• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie Długołęka

Znalezionych ofert: 10

15491559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom dwór, zamek, pałac 19761284 15491559 Na sprzedaż zrewitalizowany, zabytkowy pałac z XIX wieku , o pow. ok. 850 m2, usytuowany na działce o pow. ponad 25 ha, wraz z parkiem i sadem . Nieruchomość położona jest w miejscowości Kamień, gm. Długołęka, w odległości około 5 km od Wrocławi...

Długołęka (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

26 000 000 PLN (30 588 zł/m2)

9
2
850 m2
1815
15889031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27841894 15889031 Długołękatarasx2domogródparkinghitokazja!Prezentujemy Państwu na sprzedaż dom, jednorodzinny dwulokalowy w Długołęce 100,74m.Osobny wjazd, osobne dwa wejścia do domu.Dom znajduje się na parterze oraz piętrze.Dom z 2 dużymi balkonami (10,28m +9,04m ł...

Długołęka (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

679 000 PLN (6 790 zł/m2)

2
2
100 m2
1975
15847654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26923164 15847654 Bezpośrednio od dewelopera, brak prowizji oraz podatku PCC. Deweloperskie, na zielonym osiedlu pod Wrocławiem. Planowany odbiór- II kwartał 2026r. Bestate Nieruchomości oferuje do sprzedaży mieszkanie na staranie zaprojektowanym osiedlu...

Długołęka (Długołęka) (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

579 000 PLN (7 329 zł/m2)

4
-
79 m2
2026
15887316 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27780795 15887316 Oferta dostępna wyłącznie w Bestate Nieruchomości Wrocław. Sprzedam dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 99,58 m.kw, usytuowany na obrzeżach Wrocławia. Dom wybudowany w 2020r. Parter domu składa się z salonu z wyjściem na taras i og...

Długołęka (Długołęka) (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 390 000 PLN (14 040 zł/m2)

4
2
99 m2
2020
15633848 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22904323 15633848 Opiekun oferty:Emilian JanuszTel. 602-101-602Dom o powierzchni 231 m2, działka 1390 m2, ogrzewanie gazowe, cicha okolica. Podstawowe informacje:Dom wolnostojący, dwukondygnacyjny o powierzchni 231 m2, 7 pokoi, w tym 5 sypialni, garderoba, 2 łazienki....

Długołęka (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 999 900 PLN (7 518 zł/m2)

7
-
266 m2
2005
15824498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26602326 15824498 Opiekun Oferty:Marta Woźniczka-Opuchlik602 101 602Działka w Śliwicach.Komunikacja z miastem autobusem podmiejskim.Działka budowlana !Urokliwa okolica, z dala od zgiełku miasta, tereny rekreacyjne. Dodatkowym atutem jest bliskie sąsiedztwo węzła komun...

Długołęka (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

369 000 PLN

-
-
1100 m2
-
15864011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27261211 15864011 Opiekun nieruchomości: Arletta Betkertel. 602 101 602Duży dom do wykończenia pensjonat 10 pokoi działka 15,5 arOpis nieruchomości:Dom wolnostojący, dwupoziomowy, do remontu do wykończenia - położony na narożnej działce 15,5 arDuży metraż oraz lic...

Długołęka (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

1 200 000 PLN (3 000 zł/m2)

10
-
400 m2
1999
15778081 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25740759 15778081 Komfortowy dom w zabudowie szeregowej z 4 sypialniami. Z pewnością to świetny wybór na nowe miejsce do życia.Bez prowizji!Lokalizacja: ul. Zachodnia, DługołękaRodzaj: szereg wewnętrznyPowierzchnia użytkowa: 119,57 m2Powierzchnia całkowita: 149,57 m2P...

Długołęka (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

930 000 PLN (7 815 zł/m2)

5
2
119 m2
2025
15840755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26784823 15840755 Na sprzedaż piękny zabytkowy pałacyk położony w malowniczej miejscowości Kamień, w województwie dolnośląskim. Nieruchomość znajduje się zaledwie 17 km od centrum Wrocławia, co zapewnia doskonałą komunikację z miastem, a jednocześnie oferuje spokój i ...

Długołęka (Kamień) (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

23 000 000 PLN (18 125 zł/m2)

12
2
1269 m2
1900
14777147 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 3047601 14777147 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIWitam serdecznieMamy zaszczyt zaoferować na sprzedaż nowe energooszczędne domy jakości Premium o pow. około 230 m2. Nieruchomość położona jest w świetnej lokalizacji w gm. Długołęka - miejscowość Szczodre ul. Mal...

Długołęka (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

2 490 000 PLN (11 216 zł/m2)

6
-
222 m2
2025