• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 4 782

15893764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27919459 15893764 Grunwald 2 pok blok m.miejskie40m2Polecamy Państwu sprzedaż mieszkanie na półpiętrze znajdujące się przy ulicy Wyszyńskiego w centrum Wrocławia nieopodal wielu uczenni wyższych.Mieszkanie z cwwieza umowa najmu na rzecz i - gotowy biznes 3200zl z op...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

474 000 PLN (12 000 zł/m2)

2
1
39.5 m2
1985
15893760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27919462 15893760 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Okazja ! Ołbin przy Parku Tołpy Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie o powierzchni 41,7 m², położone na 3. piętrze zadbanej kamienicy na Ołbinie we Wrocławiu – w bezpośrednim sąsiedztwie zielonego i spokoj...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

594 991 PLN (13 837 zł/m2)

2
1
43 m2
1950
15893763 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27919455 15893763 Księcia Witolda Apartament GlamourPolecamy Państwu w doskonałej lokalizacji w centrum miasta ul Księcia Witolda.Apartament w budynku z recepcja , konsjerż oraz windą.Apartament wykończony w najwyższym standardzie Premium.Możliwość wydzielenia 3 pokoj...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

994 999 PLN (14 235 zł/m2)

2
-
69.9 m2
2010
15893757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27919458 15893757 Apartament 3 pok60mgaraż komórka Lux2010Polecamy na sprzedaż apartament ul Kubali Apartament znajduje się na zamkniętym osiedlu ,w spokojnej okolicy Na terenie osiedla teren rekreacyjny oraz plac zabaw.Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie Mie...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

779 998 PLN (12 583 zł/m2)

3
1
61.99 m2
2010
15893762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27919456 15893762 Na sprzedaż dom jednorodzinny wraz z sąsiadującą działką– Ratowice, ul. Chabrowa!. Na sprzedaż oferujemy przestronny, wolnostojący dom wraz z działką zlokalizowany w spokojnej i dobrze skomunikowanej miejscowości Ratowice, w gminie Czernica. Podstawo...

Czernica (Dolnośląskie, gm. Czernica)

1 259 999 PLN (7 925 zł/m2)

6
2
159 m2
2016
15893759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27919463 15893759 Top Apartament 3 pokzTaras2019Garaż Komórka Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem – ul. Gazowa, inwestycja Di Trevi (2019)Na sprzedaż jasne, komfortowe i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 57,95 m², położone na 3. piętrze nowocz...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

845 001 PLN (13 852 zł/m2)

3
1
61 m2
2019
15893761 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27919454 15893761 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy Wrocław, ul. Gliniana toplokalizacjaNa sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 47,53 m², położone na 4. piętrze w 5-piętrowej kamienicy z 1905 roku. To idealna propozycja dla osób ceni...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

544 990 PLN (11 354 zł/m2)

2
1
48 m2
1905
15889757 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27860865 15889757 Bliźniak 2 miejsca parkingowe gm. Kobierzyce!..Zakup od dewelopera, bez podatku PCC 2% i prowizji biura!Nowoczesne domy o wysokim standardzie !105 m² powierzchni użytkowej + dodatkowe 20 m² poddasza (strych lub dodatkowy pokój)działka od 300 m² – w...

Krzyżowice (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

895 000 PLN (8 531 zł/m2)

5
2
104.91 m2
2025
15889756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27860861 15889756 bez PCC IV 2026 Wysoki standard! Garaż!.Ostatnie bliźniaki w promocyjnej cenie !Oferta bez podatku PCC oraz prowizji.Polecam na sprzedaż domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 115 m2, zlokalizowane w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy. ...

Szukalice (Dolnośląskie, gm. Żórawina)

949 999 PLN (8 190 zł/m2)

4
3
116 m2
2026
15889754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27860859 15889754 Centrum Wrocławia ul. Walońska Angel Wings!..Polecam na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,71 m², znajdująca się w budynku apartamentowym Angel Wings przy ul. Walońskiej na nowoczesnym osiedlu w centrum Wrocławia. Kompleks zlokalizowany jest w piękn...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

519 995 PLN (18 745 zł/m2)

1
1
27.74 m2
2012
15889100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27845228 15889100 Dom premium basen, sauna nieruchomość topLuksusowa nieruchomość 5 minut od granicy Wrocławia.Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 265 m², położony na dużej, pięknie zagospodarowanej działce okolice zachodniej ...

Wrocław (Leśnica) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

3 200 000 PLN (12 075 zł/m2)

6
2
265 m2
2021
15889087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27843377 15889087 Przedstawiam Państwu działki budowlane o powierzchni 1010 m² przy ul. Akacjowej. Działki o nr 184, 185, 186, 287Nieruchomości usytuowane w zielonej i spokojnej okolicy Biestrzykowa w otoczeniu zabudowy jednorodzinnejDojazd drogą asfaltową zapewnia wy...

Biestrzyków (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

748 410 PLN

-
-
1010 m2
-