• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 1 529

15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15889667 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27858379 15889667 Opiekun oferty:Łukasz Szajkowskitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie usytuowane jest na osiedlu Nowy Dwór, cenionym za doskonale rozwiniętą infrastrukturę miejską. To optymalna lokalizacja dla rodzin ze względu na bogate zaplecze edukac...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 300 PLN (13 712 zł/m2)

3
-
51 m2
2026
15814915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26649492 15814915 Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie, zlokalizowane w samym centrum Wrocławia. Doskonała propozycja zarówno na pierwsze mieszkanie, jak i pod inwestycję.Zapraszam na prezentacjęRenata Mayertel. 602 101 602Gwarancja 24 miesiące, rękoj...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

720 000 PLN (16 364 zł/m2)

2
1
44 m2
2026
15874931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27519372 15874931 Przestronne i jasne mieszkanie położone na 4 piętrze klimatycznej kamienicy w centrum Wrocławia Śródmieście.Opiekun nieruchomości:Renata Mayertel. 602 101 602Układ mieszkania daje duże możliwości aranżacyjne, w tym opcję podziału na dwa niezależne mi...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

720 000 PLN (9 114 zł/m2)

3
1
79 m2
1900
15889779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27861439 15889779 Polecamy do sprzedaży bardzo atrakcyjne mieszkanie usytuowane w sąsiedztwie wrocławskiego Rynku - przy ul. Widok. Rewelacyjna lokalizacja - blisko do deptaka przy ul. Świdnickiej, blisko płyty Rynku, deptaka przy ul. Oławskiej, Teatru Lalek, parku Ha...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

535 000 PLN (12 951 zł/m2)

2
-
41.31 m2
1930
15881526 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27636282 15881526 Kawalerka na start !Opiekun oferty:Renata Mayertel: 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Wyjątkowa inwestycja zlokalizowana we północno-wschodniej części Wrocławia, zaledwie kilka km od ścisłego centrum miasta. To idealne miejsce dla tych, którzy marzą...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

499 000 PLN (16 097 zł/m2)

1
1
31 m2
2026
15863852 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27257598 15863852 Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą dwu pokojowego mieszkania o metrażu 48,10 m2, zlokalizowanego w jednej z najbardziej pożądanych części miasta zaledwie kilka minut od Rynku i Dworca Głównego. Opiekun oferty:Renata Mayertel. 602 101 602N...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

569 000 PLN (11 854 zł/m2)

2
1
48 m2
1971
15742329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24990435 15742329 Opiekun oferty:Natalia Olejnik tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomościMieszkanie znajduje się w cichej i zielonej części miasta, z dala od zgiełku, a jednocześnie w dobrej lokalizacji zapewniającej szybki dojazd do centrum. W pobliżu znajdują się skl...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

969 000 PLN (11 817 zł/m2)

3
1
82 m2
2000
15845506 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26862907 15845506 Opiekun oferty:Kamil Swatowskitel. 602 101 602Tylko w SDP Nieruchomości!Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą w pełni rozkładowego, 3-pokojowego mieszkania z bardzo łatwym dostępem do tętniącego życiem centrum Wrocławia. Mieszkanie jest w t...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (12 944 zł/m2)

3
-
54 m2
1980
15889754 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27860859 15889754 Centrum Wrocławia ul. Walońska Angel Wings!..Polecam na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,71 m², znajdująca się w budynku apartamentowym Angel Wings przy ul. Walońskiej na nowoczesnym osiedlu w centrum Wrocławia. Kompleks zlokalizowany jest w piękn...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

519 995 PLN (18 745 zł/m2)

1
1
27.74 m2
2012
15889749 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27860869 15889749 Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 66,9 m2 z balkonem znajdujące się na Śródmieściu - w cichej uliczce tuż przy ogródkach działkowych. Przeniesienie własności możliwe we Wrześniu.OPIEKUN OFERTYREAL ESTATE AGENTSzymon Mazur telefon 602 10...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

850 000 PLN (12 879 zł/m2)

3
-
66 m2
2002
15889755 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27860862 15889755 Mieszkanie w SZEREGU ok. Psiego Pola! 2pok. .Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 43,6m2 + ogródek ok 27m2Opiekun oferty : 517039990Mieszkanie w szeregu, tylko 2 mieszkania na klatkę: dół i góra!.Piękne, kameralne osiedle, ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

548 993 PLN (12 589 zł/m2)

2
1
43.61 m2
2018