• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 4 800

15664834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23564348 15664834 5-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie 87 m2 Wrocław, Krzyki, okolice ul.KrzyckiejOpiekun ofertyDaniel Matoszyn+48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie położone jest w spokojnej i zielonej części Krzyków jednej z najbardziej cenionych dzielni...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

998 000 PLN (11 471 zł/m2)

5
2
87 m2
2001
15641965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23095403 15641965 Wyjątkowe mieszkanie z dwoma piwnicami i niezależnym pomieszczeniem biurowym!Opiekun oferty:Łukasz SzajkowskiNr licencji PFRN 29569tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Okolica charakteryzuje się niską zabudową, dużą ilością zieleni i spokojną atmo...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 089 000 PLN (15 783 zł/m2)

3
-
69 m2
1930
15638692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23026250 15638692 Opiekun OfertyMagdalena Rakowieckatel. 602 101 602Dom wolnostojący o powierzchni 225m2 ( garaż w bryle budynku )usytuowany jest na działce o powierzchni 999 m2 w Kamieńcu Wrocławskimwybudowany w 2001rodświeżenie domu w 2008rOtoczenie nieruchomości:Ni...

Kamieniec Wrocławski (Dolnośląskie, gm. Czernica)

1 290 000 PLN (5 733 zł/m2)

5
-
225 m2
2001
15637041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 22978067 15637041 Bliźniak do generalnego remontu w willowej części Brochowa. Opiekun ofertyJacek MamińskiNr licencji PFRN 30802tel. 602 101 602Wszystkie media, w tym światłowód. Budynek podpiwniczony, ze strychem, co daje dużą przestrzeń aranżacyjną.Możliwość wydziel...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (6 242 zł/m2)

4
2
120 m2
1920
15617656 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22547956 15617656 Opiekun oferty:Sebastian Matczaktel. 602 101 602Segment dwupiętrowy w zabudowie bliźniaczej dostępny od Maja 2025 w miejscowości Krośnice, 50km od WrocławiaOtoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona w Dolinie Baryczy, z pięknymi widokami i terenam...

Krośnice (Dolnośląskie, gm. Krośnice)

579 999 PLN (7 532 zł/m2)

4
-
77 m2
2025
15617535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22543059 15617535 Opiekun oferty Monika Jaworskatel. 602 101 602Dla ceniących unikatowy styl odrestaurowanego zabytkowego budynku 2-pokojowy apartament. Imponująca wysokość pomieszczeń łączy historyczny charakter wnętrz z nowoczesnym stylem zabytku w trakcie komplekso...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 068 750 PLN (22 739 zł/m2)

2
1
47 m2
2026
15615143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22509507 15615143 Opiekunka oferty:Sabrina Przybyłtel. 602 101 602Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania składającego się z 3 osobnych kawalerek o powierzchni 58,73 m2. Układ pomieszczeń:1:- Pokój z aneksem kuchennym 14,47 m2- Łazienka 3,05 m22:- P...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

964 895 PLN (14 190 zł/m2)

3
-
68 m2
2019
15762241 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25401256 15762241 Opiekun oferty: Monika KrzysiekPośrednik Obrotu Nieruchomościamitel. 602 101 602Nowa inwestycja w doskonałej lokalizacji!Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 334 m, usytuowany na parterze nowoczesnego budynku w centrum miasta. Starannie odnowiona...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 190 000 PLN (6 557 zł/m2)

1
-
334 m2
2020
15759329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25337985 15759329 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel: 602 101 602Nieruchomość do generalnego remontu, w topowej lokalizacji jaką jest wrocławski Kleczków! Otoczenie nieruchomości:Nieruchomości przy ul. Kraszewskiego we Wrocławiu to doskonała lokalizacja dla studentów ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

325 000 PLN (6 633 zł/m2)

2
1
49 m2
1910
15757291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25297109 15757291 Zapraszamy do wyjątkowej nieruchomości, zlokalizowanej w samym sercu Wrocławia, miejscu, w którym puls miasta jest wyczuwalny 365 dni w roku. Mieszkanie mieści się na płycie Rynku, na pierwszym piętrze z obustronną wystawą okien - z jednej strony wyc...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 949 000 PLN (22 929 zł/m2)

4
1
85 m2
1955
15757265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25296869 15757265 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 25,2 m2 mieszczące się przy ul. Kaszubskiej - w samym centrum Wrocławia! Układ nieruchomości:- Salon z aneksem - Sypialnia- Łazienka- Przedpokój Otoczenie ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

469 000 PLN (18 760 zł/m2)

2
1
25 m2
1909
15756533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25255949 15756533 Opiekun OfertyMagdalena Rakowieckatel. 602 101 602Funkcjonalne, ciche , zachowujące urok starych kamienic z dużymi oknami , trzypokojowe mieszkanie z balkonem i tarasem 24 m2 skierowanym na południe.Mieszkanie położone w kamienicy na Borku, wysokość ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 550 000 PLN (16 146 zł/m2)

3
1
96 m2
1900