• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wroclaw Stare Miasto

Znalezionych ofert: 313

15850128 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26987895 15850128 Szukasz innej oferty w tej lokalizacji? Nie ma problemu, posiadamy w sprzedaży inne mieszkania w tej inwestycji. Różne metraże, układy, również mieszkania z tarasami na dachu.Opiekun nieruchomości:Jakub Borońskitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 427 789 PLN (20 402 zł/m2)

5
3
119 m2
2027
15877623 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27574905 15877623 Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,8 m2 z balkonem znajdujące się w ścisłym centrum Miasta! (100 metrów od Hali Targowej oraz Bulwaru Dunikowskiego).OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCIOPIEKUN OFERTYREAL ESTATE AGENTSzymon Mazu...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

899 000 PLN (16 345 zł/m2)

3
1
55 m2
1960
15845095 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26850880 15845095 OSOBA PROWADZĄCA WIOLETTA GRZESIAKtel. TEL. 602 101 602Nr Licencji PFRN 2258Oferta na wyłącznośćKLUCZE W BIURZE.Polecam na sprzedaż nowoczesny apartament w budynku z 2024r. z recepcją i ochroną 24h w samym Centrum Wrocławia.Piękne, niepowtarzalne i o...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 190 000 PLN (22 037 zł/m2)

3
1
54 m2
2025
15834249 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26841504 15834249 Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie w Centrum MiastaLoggiaOpiekun oferty:Julia Andrulewicztel. 602 101 602licencja PFRN nr 28332OtoczeniePrezentowana nieruchomość znajduje się w prestiżowej części Wrocławia.To nowoczesna, centralna, dobrze skomunikowana...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

670 084 PLN (18 613 zł/m2)

2
1
36 m2
2026
15828554 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26649607 15828554 OPIEKUN OFERTY:Weronika Woźniaktel. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960Wyjątkowy apartament na sprzedaż, położony bezpośrednio przy rzece, oferujący niezakłócony widok na panoramę Wrocławia. To propozycja dla najbardziej wymagających, łącząca prestiżow...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 950 000 PLN (21 196 zł/m2)

3
2
92 m2
2020
15845272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26859605 15845272 Opiekun oferty:Kamil Morkatel. 602 101 602OtoczenieNieruchomość znajduje się w sercu nowego centrum południa Wrocławia.To świetnie skomunikowana ze ścisłym centrum lokalizacja, z dostępem do biur, restauracji, sklepów.Mieszkanie znajduje się na parta...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

580 000 PLN (15 676 zł/m2)

1
1
37 m2
2026
15845273 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26859602 15845273 Kawalerka 100 metrów od Sky Tower.Opiekun oferty:Kamil Morkatel. 602 101 602OtoczenieNieruchomość znajduje się w sercu nowego centrum południa Wrocławia.To świetnie skomunikowana ze ścisłym centrum lokalizacja, z dostępem do biur, restauracji, sklepó...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

494 151 PLN (17 040 zł/m2)

1
1
29 m2
2026
15838962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26737586 15838962 Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 25 m2 wykończone w wysokim standardzie zlokalizowany w jednej z najlepszych lokalizacji w centrum Wrocławia - tuż przy bulwarze nad Odrą!OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ W BIURZE SDP NIERUCHOMOŚCIOpiekun OfertySzymon Mazur602 ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

665 000 PLN (26 600 zł/m2)

1
1
25 m2
2022
15812766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26545757 15812766 Opiekun oferty:Katarzyna FlendrichNr Licencji PFRN 28425tel. 602 101 602Na sprzedaż reprezentacyjne, duże i funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w pięknej kamienicy w samym sercu miasta. Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w centralne...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 490 000 PLN (12 016 zł/m2)

4
2
124 m2
1880
15796277 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26115681 15796277 4-pokojowy apartament w Rynku!!!Zapraszam na prezentację Barbara Bober 602 101 602 Na sprzedaż słoneczny apartament 4 pok o powierzchni użytkowej 89,11 m2 , w którego skład wchodzą:Układ:-salon z aneksem -sypialnia 2-gabinet-przedpokój-łazienka z kab...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 050 000 PLN (11 798 zł/m2)

3
-
89 m2
1935
15834248 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26841505 15834248 Przytulne, 2-pokojowe mieszkanie w Centrum MiastaOpiekun oferty:Julia Andrulewicztel. 602 101 602licencja PFRN nr 28332OtoczeniePrezentowana nieruchomość znajduje się w prestiżowej części Wrocławia.To nowoczesna, centralna, dobrze skomunikowana okoli...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

863 986 PLN (16 302 zł/m2)

3
1
53 m2
2026
15839159 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26741647 15839159 ***TYLKO W SDP NIERUCHOMOŚCI***OPIEKUN OFERTY:Magdalena BorońskaTel: 602 101 602 Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą kawalerki z oddzielną kuchnią, zlokalizowanego w samym centrum miasta, przy ul. Świdnickiej, 300 metrów od Wrocławskiego ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

530 000 PLN (15 588 zł/m2)

1
-
34 m2
1965