• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 4 846

15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15858374 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pok. | Gotowe | Garaż | Rynek, Parki, UE - 10min 27146980 15858374 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z dużym balkonem, położonego przy ul. Powstańców Śląskich na wrocławskich Krzykach. Nieruchomość znajduje się w jednej z najbardziej rozpoznawalnych części miasta i zapewnia wygo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

675 000 PLN (11 066 zł/m2)

3
1
61 m2
1979
15598637 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22146732 15598637 Niepowtarzalna okazja! Luksusowy apartament pod miastem w rezydencji Villa Toscana.Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu w prestiżowej rezydencji Villa Toscana Luxury Loft. To wyjątkowe miejsce łączy w sobie elegancj...

Nowe Jaroszowice (Dolnośląskie, gm. Bolesławiec)

590 000 PLN (6 782 zł/m2)

2
1
87 m2
1930
15893518 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913494 15893518 Wrocławrynek3pok.piwnicarozkładtopdoremontuPrezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46,7m2 z ogromnym potencjałem tuż przy Rynku we Wrocławiu, w dzielnicy Stare Miasto.Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowym budyn...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (13 897 zł/m2)

3
1
46.7 m2
1967
15891323 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27894873 15891323 Dom klasy PREMIUM 160 m² Ogród Garaż + 2 miejsca postojowe okolice Oporowa Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez podatku PCC i Prowizji!Wyjątkowy dom w standardzie PREMIUM, stworzony dla osób ceniących nowoczesną architekturę, komfort codzienne...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 449 000 PLN (8 063 zł/m2)

5
3
179.7 m2
2026
15891296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27894406 15891296 Działka budowlana 1556 m2 w MPZP oznaczona symbolem 48 MN - teren przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą lub bliźniaczą.DOMASŁAW KOBIERZYCE WROCŁAW SUPER DZIAŁKA BUDOWLANA 1556 M2Działka budowlane nr 3755 Domasław, gmina...

Domasław (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

666 500 PLN

-
-
1550 m2
-
15891261 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27893671 15891261 Przedstawiam Państwu atrakcyjną działkę budowlaną w Żernikach Wrocławskich, ul. Spokojna.Nr działki 43631, 1300 m² x 620 zł = 806 000 zł.Wymiary: ok. 24 x 53 mMożliwość dokupienia działki 4364 - 554 m² x 300 zł = 166 200 zł - bez możliwości zabudowy....

Żerniki Wrocławskie (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

793 001 PLN

-
-
1300 m2
-
15891256 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27893200 15891256 Dom w spokojnej, zielonej a blisko centrum Wrocławia dzielnicy. Wrocław Fabryczna Muchobór MałyTen przestronny szeregowiec jest w trakcie remontu - wymienione wszystkie instalacje, ocieplony budek i dach, dzięki czemu możesz wykończyć wnętrza według ...

Wrocław (Muchobór mały) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 598 400 PLN (13 320 zł/m2)

5
2
120 m2
1975
15891165 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27889980 15891165 Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 3-pokojowe – Okolica SmolcaNa sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 67,66 m², położone na 1. piętrze w kameralnym budynku z 2016 roku (2 piętra). Nieruchomość idealna dla rodzin, par lub jako ...

Smolec (Dolnośląskie, gm. Kąty Wrocławskie)

718 998 PLN (10 473 zł/m2)

3
1
68.65 m2
2016
15891163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27889977 15891163 3-POKOJOWE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE BALKON OSOBNA KUCHNIA BLISKO CENTRUM TOPLOKALIZACJA!!!! ul. Strzegomska WrocławNa sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61,2 m², po generalnym remoncie – gotowe do wpr...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

782 951 PLN (12 649 zł/m2)

3
1
61.9 m2
1980
15891161 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27889976 15891161 PROMOCJA!! Ok. Grota Roweckiego Dom 5 pokoi GarażDla OBCOKRAJOWCÓWPolecamy na sprzedaż bardzo energooszczędny dom w zabudowie bliźniaczej, możliwość Zakupu PRZEZ OBCOKRAJOWCÓW BEZ ZGODY Oferta dla osób z samochodem, pracujących we Wrocławiu – Krzy...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 999 PLN (6 786 zł/m2)

5
2
140 m2
2026
15890692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27883126 15890692 2 pok Sky TowerGajowickapiwnicabalkon Loggia!Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem typu loggia położone przy ul. Gajowickiej – w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower i z szybkim dojazdem do Rynku. To świetna propozycja zarówno do zamieszkania, ...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

434 999 PLN (14 032 zł/m2)

2
1
31 m2
1980