• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 465

15336417 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 16143647 15336417 LOKALIZACJA: Na sprzedaż lokal usługowo-handlowy zlokalizowany w Legnicy na osiedlu Kopernik przy ul. Gwiezdnej. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Lokal usytuowany jest na I piętrze w dwupiętrowym budynku. Budynek w dobrym stanie technicznym Lokal o powierzchni 90...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

540 000 PLN (6 000 zł/m2)

1
-
90 m2
-
15696611 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24121039 15696611 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż umeblowany lokal w centrum Świdnicy Lokalizacja: Świdnica - ścisłe centrum Powierzchnia: 41,2 m² Cena: 239 000 zł Na sprzedaż funkcjonalny, w pełni umeblowany lokal użytkowy w doskonałej ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

239 000 PLN (5 829 zł/m2)

11
-
41 m2
-
15633530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny magazyn 22897264 15633530 Oferujemy na sprzedaż halę magazynową zlokalizowaną w Jeleniej Górze, obecnie pełni funkcje hurtowni materiałów budowlanych, w której jest prowadzona czynna działalność handlowa. Jest możliwość kupienia nieruchomości razem z gotowym biznesem i toware...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

596 000 PLN (1 490 zł/m2)

1
-
400 m2
1945
14450548 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 128483 14450548 Do sprzedaży działająca restauracja w ścisłym centrum miasta na 110 osób. Dobre zaplecze kuchenne, sanitarne. Sala duza otwarta , sala bankietowa i kameralna. W okresie wiosennym , letnim i jesiennym dodatkowo można wystawic stoliki na dzierżawionym ...

Jelenia Góra (Dolnośląskie, gm. Jelenia Góra)

1 000 000 PLN (2 674 zł/m2)

3
-
374 m2
-
14374956 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 125026 14374956 do sprzedaży pensjonat w Karpaczu położony w ciekawej lokalizacji, możliwość rozbudowy. W budynku pięć mieszkań , po modernizacji możliwe zwiększenie liczby mieszkań. Wszystkie media, ogrzewanie na ekogroszek , przyłącze gazowe w działceOferta 143600...

Karpacz (Dolnośląskie, gm. Karpacz)

2 500 000 PLN (6 250 zł/m2)

11
-
400 m2
-
13208813 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny pensjonat 87566 13208813 Na sprzedaż nieruchomość mieszkalno usługowa zlokalizowana w bliskiej okolicy Karpacza .Budynek główny o powierzchni 620 m2 to stylowy pensjonat po rozbudowie i kapitalnym remoncie . Parter składa się z obszernego hollu stylowego baru ,sali biesiadne...

Podgórzyn (Dolnośląskie, gm. Podgórzyn)

2 500 000 PLN (1 302 zł/m2)

11
-
1920 m2
-
15372861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
hala magazynowa 451m2, bliskie okolice Wrocławia 17062017 15372861 Szewce - hala- magazyn - hurtownia tuż pod Wrocławiem w kierunku Trzebnicy.Do sprzedaży nowa hala magazynowo-produkcyjna o pow. 451,30m2zlokalizowana na działce o pow. 4852,18m2.Na ogólną powierzchnię hali składa się:hala magazynowa 103,12m2; hala ch...

Szewce (Wrocław-Psie Pole), ul. Liliowa

3 400 000 PLN (7 534 zł/m2)

10
-
451.3 m2
-
15506585 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20085790 15506585 Wombat Nieruchomości przedstawia ogłoszenie sprzedaży lokalu składającego się z czterech pomieszczeń w odrestaurowanej kamienicy w centrum Świdnicy. Do sprzedania wyjątkowy lokal o powierzchni 76,7 m², położony na 1. piętrze odrestauro...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

365 000 PLN (4 803 zł/m2)

11
-
76 m2
1904
15611654 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 22434156 15611654 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż budynek użytkowy z dużym potencjałem inwestycyjnym - 1008,33 m² Nieruchomość użytkowa o powierzchni 1008,33 m² , położona na działce o powierzchni 1032 m² , zlokalizowana w ś...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 910 000 PLN (1 895 zł/m2)

11
-
1008 m2
-
3294277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Duszniki-Zdrój, teren/obiekt do adaptacji przy głównej ulicy, WZ! 69720 3294277 Duszniki-Zdrój, obiekt komercyjny do adaptacji przy głównej ulicy. WZ! Świetnie położony obiekt o szerokich możliwościach adaptacyjnychDuszniki-Zdrój - miejscowość uzdrowiskowa w Kotlinie Kłodzkiej, znana oprócz działalności wypoczynkowej i leczni...

Duszniki-Zdrój, ul. Sudecka

1 700 000 PLN (1 308 zł/m2)

-
-
1300 m2
-
15238932 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13540482 15238932 Hale z Rampami, Biura 12 815 m² z Działką 1.437 ha. Nieruchomość wraz z posadowionym na niej budynkiem hali żelbetowej o powierzchni 12.815 m2.Na obu jego końcach znajdują się rampy przeładunkowe, możliwe załadowanie co najmniej 30 pełnometrażowych...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

7 500 000 PLN (5 219 zł/m2)

11
-
1437 m2
1970
15242252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 13604089 15242252 Budynki 3284m2 na Działce 2332m2 USŁUGI - MIESZKANIOWE REFUNDACJA BEZ PROWIZJI Zabudowania: -Budynek (o funkcji biurowo-magazynowej), 3104,6 m2, trzykondygnacyjny, częściowo podpiwniczony sprawny dźwig towarowo-osobowy-Budynek wolno stojącym - port...

Bielawa (Dolnośląskie, gm. Bielawa)

1 165 000 PLN (355 zł/m2)

11
-
3284 m2
-