• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wroclaw Stare Miasto

Znalezionych ofert: 313

15836487 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dni pokazowe 07.05! 2 łazienki, Pl. Legionów 26711937 15836487 Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, w pełni rozkładowego mieszkania o powierzchni 96 m², zlokalizowanego na prestiżowym Przedmieściu Świdnickim - tuż przy Placu Legionów. Lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym, gotowy do wprowa...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

811 111 PLN (8 449 zł/m2)

4
2
96 m2
1965
15815166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26588976 15815166 Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut od wrocławskiego Rynku i 15 minut od Opery Wrocła...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

478 236 PLN (19 129 zł/m2)

1
1
25 m2
2027
15756846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25286179 15756846 Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 37,69m2 z dużym balkonem o pow.9,49m2 w bardzo dobrej lokalizacji na Starym Mieście Szczepin. Etap w trakcie realizacji z terminem na II kwartał 2026. Mieszkanie jest 1 - pokojowe ma pow. 37,6...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (17 541 zł/m2)

1
1
37 m2
2026
15883911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27684896 15883911 Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,82m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście Szczepin – mieszkanie GOTOWE idealne pod wynajem . Mieszkanie jest 1 - pokojowe ma pow. 30,82 m2 znajduje się na 2 piętrze ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

619 000 PLN (20 633 zł/m2)

1
1
30 m2
2024
15656026 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 23401214 15656026 Mieszkanie 1 pokojowe położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego – nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę miejską. Idealne mi...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

548 990 PLN (21 115 zł/m2)

1
1
26 m2
2026
15550401 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20967163 15550401 Mieszkanie 1 pokojowe położone na 5 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w wyjątkowej lokalizacji w samym centrum Wrocławia tuż obok Dworca Głównego – nowa jakość wpleciona w historyczną tkankę miejską. Idealne mi...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

567 742 PLN (21 836 zł/m2)

1
1
26 m2
2027
15841536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27620109 15841536 Komfortowe, jednopokojowe mieszkanie przy Rynku w budynku z 2009r. z recepcją, monitoringiem i ochroną. Mieszkanie składa się z: pokoju z aneksem kuchennym, łazienki i dużego przedpokoju. Powierzchnia po podłodze 34,4 mkw, ze względu na skos powierzc...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

595 000 PLN (17 500 zł/m2)

1
-
34 m2
2009
15883866 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27681258 15883866 Mieszkanie 1 pokojowe z opcją wydzielenia sypialni o pow. 32,25m2 z loggią w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście Szczepin idealne pod wynajem. Etap w trakcie realizacji z terminem na II kwartał 2026 (dostępne też mieszkania goto...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

599 000 PLN (18 719 zł/m2)

2
1
32 m2
2026
15882379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27660266 15882379 Jasne, dobrze doświetlone, o bardzo funkcjonalnym rozkładzie mieszkanie  po kapitalnym remoncie, w rewelacyjnej lokalizacji w ścisłym centrum, tuż przyRynku. Mieszkanie jest usytuowane na czwartym piętrze starannie wyremontowanego  budynku z lat 60...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

645 000 PLN (21 500 zł/m2)

2
1
30 m2
1965
15515569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20256644 15515569 Inwestycja mieszkaniowa przy ulicy Komuny Paryskiej to kameralny kompleks złożony z dwóch pięciokondygnacyjnych budynków z parkingiem podziemnym położony w sercu Wrocławia, na Starym Mieście. Jeden z budynków to zabytkowa kamienica, w które...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

471 440 PLN (14 286 zł/m2)

1
1
33 m2
2022
15863155 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27239404 15863155 Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut od wrocławskiego Rynku i 15 minut od Opery Wrocła...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

909 823 PLN (17 166 zł/m2)

2
1
53 m2
2027
15868045 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27363412 15868045 PILNA SPRZEDAŻ !!! NOWA CENA !!! Inwestycja pod airBnB lub kancelarię lub gabinet !!!300metrów od płyty RYNKU. Nowe budownictwo. Media miejskie. 2 pokoje + kuchnia + łazienkaNa sprzedaż przestronny 57 metrowy apartament 2 pokoje + osobna kuchnia (pok...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

895 000 PLN (15 702 zł/m2)

2
-
57 m2
2000