• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław Śródmieście

Znalezionych ofert: 168

15861977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27221038 15861977 Apartament gotowy do odbioru, w stanie deweloperskim, idealny do własnej aranżacji. Zlokalizowany w prestiżowej, zielonej części Wrocławia, wyróżniającej się kameralną zabudową!Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602 Otoc...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 473 665 PLN (26 794 zł/m2)

3
2
55 m2
2025
15700163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24181555 15700163 pl. św. MaciejaNowoczesne, przestronne, po gruntownym remoncie, w pełnym rozkładzie dwupokojowe mieszkanie o pow. 62,50 m w zadbanej kamienicy z 1915 roku tuż przy Rynku. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w budynku czteropiętrowym składa si...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

765 000 PLN (12 339 zł/m2)

2
1
62 m2
1915
15848370 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26936201 15848370 Apartament gotowy do odbioru, w stanie deweloperskim, idealny do własnej aranżacji. Zlokalizowany w prestiżowej, zielonej części Wrocławia, wyróżniającej się kameralną zabudowąOpiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602 Otocz...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 104 160 PLN (26 976 zł/m2)

3
1
78 m2
2025
15776687 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25716282 15776687 Apartament gotowy do odbioru, w stanie deweloperskim, idealny do własnej aranżacji. Zlokalizowany w prestiżowej, zielonej części Wrocławia, wyróżniającej się kameralną zabudowąOpiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602 Otocz...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 093 807 PLN (29 490 zł/m2)

3
-
71 m2
2025
15764298 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25445345 15764298 Opiekun oferty:Kinga KuźniaNumer licencji PFRN 30901tel. 602 101 602 Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie z tarasem i widokiem na zieleńOtoczenie nieruchomości:Nadodrze to klimatyczna dzielnica Wrocławia, położona blisko Rynku, z piękną zabudową poniemi...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

675 000 PLN (14 063 zł/m2)

2
1
48 m2
1933
15872749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27501806 15872749 Opiekun oferty Katarzyna Tichy Nr Licencji PFRN Nr 28712tel. 602 101 602*** ŚRÓDMIEŚCIE*** Dla kogo?- dla rodziny 2+1 lub 2+2 - dla rodziców, którzy szukają nieruchomości dla swoich dzieci, a konkretnie studentów Politechniki Wrocławskiej, Uniwersyte...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

862 826 PLN (15 978 zł/m2)

3
1
54 m2
2017
15893471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27911982 15893471 Opiekun oferty:Jakub Kruszyński602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3 pokojowego o powierzchni 52,6 m2, położonego przy ul. Jedności Narodowej we Wrocławiu.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość zlokalizowana jest przy ul. Jednośc...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

780 000 PLN (15 000 zł/m2)

3
1
52 m2
1989
15869909 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
!UWAGA! Dzień pokazowy tylko 28-31.05! 27411434 15869909 Dochodowe mieszkanie → bezpieczna inwestycja dziś i jutro: zyski w dłuższej perspektywie!!UWAGA! Dzień pokazowy tylko 28-31.05!Zadzwoń, umów się, przyjdź, przekonaj się i zaproponuj swoją ofertę zakupu. Dajemy tobie możliwość samodzielnego oszacowani...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (8 524 zł/m2)

6
-
82 m2
-
15834018 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26728053 15834018 Wysokie stropy, duże okna, balkonMieszkanie wykończone w pięknych materiałach i wzorach z dbałością o funkcjonalność każdego metra kwadratowego :)Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602 Otoczenie nieruchomości:U...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (15 359 zł/m2)

2
1
39 m2
1910
15799536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26192217 15799536 Rozkładowe mieszkanie przy samym KampusieWyłączny Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Układ pomieszczeń:- Pokój 1 - 23 m2- Pokój 2 - 12 m2- Pokój 3 - 9 m2- Kuchnia - 7 m2- Przedpokój - 6 m2- Łazienka - 3 m2- ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

819 000 PLN (12 797 zł/m2)

3
-
64 m2
1991
15849405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26965518 15849405 Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania w kamienicy na Nadodrzu.W mieszkaniu obecnie trwają prace remontowe pod okiem architekta.W cenie 560 tys. oferowany jest lokal po generalnym remoncie, w pełni wyposażony (stała zabudowa, m...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

569 000 PLN (17 781 zł/m2)

2
1
32 m2
1915
15803369 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26293963 15803369 Pilna sprzedaż Opiekun oferty:Marta Woźniczka-OpuchlikNr licencji PFRN 23867602 101 602 Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie 10 minut od Rynku. Doskonała komunikacja tramwajowa i autobusowa. Pełna infrastruktura handlowo-usługowa (sklepy i usługi, szko...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

890 000 PLN (12 535 zł/m2)

3
1
71 m2
1918