskie....

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

356 000 PLN (4 944 zł/m2)

3
1
72 m2
1980
15823771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do własnej aranżacji | Chocianów 26616497 15823771 Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malinatel. 573 087 693         Mieszkanie 3 pokojeChocianów Od zarazDo sprzedania mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 54,80 m² znajdujące się w Chocianowie, woj. dolnośląskie. Mieszkanie usytuowane na 3 p....

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

225 000 PLN (3 814 zł/m2)

3
1
59 m2
1970
15795586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal handlowo/usługowy 26099894 15795586 Nieruchomości ApartamentJolanta Żelichowska 797 231 625                                    Lokal Handlowo-Usługowy                OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !!Do sprzedania lokal o powierzchni 100 m2, znajdujący się w kamienicy w samym ce...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

270 000 PLN (2 700 zł/m2)

6
-
100 m2
1930
15824111 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie|Kamienica|Ogródek|Perełka 26619387 15824111 Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malinatel. 573 087 693                  Mieszkanie 3 pokoje ChocianówPiwnicaOgródekNa sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni  68,70 m², położone w Chocianowie, w województwie dolnośląskim. Lokal zn...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

287 000 PLN (3 827 zł/m2)

3
1
75 m2
1920
15763342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal usługowy w centrum /Chocianów /Dolnośląskie 25422903 15763342 Nieruchomości ApartamentJolanta Żelichowska  797 231 625                LOKAL GASTRONOMICZNO - USŁUGOWY.               OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !!!Do sprzedania lokal o powierzchni 84,07 m2 znajdujący się kamienicy 1904 r, w samym centru...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

380 000 PLN (4 524 zł/m2)

5
-
84 m2
1904
15768590 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Prosperująca pizzeria w Chocianowie 25547228 15768590 Nieruchomości Apartament     Jolanta Żelichowska             797 231 625                                                         LOKAL USŁUGOWYPIZZERIA                   OFERTA DOSTĘPNA W NASZYM BIURZE!!!Do sprzedania prosperująca pizzeria w miejscow...

Chocianów (Dolnośląskie, gm. Chocianów)

585 000 PLN (6 573 zł/m2)

12
-
89 m2
1940