• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie Zgorzelec

Znalezionych ofert: 65

15223390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 13145715 15223390 Funkcjonalny, wygodny, nowoczesny o klasycznej architekturze dom, w stanie deweloperskim z zasilaniem fotowoltaicznym. Budynek będzie stanowił odrębną nieruchomość - połowę bliźniaka, a jego powierzchnia użytkowa (wg. projektu) wynosi 130,4 m k...

Zgorzelec (Ujazd) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

912 800 PLN (7 022 zł/m2)

5
-
130 m2
-
15856711 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27103421 15856711 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam mieszkanie dwupoziomowe metraż łączny 156,10 w Zgorzelcu przy ul.Wyspiańskiego w zabudowie szeregowej,bardzo atrakcyjna lokalizacja,w pobliżu szkoły,przedszkola i liczne punkty gastronomiczne i usługowe...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

650 000 PLN (6 842 zł/m2)

4
-
95 m2
-
15524719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 20493663 15524719 Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania samodzielny lokal mieszkalny położony w atrakcyjnej lokalizacji - przy ul. Ciołkowskiego w Zgorzelcu. Lokal obejmuje całe I piętro w budynku mieszkalnym jednorodzinnym dwulokalowym. Posiada własne, ...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

579 000 PLN (4 454 zł/m2)

5
-
130 m2
-
15870878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27442931 15870878 Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania spółdzielcze własnościowe prawo do 3-pokojowego lokalu mieszkalnego na Osiedlu Zachód w Zgorzelcu. Nieruchomość położona jest na 9. piętrze bloku z windą przy ul. Kościuszki. Dzięki kon...

Zgorzelec (Osiedle zachód) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

350 000 PLN (7 143 zł/m2)

3
-
49 m2
-
15870716 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27437902 15870716 Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania nowoczesne mieszkanie z ogrodem w stanie deweloperskim. Dwupoziomowy lokal mieszkalny w budynku jednorodzinnym w zabudowie szeregowej zlokalizowany jest w południowej części Zgorzelca, na no...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

699 000 PLN (7 516 zł/m2)

5
-
93 m2
-
15461801 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 19096903 15461801 Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania nieruchomość komercyjno-mieszkalna zlokalizowana w Zgorzelcu przy ul. Lubańskiej. Działka powierzchni 1266 m2 zabudowana jest nowym budynkiem warsztatu z mieszkaniem oraz wolnostojącym budynkiem mi...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

1 499 000 PLN

-
-
1266 m2
-
15458643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 19020049 15458643 Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania nieruchomość komercyjno-mieszkalna zlokalizowana w Zgorzelcu przy ul. Lubańskiej. Działka powierzchni 1266 m2 zabudowana jest nowym budynkiem warsztatu z mieszkaniem oraz wolnostojącym budynkiem mi...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

1 499 000 PLN (3 129 zł/m2)

11
-
479 m2
-
15797334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26141016 15797334 DUŻA OBNIŻKA CENY! Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,5 m2 położone w Zgorzelcu przy ul. Daszyńskiego. Lokal jest rozkładowy (każde pomieszczenie ma wejście z przedpokoju - brak pokoi prz...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

319 000 PLN (4 761 zł/m2)

3
-
67 m2
-
15582031 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21815972 15582031 OBNIŻKA CENY ! 449 000 ZŁ TERAZ 419 000 ZŁ Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w samym centrum Zgorzelca przy ulicy Warszawskiej. Lokal położony jest na III piętrze pięknej, odrestaurowanej kamien...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

419 000 PLN (4 411 zł/m2)

3
-
95 m2
-
15392742 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17543775 15392742 169 000 zł TERAZ 147 000 zł Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie położone przy ul. Reymonta w Zgorzelcu. Powierzchnia lokalu wynosi 38,93 m2 i obejmuje dwa pokoje oraz kuchnię. Dodatkowo do mieszkania przynależ...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

147 000 PLN (3 868 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15795116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26090076 15795116 Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem w stanie deweloperskim idealne jako inwestycja pod wynajem . Mieszkanie położone jest na parterze budynku oddanego do użytku w 2025 roku. Pow...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

395 000 PLN (10 395 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15595990 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22088967 15595990 OBNIŻKA CENY! 385 000 zł TERAZ 320 000 zł Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania spółdzielczo własnościowe prawo do lokalu zlokalizowanego na Osiedlu Zachód w Zgorzelcu. Mieszkanie rozkładowe 3 pokojowe położone jest na wysokim parter...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

320 000 PLN (5 517 zł/m2)

3
-
58 m2
-