• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie Chrzanów

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Chrzanów

Znaleźliśmy 4,889 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości - Dolnośląskie

15888741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27823115 15888741 Blizniak Okazja - cena PROMOCJAOk Karwiany szukalice Ostatni bliźniak w promocyjnej cenie !Oferta bez podatku PCC oraz prowizji.Polecam na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115 m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej o...

Szukalice (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

949 999 PLN (7 917 zł/m2)

5
3
120 m2
2026
15887979 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27797898 15887979 Apartament 3 pok60mgaraż komórka Lux2010Polecamy na sprzedaż apartament ul Kubali Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu ,w spokojnej okolicy Na terenie osiedla teren rekreacyjny oraz plac zabaw.Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie Mie...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

779 999 PLN (12 603 zł/m2)

3
1
61.89 m2
2010
15791264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25989137 15791264 Opiekun Oferty Maciej SuwałaTel. 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 135 m2, położony w Wilkszynie (gm. Miękinia) zaledwie kilka minut od granic Wrocławia.Dom łączy w...

Wilkszyn (Dolnośląskie, gm. Miękinia)

1 249 000 PLN (14 034 zł/m2)

4
-
89 m2
2017
15888635 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27819074 15888635 Na sprzedaż komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, położone na prestiżowym osiedlu Nowe Żerniki (WUWA 2) przy ul. Szczedronia we Wrocławiu.To propozycja dla osób, które szukają nowoczesnej przestrzeni do życia w spokojnej...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (16 667 zł/m2)

4
-
69 m2
2025
15881548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27638185 15881548 Ostatni ETAP !!(oferta 0 % prowizji )Środkowy segment Dom w zabudowie szeregowej W stanie deweloperskim z instalacjami i piecem.C.O. gazowe ! Prosta bryła utrzymana w nowoczesnej stylistyce przyciąga uwagę i wpisuje się w najnowsze trendy na rynku de...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

699 000 PLN (6 078 zł/m2)

4
2
115 m2
2020
15870257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27424429 15870257 Przestronne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze - okolice Osiedla Młodych!Na powierzchnie mieszkania składa się przestronny salon, osobna duża kuchnia, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie gotowe do zamieszkania - przeszł...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

540 000 PLN (8 060 zł/m2)

2
-
67 m2
1900
15858708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27153741 15858708 4 pokoje po kapitalnym remoncie 2 piętro balkon okolice ul. Głowackiego, ŚwidnicaNa sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone na II piętrze zadbanego, ocieplonego budynku w cichej i spokojnej części Świdnicy okolice ul. Głowackiego. Nie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

697 000 PLN (7 576 zł/m2)

4
1
92 m2
1985
15853967 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27065351 15853967 Mieszkanie z potencjałem do własnej aranżacji – Legnica, ul. GłogowskaNa sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w Legnicy przy ul. Głogowskiej, w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta. W najbliższym otoczeniu znajdują się sklepy, punkty usługowe...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

239 000 PLN (4 135 zł/m2)

2
1
57.8 m2
1930
15853497 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27051792 15853497 Oferujemy do sprzedaż przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 130 m², położony przy głównej drodze dojazdowej do centrum, w miejscu o dużym natężeniu ruchu pieszego i samochodowego. Lokal po remoncie, wykończony w podwyższonym standardzie, ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

799 000 PLN (6 146 zł/m2)

3
-
130 m2
1920
15852443 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27032910 15852443 Prezentujemy Państwu mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Zarzecze!ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU!Na powierzchnie mieszkania składają się dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. W mieszkaniu są okna PCV, na p...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

359 000 PLN (10 879 zł/m2)

2
-
33 m2
1950
15836828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26721817 15836828 INWESTYCYJNA PERŁA W SERCU LEGNICY Przedmiotem oferty są poszczególne piętra w obiekcie biurowo usługowym w centrum miasta. Oferta dotyczy II piętra reprezentacyjnej kamienicy o funkcji mieszkalno-usługowej, zlokalizowane w ścisłym centrum Legnicy, b...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

2 950 000 PLN (3 688 zł/m2)

1
-
799.95 m2
1900
15812630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26540695 15812630 Opiekun oferty:Wioletta GrzesiakNr Licencji PFRN 22583TEL. 602 101 602Polecam na sprzedaż 3-pokojowe, słoneczne mieszkanie znajdujące się na znanym osiedlu z pełną infrastrukturą Browary Wrocławskie.Wnętrze wykończone materiałami najwyższej jakości r...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 019 000 PLN (17 271 zł/m2)

3
1
59 m2
2020