• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław Śródmieście

Znalezionych ofert: 168

15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15773244 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25632138 15773244 Opiekun oferty: Jakub Kruszyńskitel: 602 101 602Idealne mieszkanie blisko wrocławskich uczelni - zadzwoń już dziśOtoczenie nieruchomości: Ulica Nowowiejska znajduje się w sercu wrocławskiego Śródmieścia, w dzielnicy Ołbin. To lokalizacja o doskonałej...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

509 000 PLN (14 543 zł/m2)

2
-
35 m2
1970
15857850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27134399 15857850 ​​​​​​BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław Śródmieście Planowana data odbioru II kwartał 2026r. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stan...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

920 000 PLN (19 574 zł/m2)

2
-
47 m2
2026
15857745 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27133101 15857745 ​​​​​​BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesne osiedle, stan deweloperski. Wrocław Śródmieście Planowana data odbioru II kwartał 2026r. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stan...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 400 000 PLN (18 182 zł/m2)

4
-
77 m2
2026
15557929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21217530 15557929 Opiekun oferty:Krzysztof Dudek602 101 602Wynajęte z comiesięcznym przychodem dla właściciela. 3-pokojowe, w rozkładzie. Ponad 45 000 zł przychodu rocznie.OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCIKamienica położona jest przy ul. Kleczkowskiej na rewitalizowanym i tętni...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

494 999 PLN (12 073 zł/m2)

3
1
41 m2
1908
15780144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25797989 15780144 [OFERTA WYŁĄCZNIE W SDP NIERUCHOMOŚCI]NOWA CENA! Mieszkanie z widokiem na Starówkę Wrocławia. Ogłoszenie zawiera wizualizacje.Doradca klienta:Tomasz Zelman tel: 602 101 602Opis mieszkania:Na sprzedaż mieszkanie w jednej z najbardziej pożądanych lokal...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 000 PLN (7 843 zł/m2)

2
-
70 m2
1900
15469513 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Urokliwe poddasze przy Pl. Grunwaldzkim – okazja! 19264236 15469513 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatycznego mieszkania położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Wrocławia - w pobliżu Placu Grunwaldzkiego, przy ul. Mikołaja Reja. To idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako bezp...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

440 000 PLN (10 000 zł/m2)

2
1
44 m2
1920
15859648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27175315 15859648 4-pokojowy apartament z loggią i przestronnym tarasem ponad 36 m strefy dziennej nowoczesna inwestycja w ŚródmieściuOpiekun ofertySebastian Święcickitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomościNowoczesna, kameralna inwestycja położona w jednej z najbard...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 831 744 PLN (15 928 zł/m2)

4
2
115 m2
2027
15839639 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26756844 15839639 5-pokojowy apartament z loggią i tarasem 3 łazienki ponad 30-metrowy salon nowoczesna inwestycja.Opiekun ofertySebastian Święcickitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomościEkskluzywna, nowoczesna inwestycja zlokalizowana w jednej z najbardziej pożąda...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 092 993 PLN (16 100 zł/m2)

5
3
130 m2
2027
15836819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26721751 15836819 Okazja! Idealne dla inwestora! Na sprzedaż mieszkanie 6 pokojowe znajdujące się na Śródmieściu (Ołbinie) - wynajęte i gotowe do przyjęcia z najemcami.Opiekun Oferty Szymon Mazur telefon 602 101 [email protected] licencji PFRN 235...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

669 000 PLN (9 423 zł/m2)

6
1
71 m2
1930
15886329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27753762 15886329 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,04 m², położone przy ul. Bolesława Prusa 7 we Wrocławiu — Ołbin Śródmieście.Lokal znajduje się na 4. piętrze w zrewitalizowanej kamienicy. Mieszkanie jes...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

588 000 PLN (15 077 zł/m2)

2
-
39 m2
1902
15785584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25886980 15785584 Nowoczesny apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Apartament inwestycyjny Wrocław Plac Grunwaldzki Gwarantowany zyskApartament obecnie wynajmowany ROI ok. 6%Na sprzedaż apartament inwestycyjny o powierzchni 15,79 m, zlokalizowany w inwest...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

329 000 PLN (21 933 zł/m2)

1
1
15 m2
2016