• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie Legnica

Znalezionych ofert: 200

14326466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 123114 14326466 Polecamy obiekt pod magazyn, lekką produkcje, hurtownie itp.Budynek składa się z trzech niezależnych pomieszczeń, części biurowej oraz zaplecza socjalnego.Jedna część magazynu około 500 mkw ma wykonaną nową posadzkę oraz instalację wentylacji mechani...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 990 000 PLN (1 805 zł/m2)

1
-
1102.8 m2
1990
15254399 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 13917330 15254399 Polecamy lokal na parterze w stanie deweloperskim w odrestaurowanym budynku w 2022r.Lokal idealnie nadaje się pod każdą branże biurową jak również pod gabinety medyczne.Powierzchnia 162 metrów kwadratowych składa się z dużej sali obsługi klienta, trz...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

1 219 725 PLN (7 500 zł/m2)

1
-
162.63 m2
2022
14214904 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 105824 14214904 Teren z uchwalonym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego.Przeznaczenie terenu: nieuciążliwy przemysł, bazy, składy, handel, usługi, administracja, usługi sportu i rekreacji, inne usługi spełniające ustalenia ogólne.Sąsiedztwo: Panattoni, ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

7 541 100 PLN

-
-
16758 m2
-
15358160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rekreacyjna 16739756 15358160 Polecamy działkę ROD w okolicach Al. Rzeczypospolitej w Legnicy.Działka o powierzchni 400mkw ogrodzona, płaska, z dobrym nasłonecznieniem.Na działce znajduje się murowany domek narzędziowy z zadaszeniem, zbiornik na wodę, studnia głębinowa ( bez pomp...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

15 900 PLN

-
-
400 m2
-
15834324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M2 w sercu Legnicy niskie koszty utrzymania 27485137 15834324 Nieruchomości ApartamentKatarzyna Bień452-515-131                OFERTA DOSTĘPNA W NASZYM BIURZE !!               Mieszkanie 2 pokoje 42,60 m2 Legnica                   Nieruchomość z dużymi możliwościami !!!Do sprzedania 2 pokojowe przytulne miesz...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

230 000 PLN (4 259 zł/m2)

2
-
54 m2
1900
15871724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowy| Legnica | Bielany 27474627 15871724 Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malinatel. 573 087 693   Dom szeregowy na Bielanach. Cena do negocjacji! Na sprzedaż wyjątkowy, klimatyczny dom o powierzchni 96,97 m², położony na działce 229 m² w jednej z najbardziej pożądanych lokaliza...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

856 000 PLN (8 917 zł/m2)

4
1
96 m2
1940
15877266 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
M3-wysoki parter-balkon-do remontu-fabryczne 27563744 15877266 Nieruchomości ApartamentKarolina Kubicka Zalesska573 098 029       3 pokoje Wysoki Parter - Legnica, blisko Politechniki Na sprzedaż przestronne, dwustronne i bardzo rozkładowe mieszkanie o powierzchni 60,68 m², położone w Legnicy na wysokim parterz...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

339 000 PLN (5 297 zł/m2)

3
1
64 m2
1980
15882569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie do wykończenia, Nowe instalacje, okazja 27668828 15882569 Nieruchomości ApartamentEwelina Gruszczyńska-Malinatel. 573 087 693             3-pokojowe mieszkanie 56,49 m² - Legnica, ul. Jaworzyńska Duży potencjał!Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56,49 m² zlokalizowane na pierwszym piętrze w Le...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

242 000 PLN (4 172 zł/m2)

3
1
58 m2
1920
15801249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie o powierzchni 120m2 26231558 15801249 Nieruchomości ApartamentKarolina Kubicka Zaleska573 098 029OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W NASZYM BIURZE !!!Mieszkanie w LegnicyDo sprzedania 5 pokojowe mieszkanie o powierzchni 120 m2 wraz z 403 m2 lokalu usługowego przeznaczonego do remontu. Nieruchomość z...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

385 000 PLN (736 zł/m2)

5
1
523 m2
1903
15520168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20381794 15520168 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIProjekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Prawo wła...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

375 603 PLN (4 581 zł/m2)

4
-
82 m2
-
15503270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19997072 15503270 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIOGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY NIERUCHOMOŚCIRedmile Investments sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: Spółka], zawiadamia o przetargu pisemnym, którego przedmiotem jest poniższa nieruchomość:1. Prawo własności nieruc...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

328 300 PLN (4 377 zł/m2)

3
-
75 m2
-
15881068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27622309 15881068 WYNAGRODZENIE BIURA POKRYWA WŁAŚCICIEL NIERUCHOMOŚCINa sprzedaż komfortowe 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 78,3 m², położone na parterze zadbanego budynku przy ul. Wileńskiej w Legnicy. Lokal wyróżnia się funkcjonalnym układem pomieszczeń oraz p...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

590 000 PLN (7 535 zł/m2)

3
1
78.3 m2
1920