• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław Krzyki

Znalezionych ofert: 523

15882546 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27668824 15882546 LOKAL USŁUGOWY POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH HALLERALokal usługowy na parterze, wejście od podwórka, składa się z dwóch pomieszczeń oraz łazienki. Opiekun oferty:Magdalena Borońskatel. 602 101 602Lokal w bardzo dobrym stanie technicznym, o powierzchni ok. 40 ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

385 000 PLN (14 259 zł/m2)

2
-
27 m2
1937
15887004 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27773604 15887004 Jasne, 2-pokojowe, mieszkanie z dużym balkonem idealne dla osób ceniących komfort nowoczesnego budownictwa, świetnej komunikacji z centrum w połączeniu z zielonym otoczeniem. Opiekun oferty:Maciej Mituśtel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Wszys...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

535 780 PLN (14 099 zł/m2)

2
1
38 m2
2025
15884162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27696032 15884162 Opiekun oferty:Tomasz Leiman602 101 602Sprzedaż wyjątkowego i niepowtarzalnego apartamentu z widokiem na Wrocław- apartament na 16 kondygnacji inwestycja Archicom Powstańców 7D powierzchnia 76,54 mkw - miejsce postojowe w garażu podziemnymKwota już w...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 851 829 PLN (24 366 zł/m2)

4
2
76 m2
2027
15879291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27612562 15879291 2-pokojowe mieszkanie z tarasem 50,25 m2 PartyniceOpiekun oferty:Daniel Matoszyn+48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się na pograniczu Partynic i Ołtaszyna w jednej z bardziej funkcjonalnych części Wrocławia do codziennego życ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

639 000 PLN (12 780 zł/m2)

2
1
50 m2
2006
15887213 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27779449 15887213 Bardzo jasne, 3-pokojowe, mieszkanie z dużym balkonem idealne dla rodziny lub pary. Komfort, spokój i bujna zieleń otaczająca osiedle w połączeniu ze świetną komunikacją z centrum Wrocławia stanowi niewątpliwy atut nieruchomości. Opiekun oferty:Maci...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

861 381 PLN (13 051 zł/m2)

3
1
66 m2
2025
15881388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27629657 15881388 Opiekun oferty:Emilian JanuszLicencja nr 28295Certyfikat Land Deweloper nr 222 Tel: 602-101-602OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCIPodstawowe informacje:Działka budowlana przy ul. Ołtaszyńskiej na wrocławskich Partynicach, o powierzchni 768 m2. ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

998 400 PLN

-
-
768 m2
-
15882545 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27668822 15882545 Przestronne, jasne mieszkanie pięciopokojowe z trzema balkonami doskonałe dla dużej rodziny lub osób potrzebujących dodatkowej przestrzeni, np. na dwa domowe gabinety. Atrakcyjna, zielona okolica z dobrą komunikacją oraz wysoki standard otoczenia spr...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 434 671 PLN (13 408 zł/m2)

5
3
107 m2
2026
15888510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27814985 15888510 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Rozkładowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 52,88 m2 (ponad 60 m2 po podłodze), położone na drugim piętrze (ostatnim) w budynku przy ul. Krzyckiej. .Otoczenie nieruchomości:Lokalizacja mieszkania to...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

450 000 PLN (8 654 zł/m2)

3
1
52 m2
1935
15867277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27343455 15867277 Opiekun oferty:Maciej Mituśtel. 602 101 602Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35,78 m, zlokalizowane w prestiżowej, nowo oddanej inwestycji Południk 17. Z uwagi na swoją ustawność i wyjątkową, promocyjną cenę stanowi świe...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

560 265 PLN (16 008 zł/m2)

2
1
35 m2
2026
15867267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27343121 15867267 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 5-pokojowe, zlokalizowane przy ul. Zielińskiego we Wrocławiu. Nieruchomość idealna zarówno jako inwestycja pod wynajem, jak i do zamieszkania.Otoczenie nieruchomości:M...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

967 839 PLN (12 098 zł/m2)

5
2
80 m2
1920
15859834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27176748 15859834 Opiekun oferty:Jacek Mamińskilic. PFRN 30802tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego z balkonem w budynku z windą. Układ pomieszczeń:- Przedpokój- Salon z aneksem kuchennym- Sypialnia- Łazienka z wc- BalkonOtoczeni...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

499 000 PLN (17 821 zł/m2)

2
1
28 m2
2013
15851772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27019913 15851772 Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania - przysłowiowe trzy kroki od centrum.Opiekun oferty:Mariusz Lesickitel. 602 101 602 WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCI!Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Tadeusza Zie...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

730 000 PLN (13 036 zł/m2)

3
1
56 m2
1969