• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie Chrzanów

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Chrzanów

Znaleźliśmy 4,920 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości - Dolnośląskie

15888635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27819074 15888635 Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone na prestiżowym osiedlu Nowe Żerniki (WUWA 2) przy ul. Szczedronia we Wrocławiu.To propozycja dla osób, które szukają nowoczesnej przestrzeni do życia w spokojnej...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (16 667 zł/m2)

4
-
69 m2
2025
15883409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675306 15883409 Przestronne mieszkanie położone w okolicach Centrum miasta!Na powierzchnię mieszkania 77 m2 składa się salon, trzy sypialnie, oddzielna kuchnia, łazienka, toaleta oraz przestronny przedpokój.Mieszkanie posiada balkon.Mieszkanie w stanie do zamieszkan...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

580 000 PLN (7 532 zł/m2)

4
-
77 m2
2008
15881548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27638185 15881548 Ostatni ETAP !!(oferta 0 % prowizji )Środkowy segment Dom w zabudowie szeregowej W stanie deweloperskim z instalacjami i piecem.C.O. gazowe ! Prosta bryła utrzymana w nowoczesnej stylistyce przyciąga uwagę i wpisuje się w najnowsze trendy na rynku de...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

699 000 PLN (6 078 zł/m2)

4
2
115 m2
2020
15870257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27424429 15870257 Przestronne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze - okolice Osiedla Młodych!Na powierzchnie mieszkania składa się przestronny salon, osobna duża kuchnia, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie gotowe do zamieszkania - przeszł...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

540 000 PLN (8 060 zł/m2)

2
-
67 m2
1900
15858708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27153741 15858708 4 pokoje po kapitalnym remoncie 2 piętro balkon okolice ul. Głowackiego, ŚwidnicaNa sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze zadbanego, ocieplonego budynku w cichej i spokojnej części Świdnicy okolice ul. Głowackiego. Nie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

697 000 PLN (7 576 zł/m2)

4
1
92 m2
1985
15853967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27065351 15853967 Mieszkanie z potencjałem do własnej aranżacji – Legnica, ul. GłogowskaNa sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Głogowskiej, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, punkty usługowe...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

239 000 PLN (4 135 zł/m2)

2
1
57.8 m2
1930
15853497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27051792 15853497 Oferujemy do sprzedaż przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 130 m², położony przy głównej drodze dojazdowej do centrum, w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego. Lokal po remoncie, wykończony w podwyższonym standardzie, ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

799 000 PLN (6 146 zł/m2)

3
-
130 m2
1920
15852443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27032910 15852443 Prezentujemy Państwu mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Zarzecze!ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU!Na powierzchnie mieszkania składają się dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. W mieszkaniu są okna PCV, na p...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

359 000 PLN (10 879 zł/m2)

2
-
33 m2
1950
15836828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26721817 15836828 INWESTYCYJNA PERŁA W SERCU LEGNICY Przedmiotem oferty są poszczególne piętra w obiekcie biurowo usługowym w centrum miasta. Oferta dotyczy II piętra reprezentacyjnej kamienicy o funkcji mieszkalno-usługowej, zlokalizowane w ścisłym centrum Legnicy, b...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

2 950 000 PLN (3 688 zł/m2)

1
-
799.95 m2
1900
15812630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26540695 15812630 Opiekun oferty:Wioletta GrzesiakNr Licencji PFRN 22583TEL. 602 101 602Polecam na sprzedaż 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie znajdujące się na znanym osiedlu z pełną infrastrukturą Browary Wrocławskie.Wnętrze wykończone materiałami najwyższej jakości r...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 019 000 PLN (17 271 zł/m2)

3
1
59 m2
2020
15789317 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25935660 15789317 Przestronny dom wolnostojący z możliwością prowadzenia działalności gospodarczej - Świdnica!Na powierzchnię domu składają się dwie części - możliwość zrobienia dwóch niezależnych mieszkań! Dom z lat 30 ubiegłego wieku, który został rozbudowany w 1995...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 250 000 PLN (4 496 zł/m2)

7
2
278 m2
1939
15776941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25722053 15776941 MIESZKANIE ŚWIDNICA, okolice LidlaNa sprzedaż oferuję przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m(60,4 m powierzchni mieszkalnej + dodatkowy pokój na strychu), położone na 2. piętrze w odnowionym i ocieplonym budynku.Lokalizacja jest bardzo...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

390 000 PLN (5 909 zł/m2)

3
1
66 m2
1939