• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław Krzyki

Znalezionych ofert: 523

15306681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 15352204 15306681 OPIEKUN OFERTY:Jakub Choja602 101 602Przestronny apartament o powierzchni ok. 98,31 m w zabytkowej kamienicy, położonej w samym sercu Wrocławia. Idealny dla rodziny lub osób szukających lokalu z charakterem, łączącego historyczny klimat z nowoczesnym...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 070 000 PLN (10 918 zł/m2)

3
-
98 m2
1901
14712720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 48566 14712720 Opiekun nieruchomości:Robert Kordowskitelefon 602 101 6024-pokojowe, dwustronne, jasne mieszkanie o powierzchni 93 m2 + strych 60 m2 + 18m2 przedpokój z klatką schodową + 26m2 pomieszczenie gospodarcze, położone na piętrze domu na Krzykach.Otoczenie ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 000 PLN (6 244 zł/m2)

4
-
160 m2
1916
15488793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19709714 15488793 Opiekun oferty: Robert Kordowskitel. 602 101 6022-pokojowe mieszkanie o metrażu 47 m2 w kameralnym bloku, w samym centrum Krzyków.Funkcjonalny układ umożliwia wydzielenie 3 pokoju bardzo niskim kosztem! Otoczenie nieruchomości: Mieszkanie położone w ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 000 PLN (11 681 zł/m2)

2
-
47 m2
1980
15343277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16322739 15343277 Mieszkanie gotowe do wejścia.Powierzchnia lokalu wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych - 48,11 m2.Opiekun oferty:Justyna AdamiakPośrednik w Obrocie NieruchomościamiNr Licencji PFRN 28305tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie mieśc...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

643 000 PLN (13 978 zł/m2)

3
-
46 m2
1980
14712168 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 48101 14712168 Agent: Emilian JanuszTel: 602 101 602 Rzadko spotykana w ofercie okazja nabycia klasycznej willi o unikatowym uroku, doskonałej lokalizacji oraz w bardzo dobrym stanie technicznym. Nabywca będzie mógł w dowolnym sposób zaaranżować wnętrze, nie angażu...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 000 000 PLN (6 667 zł/m2)

11
-
450 m2
1940
15737394 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24886340 15737394 Opiekun oferty: Maciej SuwałaNr Licencji PFRN 28424tel. 602 101 602Na sprzedaż komfortowy dom szeregowy o powierzchni 174,2 m2, położony na wrocławskim Ołtaszynie, przy ul. Agatowej. Nieruchomość z 2010 roku, idealna dla rodziny szukającej wygody, pr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 899 000 PLN (10 914 zł/m2)

5
3
174 m2
2010
15805980 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26319716 15805980 Opiekun Oferty Maciej Suwałatelefon 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż przestronne, wyjątkowe, przestronne 2 pokoje o powierzchni 76,58 m2 w kamienicy. Świetna lokalizacja! Otoczenie nieruchomości:Ulica Powstańców Śląskich to jedna z najb...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 299 000 PLN (17 092 zł/m2)

2
1
76 m2
1910
15818435 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26649507 15818435 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania do własnej aranżacji o powierzchni 22,3 m2, usytuowanego na Brochowie.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest na Brochowie zielonym i spokojnym osied...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

220 000 PLN (10 000 zł/m2)

1
-
22 m2
1940
15734584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24841405 15734584 Opiekun ofertySabrina Przybyłtel. 602 101 602Kawalerka o powierzchni 34,14 m, wykończona w bardzo dobrym standardzie, idealna pod inwestycję.Otoczenie nieruchomości:- w okolicy znajdują się liczne sklepy, usługi, kawiarnie oraz restauracje,- przystan...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

585 000 PLN (17 206 zł/m2)

1
-
34 m2
2012
15676696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23776163 15676696 Opiekun oferty:Emilian Janusz602-101-602Responsible agent speaks EnglishOferta dostępna tylko w SDP NieruchomościCena do negocjacjiPodstawowe informacje:Apartament o powierzchni 53 m2, na 12 piętrze, 2 pokoje, z ładnym widokiem, zaadaptowany na małe ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 690 000 PLN (31 887 zł/m2)

2
2
53 m2
2007
15588777 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21940283 15588777 Narożne 3-pokojowe mieszkanie z największym ogródkiem w nowej inwestycji deweloperskiej na Brochowie.Opiekun oferty:Justyna AdamiakNr licencji PFRON 28305tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Brochów to jedno z najszybciej rozwijających się osiedli...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (14 132 zł/m2)

3
-
53 m2
2024
15834274 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26809199 15834274 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego, przestronnego mieszkania, z balkonem tuż przy południowej granicy Wrocławia, w nowo oddanej do użytku inwestycji.Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867Otoczenie nieruchomości:...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

667 776 PLN (9 405 zł/m2)

4
1
71 m2
2025