• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie Legnica

Znalezionych ofert: 200

14558400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 141577 14558400 Polecamy do sprzedaży teren o powierzchni 49ar.Działka ma bezpośredni dojazd bez ograniczeń od ul. Przemkowskiej i Radwanickiej.W celu uzyskania pozwolenia na budowę domów, czy innych inwestycji, konieczne są konsultację z miastem w celu uzyskania w...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 190 000 PLN

-
-
4900 m2
-
14214924 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 105823 14214924 LOKALIZACJA:Na sprzedaż nieruchomość zlokalizowana w Legnicy przy ul. Bagiennej. OPIS NIERUCHOMOŚCI:Pierwsza hala o powierzchni 380 m2, druga o powierzchni 80 m2 stojąca na działce 1900 m2 podzielona jest na IV części - zabudowa z szerokimi przej...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

800 000 PLN (2 105 zł/m2)

3
-
380 m2
-
14214850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 105804 14214850 PRZEDMIOT OFERTY:Połowa bliźniaczej willi dwurodzinnej z lat 30 tych XX wieku. Budynek częściowo odremontowany. Druga połowa wyremontowana i zamieszkała. Teren leży na obszarze ochrony konserwatorskiej a budynek wpisany jest do rejestru zabytków. Dla...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

3 100 000 PLN (2 803 zł/m2)

1
-
1106 m2
1900
15830626 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26675473 15830626 Na sprzedaż przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 73,8 m², położone w Legnicy przy ul. Dziennikarskiej, w bliskiej odległości od centrum miasta. Lokal usytuowany jest na II piętrze dwupiętrowej kamienicy w dobrym stanie technicznym, po rem...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

310 000 PLN (4 201 zł/m2)

2
1
73.8 m2
1930
15817914 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26611282 15817914 Na sprzedaż nowoczesny, energooszczędny dom w zabudowie szeregowej – segment zewnętrzny, położony na spokojnym, w pełni zamieszkanym osiedlu domów jednorodzinnych. Dom łączy komfort życia w ciszy z szybkim dojazdem do centrum i pełną infrastrukturą m...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

849 000 PLN (5 241 zł/m2)

4
1
162 m2
2023
15815856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26610618 15815856 Zielona Oaza – komfortowe bliźniaki, na nowym osiedlu Prezentujemy kameralną inwestycję Zielona Oaza, zlokalizowaną w atrakcyjnej lokalizacji z szybkim dojazdem do centrum Legnicy. To idealne miejsce dla osób, które chcą odpocząć od miejskiego zgiełk...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

599 000 PLN (7 544 zł/m2)

4
2
79.4 m2
2026
15721225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 24599912 15721225 Na sprzedaż nowy, funkcjonalny budynek o przeznaczeniu usługowo–handlowym z opcją prowadzenia lekkiej produkcji. Obiekt o powierzchni 1066m² położony jest na ogrodzonym terenie z placem manewrowym, częścią magazynową i zapleczem biurowym. Budynek zos...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

5 290 000 PLN (4 962 zł/m2)

1
-
1066 m2
2015
15711481 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24402761 15711481 Na sprzedaż budynek usługowo-mieszkalny Legnica, ul. KawaleryjskaOpiekun oferty: Paweł Grzesiktel. 602 101 602Cena: 3 250 000 złPowierzchnia użytkowa: 2 072 mNa sprzedaż wyjątkowy budynek wolnostojący z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położony w ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

3 250 000 PLN (1 569 zł/m2)

12
-
2072 m2
-
15888390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2- pokojowe, gotowe do wprowadzenia 27811349 15888390 Nieruchomości ApartamentAgnieszka Nigbartel. 452 515 132                             Mieszkanie 2 pokoje Legnica Na sprzedaż funkcjonalne i komfortowe mieszkanie 2-pokojowe położone na 4. piętrze w 5-piętrowym bloku w Legnicy o  powierzchni 55,77 m2....

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

290 000 PLN (5 088 zł/m2)

2
1
57 m2
1986
15254400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 13917327 15254400 Polecamy lokal na parterze w stanie deweloperskim w odrestaurowanym budynku w 2022r.Lokal idealnie nadaje się pod każdą branże biurową jak również pod gabinety medyczne.Powierzchnia 123 metrów kwadratowych składa się z dwóch dużych gabinetów, trzech ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

927 750 PLN (7 500 zł/m2)

1
-
123.7 m2
2022
14924584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 4798875 14924584 Grunt do sprzedaży z miejscowym planem pod przemysł, usługi, logistykę.W pobliżu węzła komunikacyjnego A4-S3 w LegnicyPolecamy przedsiębiorcom poszukujących gruntów do lokalizowania inwestycji wymagających uzyskania opinii środowiskowej.Teren znajdu...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

9 300 980 PLN

-
-
71546 m2
-
14326843 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 123140 14326843 Polecamy nieruchomość w Legnicy przeznaczoną w miejscowym planie pod infrastrukturę techniczną.Ogólna powierzchnia 3ha, klasa ziemi V, przez teren działki przechodzi linia średniego napięcia, nie ma zadrzewień, teren płaski.Zapraszamy na spotkanie d...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

600 000 PLN

-
-
30000 m2
-