• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wrocław

Znalezionych ofert: 1 525

15896406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27979453 15896406 Duże, przestronne mieszkanie realizowane w zabudowie szeregowej - całe 1 piętro, w szeregu środkowym! Mieszkanie dwustronne, przeciwległe z 5 pokojami, 2 łazienkami, a nawet 2 aneksami kuchennymi o łącznej powierzchnie 97,89m2 ma aż 3 balko...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 184 785 PLN (12 214 zł/m2)

5
2
97 m2
2025
15896228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27973062 15896228 W projekcie zaplanowano 267 funkcjonalnych mieszkań 1-4 pokojowych od 25 m² do 85 m² oraz 13 lokali usługowych. Inwestycja obejmuje również przestrzenie rekreacyjne, takie jak: ogrody społeczne, place zabaw oraz tereny zielone. W trosce o m...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

471 869 PLN (17 477 zł/m2)

1
1
27 m2
2026
15896151 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27970806 15896151 Oferta m2 w cenie 9999 obowiązuje do momentu podpisania 3 pierwszych umów .Zapraszam do zakupu idealnego miejsca do życia we Wrocławiu- Stabłowice. Inwestycja składa się z trzech pięciokondygnacyjnych budynków ze wspólnym parkingiem podziem...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

554 044 PLN (10 074 zł/m2)

3
1
55 m2
2026
15896389 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27979281 15896389 Oferta dla zdecydowanych, obecnie mieszkanie wynajmowane. Możliwość przejęcia najemców lub wypowiedzenia umowy (1 miesięczny okres wypowiedzenia) Z uwagi na zakup innej nieruchomość przez właścicieli cena została obniżona z 950tys na 750tys. Więc jes...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 999 PLN (10 000 zł/m2)

3
-
75 m2
2000
15896387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27978499 15896387 ul. Augustowska, Maślice Kupujący przy zakupie tego mieszkania nie płaci podatku PCC 2%.Nowoczesne, śliczne, w wysokim standardzie trzypokojowe mieszkanie o pow. 51 mkw. z dużym i pięknym tarasem w apartamentowcu z 2025 roku z windą. Mieszkanie znajd...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

860 000 PLN (16 863 zł/m2)

3
1
51 m2
2025
15896330 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27977322 15896330 Opiekun Oferty Maciej Suwałatelefon 602 101 602Nr. licencji PFRN 28424 Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 2-pokojowe zlokalizowane przy ul. Edwarda Suchardy we Wrocławiu. To propozycja dla osób szukających przestronnego mieszkania w jednej z najbardz...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

650 000 PLN (11 404 zł/m2)

2
1
57 m2
1930
15895123 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27959593 15895123 Oferta dostępna wyłącznie w Bestate Nieruchomości Wrocław. Sprzedam 3 -pokojowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,90 m. kw, usytuowane na trzecim piętrze w budynku z 1975r. (bez windy), w bardzo dobrej lokalizacji Wrocław Fabrycz...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

580 000 PLN (12 340 zł/m2)

3
-
47 m2
1975
15894862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27949918 15894862 ul. Kamieńskiego, okoliceNie było jeszcze zamieszkane, pachnące nowością.Nowoczesne, śliczne, bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 54,08 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2024 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budy...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

760 000 PLN (14 074 zł/m2)

3
1
54 m2
2024
15893475 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27911751 15893475 ul. Drabika okoliceNowoczesne, w wysokim standardzie dwupokojowe mieszkanie o pow. 45,50 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2023 roku z windą z poziomu zero. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku czteropiętrowym składa się z pokoju połą...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

715 000 PLN (15 889 zł/m2)

2
1
45 m2
2023
15879007 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27603719 15879007 ul. Pułaskiego okolice Nowoczesne, w wysokim standardzie dwupokojowe mieszkanie o pow. 45,3 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2024 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na siódmym piętrze w budynku ośmiopiętrowym składa się z dwóch niezależnych poko...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

949 000 PLN (21 089 zł/m2)

2
1
45 m2
2024
15872296 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27489858 15872296 ul. Trzemeska okoliceNowoczesne, bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie o pow. 33,50 mkw. z balkonem w budynku z 2022 roku z windą z poziomu zero na Starym Mieście. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w budynku sześciopiętrowym składa się z pokój ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

710 000 PLN (21 515 zł/m2)

2
1
33 m2
2022
15865075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27284586 15865075 Plac Kromera okolicePrzestronne, w pełnym rozkładzie dwupokojowe mieszkanie o pow. 49,55 mkw. z balkonem w budynku z 2007 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na piątym piętrze w budynku pięciopiętrowym składa się z dwóch niezależnych pokoi, dużej j...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

659 000 PLN (13 449 zł/m2)

2
1
49 m2
2007