• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław Krzyki Wrocław

Znalezionych ofert: 446

15756533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25255949 15756533 Opiekun OfertyMagdalena Rakowieckatel. 602 101 602Funkcjonalne, ciche , zachowujące urok starych kamienic z dużymi oknami , trzypokojowe mieszkanie z balkonem i tarasem 24 m2 skierowanym na południe.Mieszkanie położone w kamienicy na Borku, wysokość ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 550 000 PLN (16 146 zł/m2)

3
1
96 m2
1900
15729911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24769745 15729911 Opiekun oferty:Daniel Matoszyn+48 602 101 6024 pokoje mieszkanie 92,9 m2 Krzyki Huby (Wrocław)Otoczenie nieruchomości:Huby to część Krzyków ceniona za bliskość centrum i świetną komunikację. W zasięgu krótkiego spaceru są przystanki tramwajowe i a...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

928 998 PLN (10 098 zł/m2)

4
1
92 m2
1901
15726160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24693548 15726160 Trzypokojowe mieszkanie w nowym budownictwie w dzielnicy Gaj (Krzyki).Opiekun oferty:Julia Kowalskatel. 602 101 602***Oferta tylko w SDP Nieruchomości***Otoczenie nieruchomości:Gaj to osiedle mieszkaniowe położone na południu Wrocławia, w bliskiej od...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 000 PLN (14 638 zł/m2)

3
-
58 m2
2017
15700660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24194500 15700660 Nowe budownictwo z ogródkiemOpiekun oferty:Anna Hudaktel. 602 101 602Przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,65 m2 m2, położone na parterze w zadbanym bloku na Hubach!Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie mieści w dzielnicy Huby, w bliskim są...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

739 000 PLN (14 780 zł/m2)

2
-
50 m2
2012
15639731 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23049747 15639731 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 położone na piątym piętrze budynku przy ul. Krynickiej.Mieszkanie jest obecnie wynajmowane, istnieje możliwość przejęcia umów najmu.Otoczenie nieruchomości:Ni...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (10 591 zł/m2)

4
-
66 m2
1976
15638033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23001717 15638033 OPIEKUN OFERTY:Barbara Bober602 101 602 *klucze w biurze*3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 89,15 m2 w Kamienicy z 1908 roku, położony w centrum miasta. Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona na osiedlu Huby. W okolicy dużo sklepów, lokal...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

875 010 PLN (9 832 zł/m2)

3
-
89 m2
1908
15736975 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24883005 15736975 Opiekun oferty:Natalia Olejnik tel. 602 101 602Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m, zlokalizowane w centrum Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie Sky Tower. To propozycja dla osób, które cenią sobie wygodę miejskiego ż...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

650 000 PLN (11 607 zł/m2)

3
1
56 m2
1980
15727837 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24726212 15727837 Opiekun oferty Krzysztof Dudektel. 602 101 602 Dwupokojowe mieszkanie z ogrodem na osiedlu Jagodno. Nieruchomość z doskonałą przestrzenią dla singli, par czy małych rodzin. Cisza, spokój i zieleń, gdzie mieszkańcy mogą znaleźć relaks i odpoczynek na ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

610 000 PLN (16 486 zł/m2)

2
1
37 m2
2023
15639502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23044356 15639502 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Rozkładowe mieszkanie o powierzchni 69,7 m2 położone na drugim piętrze w budynku z windą.Mieszkanie jest obecnie wynajmowane, istnieje możliwość przejęcia umów najmu.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (10 855 zł/m2)

4
1
69 m2
1980
15493540 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19791015 15493540 Trzy pokoje z osobną kuchnią przy Al. Wiśniowej.Opiekun oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602 101 602Numer licencji: 30058Duże i przestronne mieszkanie o pow. 61,43 m2 położone na trzecim piętrze w kameralnym bloku na wrocławskich Krzykach.***dos...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

650 000 PLN (10 656 zł/m2)

3
1
61 m2
1960
15468496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19240175 15468496 Przedstawiamy wyjątkową ofertę apartamentu z tarasem, balkonem i ogródkiem w zabytkowej, miejskiej willi Zapraszam na prezentację Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się w przedwo...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 999 000 PLN (14 773 zł/m2)

3
2
203 m2
1907
15439023 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18567925 15439023 Doradca klientaJacek Mamińskilicencja PFRN nr 30802602 101 6022-pokoje z widokiem na Sky Tower, blisko centrum. Do zamieszkania od zaraz.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie w pobliżu linii tramwajowych i autobusowych, blisko Dworca PKP. Położone na sp...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

542 100 PLN (13 900 zł/m2)

2
-
39 m2
1980