• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 4 862

15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15858564 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27150282 15858564 Na sprzedaż energooszczędny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 131,73 m, wyróżniający się wykończeniem w standardzie PREMIUM.Nieruchomość usytuowana jest na wydzielonej działce.Budynki w klasie PREMIUM charakteryzują się najwyższą jak...

Gniechowice (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 018 250 PLN (7 773 zł/m2)

5
2
131 m2
2025
15812608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26538854 15812608 Wyjątkowy 3-pokojowy apartament z widokiem na rzekę - 59,95 m English version belowMiasto Marina, ul. Na Grobli III piętro nowoczesna inwestycja w zabudowie hotelowo-biurowej nad Odrą Do lokalu przynależą dwie komórki lokatorskie o powierzchni 3,29...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 280 000 PLN (21 695 zł/m2)

3
-
59 m2
2019
15752696 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25173060 15752696 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z ANTRESOLĄ I BALKONEM Bez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkań3-pokojowe mieszkanie z ANTRESOLĄ I balkonem Smolec k. Wrocławia Gotowe do odbioru! Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 78,72 m, po...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

648 900 PLN (8 214 zł/m2)

3
-
79 m2
2025
15686680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 23948246 15686680 Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej 5 min od Wrocławia z dużym ogrodem!PRZEDSPRZEDAŻ ZAKOŃCZENIE BUDOWY sierpień 2027Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC.Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkowy dom w zabudowie bliźnia...

Kiełczówek (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

779 000 PLN (9 274 zł/m2)

4
1
84 m2
2027
15654060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23365263 15654060 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM W DOSKONAŁEJ LOKALIZACJIBez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkańErgonomiczne układy mieszkań z możliwością wprowadzenia zmian lokatorskich, dostępne układy 2 5-pokojowych lokali.Promocyjna cena!...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

539 872 PLN (13 843 zł/m2)

2
-
39 m2
2026
15443371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18674781 15443371 Rynek pierwotny bez podatku PCC i prowizjiNa sprzedaż 3-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,25 m2 z ogródkiem!Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie w inwestycji znajdującej się na Lipie Piotrowskiej. To przestronne dwupoziomowe mieszkanie ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

880 945 PLN (10 244 zł/m2)

3
-
86 m2
2025
15276127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14479460 15276127 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,91m2, znajdujące się trzecim piętrze nowej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej na wrocławskich Sołtysowicach.Gotowe do odbioru!Rynek pierwotny, bez PCC i prowizji Mieszkanie składa się z: - salo...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

639 000 PLN (14 523 zł/m2)

2
-
44 m2
2025
15805883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal biurowy 26318515 15805883 Nowoczesny apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Gwarantowany zyskApartament obecnie wynajmowany ROI ok. 6%Na sprzedaż apartament inwestycyjny o powierzchni 15,79 m, zlokalizowany w inwest...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

329 000 PLN (21 933 zł/m2)

1
-
15 m2
2016
15656372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23411297 15656372 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM Bez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkańMiejsce postojowe i komórka lokatorska w cenie!Planowany termin odbioru: IV kwartał 2025 r.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3 -pokojowe o powierzchni 6...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

635 067 PLN (10 584 zł/m2)

3
-
60 m2
2025
15471007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19299541 15471007 English version belowDo sprzedania DOM WOLNOSTOJĄCY, Pietrzykowice, gm. Kąty Wrocławskie, 5 km od granic Wrocławia, 12 km do wrocławskiego Rynku DOM niezwykle funkcjonalny, wykończony materiałami najwyższej klasy oraz w pełni wyposażony w sprzęt z wy...

Pietrzykowice (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

1 470 000 PLN (6 476 zł/m2)

6
2
227 m2
2011
15338270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 16190567 15338270 Na sprzedaż energooszczędne mieszkanie z ogródkiemTermin oddania III kwartał 2025 r. Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC.Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania na sprzedaż, położonego na kameralnym osi...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 155 660 PLN (12 985 zł/m2)

5
2
89 m2
2025