• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie Zgorzelec

Znalezionych ofert: 65

15487658 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 19675070 15487658 OBNIŻKA CENY! 949 000 zł TERAZ 899 000 zł Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania dom w zabudowie szeregowej położony w południowej części Zgorzelca przy ul. Mickiewicza. Budynek trzykondygnacyjny położony na działce o powierzchni 359 ...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

899 000 PLN (3 211 zł/m2)

5
-
280 m2
-
15728828 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24753421 15728828 Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania nieruchomość zlokalizowana w południowej części Zgorzelca przy ul. Łużyckiej. Powierzchnia działki wynosi 12 804 m2. Szerokie możliwości rozwoju - w miejscowym planie zagospodarowania przestrz...

Zgorzelec (Ujazd) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

2 190 000 PLN

-
-
12804 m2
-
15834164 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27036966 15834164 TERAZ TYLKO 260 tys. zł! Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na Osiedlu Centralnym w Zgorzelcu! Nieruchomość o pow. 42,22 m2 położona przy ul. Tuwima na IV piętrze bloku. W skład ...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

260 000 PLN (6 190 zł/m2)

2
-
42 m2
-
15852556 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27036294 15852556 Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania przestronne 5 pokojowe mieszkanie na parterze! Powierzchnia lokalu mieszkalnego wynosi 84 m2 i obejmuje pokój dzienny z balkonem, 4 sypialnie, kuchnię, łazienkę, osobne WC oraz przedpokój. Do...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

479 000 PLN (5 702 zł/m2)

5
-
84 m2
-
15673334 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23706731 15673334 Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania bezczynszowe, 3 pokojowe mieszkanie stanowiące całą jedną kondygnację budynku. Nieruchomość w bardzo pożądanej lokalizacji Zgorzelca - w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Paderewskiego, przy ul. Moniu...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

479 000 PLN (6 942 zł/m2)

3
-
69 m2
-
15636242 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22957025 15636242 NOWA NIŻSZA CENA 349 000 zł Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania 2 pokojowe rozkładowe mieszkanie położone na II piętrze bloku przy ul. Orzeszkowej w Zgorzelcu. Powierzchnia lokalu wynosi 56,22 m2 i obejmuje 2 pokoje, kuchnię, duż...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

349 000 PLN (6 232 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15856548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27092714 15856548 Biuro Metrohouse prezentuje na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane w samym centrum Zgorzelca, w zadbanej i odświeżonej kamienicy na 3. piętrze.Lokal, o łącznej powierzchni wraz z powierzchnią pomieszczeń przynależnych to 59,58 m², składa s...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

250 000 PLN (4 237 zł/m2)

2
1
59 m2
1900
15870068 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27418425 15870068 Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Na sprzedaż dwa lokale położone na tej samej kondygnacji, posiadające wspólne wejście, co stwarza możliwość ich funkcjonalnego połączenia i użytkowania jako jednej całości. Pierwszy z lokali (po lewej stronie bu...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

459 000 PLN (3 586 zł/m2)

4
-
128 m2
-
15841957 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26803010 15841957 Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania 3 pokojowe, zadbane mieszkanie w centrum Zgorzelca przy ul. Bohaterów II AWP. Powierzchnia mieszkania wynosi 44,88 m2 i obejmuje pokój dzienny połączony z kuchnią z południową wystawą okien, d...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

339 000 PLN (7 705 zł/m2)

3
-
44 m2
-
15743677 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25016091 15743677 Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie położone w centrum Zgorzelca przy ul. Daszyńskiego. Powierzchnia mieszkania wynosi 48,30 m2 i obejmuje dwa pokoje z zachodnią wystawą okien, kuchnię, łazienkę z WC oraz przedp...

Zgorzelec (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

199 000 PLN (4 146 zł/m2)

2
-
48 m2
-
15461805 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19096904 15461805 Wynagrodzenie pośrednika w cenie ! Do sprzedania nieruchomość komercyjno-mieszkalna zlokalizowana w Zgorzelcu przy ul. Lubańskiej. Działka powierzchni 1266 m2 zabudowana jest nowym budynkiem warsztatu z mieszkaniem oraz wolnostojącym budynkiem mi...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

1 499 000 PLN (3 129 zł/m2)

3
-
479 m2
-
15741771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 24980963 15741771 DUŻA OBNIŻKA CENY! TERAZ TYLKO 599 tys. zł! Wynagrodzenie pośrednika w cenie! Do sprzedania wyjątkowo zlokalizowana nieruchomość inwestycyjna położona w centrum miasta Zgorzelca, przy ulicy Okrzei. Działka o powierzchni 75 m2 w całości zabudowan...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

599 000 PLN (4 792 zł/m2)

11
-
125 m2
-