• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław Psie Pole

Znalezionych ofert: 165

15853345 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27049100 15853345 3 pokoje w rozkładzie przynależna piwnica Różanka oferta wyłącznie w SDP Nieruchomości!Opiekun oferty:Dominika Tądel (Kasprzyk)Tel.: 602 101 602Numer licencji: 30058Lokalizacja:Mieszkanie znajduje się na spokojnym i zielonym osiedlu Różanka w północn...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

550 000 PLN (11 458 zł/m2)

3
1
48 m2
1977
15851679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27017498 15851679 Opiekun oferty:Maciej Mituśtel. 602 101 602 Kawalerka Idealna dla singla lub pary, którzy docenią bliskość przyrody i spokój. Kameralne osiedle oddane do użytku w 2023 r. zlokalizowane obok lasu, przy cichej bocznej drodze.Otoczenie nieruchomości:Zac...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

437 000 PLN (12 853 zł/m2)

1
1
34 m2
2023
15888392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27813075 15888392 Opiekun oferty:Mateusz Poradatel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Zaledwie krok od północnej granicy Wrocławia znajduje się osiedle, które na nowo definiuje pojęcie spokoju. Lokalizacja w otoczeniu terenów zielonych zapewnia mieszkańcom prywatność...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

896 800 PLN (7 600 zł/m2)

5
2
118 m2
2027
15887547 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27785458 15887547 Opiekun oferty:Mateusz Poradatel. 602 101 602Tuż przy północnej granicy Wrocławia powstało osiedle stworzone z myślą o spokoju i codziennym komforcie. Otoczenie zieleni zapewnia kameralną atmosferę i prywatność, a jednocześnie gwarantuje wygodny doja...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

726 000 PLN (12 100 zł/m2)

3
1
60 m2
2027
15819709 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26719405 15819709 Na sprzedaż nowoczesna, w pełni wyposażona kawalerka (status: lokal użytkowy z funkcją mieszkalną) zlokalizowana w prestiżowym kompleksie Wrocławski Park Biznesu Idealna jako inwestycja pod wynajem krótko i długoterminowy lub jako pierwsze mieszkanie...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

345 000 PLN (14 082 zł/m2)

1
-
24.5 m2
2021
15870227 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27423638 15870227 Bezpośrednio od dewelopera, 0% prowizji Duży wybór mieszkań o układach od 1 do 4 pokoi i metrażach od 34 do ponad 70 m2. Mieszkania oddane do użytkowania Bestate Nieruchomości Wrocław oferuje do sprzedaży dwupokojowe, funkcjonalne ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

629 000 PLN (14 295 zł/m2)

2
-
44 m2
2025
15796728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26126070 15796728 Kompaktowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40,35m2 + loggią o pow. 6,61m2. Znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym nowym bloku z windą z poziomu garażu. Powierzchnię użytkową mieszkania stanowi fajny, duży salon z aneksem kuchennym o pow. 2...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

635 001 PLN (15 875 zł/m2)

2
1
40 m2
2026
15403565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17767735 15403565 Przedstawiam ofertę sprzedaży 2- pokojowego mieszkania o pow. 49,66 m2 położonego we Wrocławiu w dzielnicy Psie Pole, ul.Litewska. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 8-piętrowym budynku z windą z 2008 roku. Przed budynkiem ogólnodostępne miejsca...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

570 000 PLN (11 633 zł/m2)

2
1
49 m2
2008
15873135 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27512706 15873135 Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 30 m², zlokalizowane na 1. piętrze apartamentowca z 2022 roku. Mieszkanie jest w stanie do zamieszkania i wyposażone w meble oraz sprzęt AGD, w tym lodówkę, kuchenkę i zmywarkę. Dodatkowo posiada klimatyza...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

405 000 PLN (13 500 zł/m2)

1
-
30 m2
2022
15868690 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27388746 15868690 Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem, 17 metrowym tarasem i komórką lokatorską, położone na parterze dwupiętrowego bloku, na kameralnym osiedlu, gotowe do zamieszkania.Mieszkanie składa się z - pokoju dziennego (17m), - sypialni (12m) - oraz...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

610 000 PLN (12 708 zł/m2)

2
-
48 m2
2006
15869219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27402986 15869219 Oferuję na sprzedaż przytulne i gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 29,59 m², położone w spokojnej i zielonej części Wrocławia – na Swojczycach na Osiedlu Przystań - przy Olimpii Port.Najważniejsze atuty nieruchomości:- powierzchnia: 29,5...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 000 PLN (18 554 zł/m2)

2
-
29.59 m2
2019
15873122 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27512480 15873122 Sprzedam przytulne dwupokojowe mieszkanie z garażem i dużą komórką. Położone jest w spokojnej okolicy, na nowym, zamkniętym i zadbanym osiedlu z ładnym widokiem na Odrę. Mieszkanie i sprzęt elektryczny są w bardzo dobrym stanie. Nie ma potrzeby malow...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (13 980 zł/m2)

2
-
50 m2
2020