• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław Psie Pole

Znalezionych ofert: 165

15486269 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
5-pokojowe, przestronne mieszkanie blisko zieleni 19631631 15486269 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 5-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią o powierzchni 101,75 m², położonego na 3. piętrze budynku przy ul. Łąka Mazurska. Nieruchomość wyróżnia się funkcjonalnym, rozkładowym układem pom...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

825 000 PLN (8 168 zł/m2)

5
1
101 m2
1989
15714915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24475974 15714915 Przestronne mieszkanie w spokojnej, zielonej części Wrocławia z dużym tarasem i przemyślanym układem idealne dla pary, która szuka miejsca na lata. Podana cena dotyczy pakietu: mieszkania + komórki lokatorskiej + miejsca postojowego w hali garażowej....

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

866 615 PLN (14 942 zł/m2)

3
1
58 m2
2023
15885809 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27742938 15885809 Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum miasta.To idealne miejsce z dobrym dojazdem do pracy.Opiekun oferty:Renata Mayertel.: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Lokaliza...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

609 000 PLN (15 225 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15881533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27637449 15881533 Nowoczesne mieszkanie czteropokojowe z dużą loggią i windąOpiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka km samochodem od ścisłego centrum miasta. T...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

769 000 PLN (11 145 zł/m2)

4
1
69 m2
2026
15881532 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27637004 15881532 Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana w północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka kilometrów od ścisłego centrum miasta.To idealne miejsce dla tych, którzy marzą o własnym M z dobrym dojazdem do pracy, a jednocześnie chcą mieć dostęp do pełne...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (14 109 zł/m2)

2
1
46 m2
2026
15878782 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27600337 15878782 Nowoczesne mieszkanie czteropokojowe z loggiąOpiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we wschodniej części Wrocławia, w pobliżu Starej Odry, zaledwie kilka km od ścisłego centrum miasta. To...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

779 000 PLN (11 290 zł/m2)

4
1
69 m2
2026
15881526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27636282 15881526 Kawalerka na start !Opiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka km od ścisłego centrum miasta. To idealne miejsce dla tych, którzy marzą...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

499 000 PLN (16 097 zł/m2)

1
1
31 m2
2026
15858663 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27152892 15858663 2 pokoje Rozkładowe Dwustronne 1 Piętro Różanka oferta wyłącznie w SDP Nieruchomości!Opiekun oferty:Mateusz PoradaTel.: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się na spokojnym i zielonym osiedlu Różanka w północnej części Wrocław...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 000 PLN (13 390 zł/m2)

2
-
41 m2
1982
15876995 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27560273 15876995 Mieszkanie 2-pokojowe z balkonem Stan deweloperski Kameralna zabudowa Duże ogrodySzukasz mieszkania do własnej aranżacji? Dobrze trafiłeś!Współpracuję z wieloma sprawdzonymi deweloperami, dzięki czemu mam dostęp do szerokiej oferty mieszkań z rynk...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

480 456 PLN (14 131 zł/m2)

2
1
34 m2
2026
15891358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27895091 15891358 Sprzedam 1-pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej i zielonej lokalizacji Wrocław Psie PoleOsobowice o powierzchni mieszkalnej 37,46 m.kw, usytuowane na parterze w budynku wielorodzinnym. Budynek przeszedł kilka lat temu duży remont: wymieniono pok...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

469 000 PLN (12 676 zł/m2)

1
-
37 m2
-
15891345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27894918 15891345 W pełni wyposażone mieszkanie z tarasem i miejscem parkingowym, gotowe do zamieszkania lub dalszego wynajmuNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,65 m², położone na parterze w spokojnej, zielonej części Wrocławia.Układ:salon z aneksem k...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

550 000 PLN (13 530 zł/m2)

2
-
40.65 m2
2021
15790619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 25971256 15790619 Opiekun oferty:Monika KrzysiekPośrednik Obrotu Nieruchomościami602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą dużego mieszkania o powierzchni 175,77 m2 z tarasem i ogrodem, mieszczącego się na pierwszym piętrze w willi miejskiej z 1930 roku na Karło...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 150 000 PLN (6 571 zł/m2)

6
2
175 m2
1930