• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław Krzyki Wrocław

Znalezionych ofert: 446

15887003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27773603 15887003 Opiekun oferty:Wiktoria Ornattel. 602 101 602 Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w prestiżowej i spokojnej części Wrocławia - Krzyki - Ołtaszyn. To ceniona lokalizacja, która łączy kameralną zabudowę z szybkim dostępem do centrum mias...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 090 000 PLN (20 291 zł/m2)

3
1
103 m2
2012
15839042 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26737551 15839042 Na sprzedaż wyjątkowe, pełne charakteru mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w klimatycznej kamienicy przy ul. Traugutta we Wrocławiu.To idealna propozycja dla osób ceniących przedwojenną architekturę, wysokie wnętrza i niepowtarzalny klimat kami...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

595 000 PLN (11 130 zł/m2)

2
1
53.46 m2
1910
15687995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23977971 15687995 Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe (46,6 m²) w bardzo spokojnej zielonej okolicy, położone na poddaszu 3-piętrowego budynku z lat 50.Lokal dwustronny, dobrze doświetlony, z ekspozycją wschód–zachód. W pokojach znajdują się duże okna w lukarnach, z któ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

450 000 PLN (9 653 zł/m2)

2
-
46.62 m2
1950
15848683 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26947042 15848683 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Kameralne osiedle, stan deweloperski- budynki o niskiej zabudowie. Krzyki, Wrocław Po odbiorze technicznym. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stanie dewelop...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

598 000 PLN (13 907 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15776589 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 25712912 15776589 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Kameralne osiedle, stan deweloperski- domy wolnostojące i szeregowe, 15 min. od centrum- Krzyki, Wrocław Po odbiorze technicznym. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży jedno...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

979 461 PLN (11 130 zł/m2)

5
-
88 m2
2024
15873352 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27515831 15873352 BEZPOŚREDNIO od dewelopera, brak prowizji oraz podatku 2% PCC Nowoczesny budynek, centrum miasta, stan deweloperski. Wrocław Krzyki Mieszkania oddane do użytku. BESTATE Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży mieszkanie w stanie deweloperskim o ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

570 402 PLN (16 297 zł/m2)

2
-
35 m2
2025
15863609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27253386 15863609 Opiekun nieruchomości:Sebastian Święcickitel. 602 101 602Zapraszam do kontaktu. Podczas spotkania otrzymacie Państwo najważniejsze informacje dotyczące nieruchomości.Układ pomieszczeń:Salon 16,94 mPokój 9,62 mPokój 11,68 mKuchnia 5,74 mŁazienka z wc ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 000 PLN (14 268 zł/m2)

3
1
56 m2
2014
15785367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25877336 15785367 Komfortowe, w pełni wyposażone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,83m2, znajdujące się w budynku z 2019 roku na wrocławskich Krzykach os Klecina.Opiekun oferty:Krzysztof Dudek602 101 602Otoczenie nieruchomości:Kameralne osiedle - Zielone Bulwar...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 900 PLN (14 813 zł/m2)

3
1
54 m2
2019
15773829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25638888 15773829 OPIEKUN OFERTY:Aleksandra Dzielnickatel. 602 101 602 Polecam na sprzedaż 2-pokojowe 2-poziomowe mieszkanie BEZ SKOSÓW blisko Uniwersytetu Ekonomicznego.Układ pomieszczeń: I POZIOM- salon z kuchnią- wnęka na garderobę- wcII POZIOM- sypialnia- łazienka...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

629 000 PLN (13 104 zł/m2)

2
2
48 m2
2001
15868568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27386057 15868568 2 mieszkania w pięknej kamienicy na Borku z możliwością połączenia w jeden, duży lokal z tarasem na I piętrze.Doradca klienta:Jacek Mamińskinr lic. PFRN 30802tel. 602 101 602Układ mieszkań:Mieszkanie nr 1:- Pokój 22,74m2- Pokój 12,61m2- Kuchnia 10,51...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 490 000 PLN (11 920 zł/m2)

5
3
125 m2
1920
15664834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23564348 15664834 5-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie 87 m2 Wrocław, Krzyki, okolice ul.KrzyckiejOpiekun ofertyDaniel Matoszyn+48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie położone jest w spokojnej i zielonej części Krzyków jednej z najbardziej cenionych dzielni...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

998 000 PLN (11 471 zł/m2)

5
2
87 m2
2001
15617535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22543059 15617535 Opiekun oferty Monika Jaworskatel. 602 101 602Dla ceniących unikatowy styl odrestaurowanego zabytkowego budynku 2-pokojowy apartament. Imponująca wysokość pomieszczeń łączy historyczny charakter wnętrz z nowoczesnym stylem zabytku w trakcie komplekso...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 068 750 PLN (22 739 zł/m2)

2
1
47 m2
2026