• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie Chrzanów

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Chrzanów

Znaleźliśmy 4,918 podobnych ofert: Na sprzedaż nieruchomości - Dolnośląskie

15883409 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27675306 15883409 Przestronne mieszkanie położone w okolicach Centrum miasta!Na powierzchnię mieszkania 77 m2 składa się salon, trzy sypialnie, oddzielna kuchnia, łazienka, toaleta oraz przestronny przedpokój.Mieszkanie posiada balkon.Mieszkanie w stanie do zamieszkan...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

580 000 PLN (7 532 zł/m2)

4
-
77 m2
2008
15881548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27638185 15881548 Ostatni ETAP !!(oferta 0 % prowizji )Środkowy segment Dom w zabudowie szeregowej W stanie deweloperskim z instalacjami i piecem.C.O. gazowe ! Prosta bryła utrzymana w nowoczesnej stylistyce przyciąga uwagę i wpisuje się w najnowsze trendy na rynku de...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

699 000 PLN (6 078 zł/m2)

4
2
115 m2
2020
15878238 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27591424 15878238 Prezentujemy Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze kamienicy w okolicach Centrum Świdnicy!Mieszkanie do kapitalnego remontu - z dużym potencjałem!Na powierzchnie mieszkania składa się duży salon, dwa pokoje w układzie ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

379 000 PLN (4 622 zł/m2)

3
-
82 m2
1910
15877017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27560810 15877017 Połowa domu na dużej działce - Milikowice!Dom wymaga kapitalnego remontu, daje duże możliwości adaptacyjne.Na powierzchnię domu składają się trzy poziomy: - parter - część gospodarcza, - piętro - część mieszkalna, - strych - możliwość adaptacji na ce...

Milikowice (Dolnośląskie, gm. Jaworzyna Śląska)

350 000 PLN (2 917 zł/m2)

3
1
120 m2
1939
15876600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27542216 15876600 Przestronne mieszkanie z ogródkiem i wiatą garażową - Bystrzyca Dolna!Mieszkanie z osobnym wejściem, położone w kameralnym, 4-rodzinnym budynku.Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny salon z otwartą kuchnią, trzy duże sypialnie (każda ma o...

Bystrzyca Dolna (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

650 000 PLN (4 577 zł/m2)

4
1
142 m2
1939
15876223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27533089 15876223 Przestronna kawalerka na Osiedlu Młodych!Nieruchomość idealna pod inwestycje!Na powierzchnie mieszkania składa się salon, osobna kuchnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Brak balkonu.Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,74 m2Mieszkanie got...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

275 000 PLN (8 333 zł/m2)

1
-
33 m2
1980
15872507 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27495918 15872507 Oferta bez prowizji dla kupującego!Na sprzedaż mieszkania w nowo powstającym budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w spokojnej części Żarowa. Inwestycja oferuje lokale o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych układach, idealne zarówno dla singli, ...

Żarów (Żarów) (Dolnośląskie, gm. Żarów)

475 950 PLN (9 519 zł/m2)

3
1
50 m2
2026
15870835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27441077 15870835 Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicach Centrum!ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU!Na powierzchnie mieszkania składają się salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje, łazienka z wc oraz przedpokój....

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

439 000 PLN (9 756 zł/m2)

3
-
45 m2
1950
15870257 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27424429 15870257 Przestronne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na I piętrze - okolice Osiedla Młodych!Na powierzchnie mieszkania składa się przestronny salon, osobna duża kuchnia, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie gotowe do zamieszkania - przeszł...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

540 000 PLN (8 060 zł/m2)

2
-
67 m2
1900
15889352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27847636 15889352 Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie – Leszkowice, Aleja WolnościNa sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 64 m², położone na 1. piętrze w czteropiętrowej kamienicy przy ulicy Aleja Wolności w Leszkowicach.Nieruchomość zachwyca elegancką aranżacją wnęt...

Jelcz-Laskowice (Dolnośląskie, gm. Jelcz-Laskowice)

719 999 PLN (11 077 zł/m2)

2
1
65 m2
1925
15889118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27845234 15889118 Okolice ul. Grota-Roweckiego Dom bliźniak 5 pokoi Garaż Dla obcokrajowcówPROMOCJA DO 1 MAJA 2026 r. !!!!! Na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej okolicy w rejonie ul. Grota-Roweckiego. Możliwość zak...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 999 PLN (7 540 zł/m2)

5
-
126 m2
2025
15889098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27845227 15889098 Przedstawiam Państwu atrakcyjną działkę budowlaną w Żernikach Wrocławskich, ul. Spokojna.Nr działki 43631, 1300 m² x 620 zł = 806 000 zł.Wymiary: ok. 24 x 53 mMożliwość dokupienia działki 4364 - 554 m² x 300 zł = 166 200 zł - bez możliwości zabudowy....

Żerniki Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

794 300 PLN

-
-
1300 m2
-