• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 4 860

15379761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 17240837 15379761 Polecamy działkę o powierzchni 39,72 ar w miejscowości Kozice w sąsiedztwie granic miasta Legnicy.Działka posiada wydane warunki zabudowy pod dom jednorodzinny wolnostojący.Warunki zabudowy określają parametry konstrukcyjne domu oraz zasady zagospoda...

Kozice (Dolnośląskie, gm. Krotoszyce)

200 000 PLN

-
-
3972 m2
-
15065199 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 8677419 15065199 Oferujemy do sprzedaży 2 działki rekreacyjno - budowlane z pomostem i prywatną linią brzegową w miejscowości Spalona. Prestiżowa lokalizacja - teren znajduje się nad głównym zbiornkiem wodnym, 10 min. drogi od Legnicy, 20 min. od Lubina i 45 min. od ...

Spalona (Dolnośląskie, gm. Kunice)

800 000 PLN

-
-
3000 m2
-
14669586 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 158912 14669586 LOKALIZACJA:Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną zlokalizowane w Gminie Lubin obręb Składowice. Świetna lokalizacja! Cicha i spokojna okolica z szybkim dojazdem zarówno do centrum jak i autostrady a4. OPIS NIERUCHOMOŚCI: W swojej ofercie posiada...

Składowice (Dolnośląskie, gm. Lubin)

360 000 PLN

-
-
5199 m2
-
14652194 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 156315 14652194 Zapraszamy inwestorów do inwestycji w zabytkową nieruchomość.Pałac w górach kaczawskich położony przy drodze krajowej nr. 5 w pobliżu węzła S3 w miejscowości Mysłów.Budynek o powierzchni 2300 metrów kwadratowych Teren o powierzchni 1 hektara ze staro...

Mysłów (Dolnośląskie, gm. Bolków)

2 000 000 PLN (870 zł/m2)

1
-
2300 m2
1700
14215105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 105855 14215105 Zapraszamy inwestorów do zakupu terenu w Legnicy.Nieruchomość spełnia kryteria pod budowę hali, magazynu energii, farmy fotowoltaicznej. Możliwa jest również zabudowa przemysłowa zgodnie ze studium uwarunkowań Miasta LegnicaTeren w Studium przeznac...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

2 200 000 PLN

-
-
56200 m2
-
15807182 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 26363859 15807182 Polecamy do sprzedaży atrakcyjny teren rolny położony w miejscowości Grzymalin, w gminie Miłkowice, powiat legnicki. Nieruchomość o łącznej powierzchni 2,11 ha stanowi doskonałą propozycję dla rolników oraz inwestorów poszukujących gruntów rolnych w ...

Grzymalin (Dolnośląskie, gm. Miłkowice)

105 000 PLN

-
-
21000 m2
-
15799553 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26193411 15799553 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Legnicy, na spokojnym i cenionym osiedlu Sienkiewicza. W skład oferty wchodzą dwie sąsiadujące działki o łącznej powierzchni 1071 m², na których zrealizowano dwa budynki w stanie surowym zamkniętym, dając...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

850 000 PLN (3 195 zł/m2)

8
2
266 m2
1999
15750245 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25119656 15750245 Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie – idealne dla rodziny!LOKALIZACJA Nieruchomość położona w doskonałej lokalizacji - przy ul. Piastowskiej 36 – zaledwie kilka minut spacerem od ścisłego centrum Legnicy. W najbliższe...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

439 000 PLN (5 670 zł/m2)

3
1
77.43 m2
1910
15730630 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal na gastronomię 24782399 15730630 SPRZEDAŻ Unikatowa inwestycja w sercu Legnicy – industrialny klimat w zabytkowym budynku.Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży jednego z najbardziej charakterystycznych budynków Legnicy – dawnej elektrociepłowni o imponującej arc...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

5 950 000 PLN (2 019 zł/m2)

1
-
2947 m2
-
15713944 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24448330 15713944 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu handlowo-usługowego o powierzchni 66,4 m², położonego na parterze budynku przy ul. Fabrycznej w Legnicy. Lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym i gotowy do prowadzenia działalności. Główna...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

531 200 PLN (8 000 zł/m2)

1
-
66.4 m2
2012
15706666 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24307494 15706666 Na sprzedaż oferujemy jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 27,36 m², położone na 3. piętrze czteropiętrowej kamienicy w Legnicy, przy ul. Czarnieckiego. Budynek zlokalizowany jest w dobrze skomunikowanej części miasta, w pobliżu punktów usługowyc...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

189 000 PLN (6 908 zł/m2)

1
1
27.36 m2
1930
15576772 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21685286 15576772 Polecamy działkę budowlaną w Gminie Kunice obręb Grzybiany.Teren jest objęty studium pod zabudowę mieszkalno - usługową. Powierzchni wynosi 3094,7mkw.Media w działce: woda, kanalizacja prąd, gaz.Działka posiada aktualne warunki zabudowy pod dom jedn...

Grzybiany (Ziemnice) (Dolnośląskie, gm. Kunice)

260 000 PLN

-
-
3000 m2
-