• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wroclaw Stare Miasto

Znalezionych ofert: 313

15870877 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27443032 15870877 . 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem w dobrze skomunikowanej lokalizacji.Opiekun oferty:Krzysztof Dudektel. +48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się na osiedlu Przedmieście Oławskie w dzielnicy Krzyki w części miasta, ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

789 000 PLN (13 150 zł/m2)

3
1
60 m2
1991
15861858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27214403 15861858 Opiekun Oferty:Robert Kordowski602 101 602Tylko w SDP Nieruchomości!Pięciopokojowe mieszkanie w kamienicy o powierzchni 136,09 m2, położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w centrum Wrocławia, przy ulicy Krasińskiego.Doskonała komunikacja: przystan...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 000 PLN (7 346 zł/m2)

5
2
136 m2
1922
15861719 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27210919 15861719 Opiekun oferty:Katarzyna Flendrichnumer licencji PFRN 28425tel. 602 101 602 ***for english scroll down***Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania po generalnym remoncie w ścisłym centrum Wrocławia z pięknym widokiem na ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

740 000 PLN (16 818 zł/m2)

2
1
44 m2
1960
15851680 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27017497 15851680 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią o powierzchni prawie 57 m2 w kamienicy przy ul. Worcella idealne pod inwestycję, bądź dla siebie!Opiekun oferty:Natalia Sobczyńska Numer licencji PFRN 31446 tel. 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Nieruchomość...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

489 000 PLN (8 732 zł/m2)

2
1
56 m2
1910
15861367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27205205 15861367 Opiekun oferty:Kamil Swatowskitel. 602 101 602Tylko w SDP Nieruchomości.Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które może być idealnym gotowcem inwestycyjnym - zarabiaj od pierwszego dnia!Lokalizacja:- Nieruchomość znajduje się w...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

729 000 PLN (13 755 zł/m2)

4
-
53 m2
1965
15858747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27154375 15858747 Opiekun ofertyKamil Morkatel. 602 101 602Funkcjonalna, cicha i bardzo dobrze położona kawalerka o powierzchni 23,5 m, usytuowana w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w centrum Wrocławia.Do wprowadzenia od zaraz.Otoczenie nieruchomości:- 3...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

410 000 PLN (17 826 zł/m2)

1
1
23 m2
1961
15859977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27179716 15859977 Na sprzedaż nowoczesny, w pełni wykończony apartament o powierzchni 40,57 m2, położony na 6. piętrze nowoczesnego budynku z 2018 roku przy ul. Księcia Witolda we Wrocławiu.To propozycja dla osób, które szukają komfortu, świetnej lokalizacji i nieruch...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

899 000 PLN (22 475 zł/m2)

2
1
40 m2
2018
15878333 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27594117 15878333 Opiekun nieruchomości:Dominika NowakNr Licencji PFRN 28616tel. 602 101 6024-pokojowe mieszkanie, o projektowanej powierzchni 75,86 m2, położone jest na 2 piętrze, na Szczepinie. Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się tuż przy Odrze, niedal...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 399 000 PLN (18 653 zł/m2)

4
1
75 m2
2023
15871859 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27478522 15871859 Doradca KlientaJustyna Filipowicz Nr licencji PFRN 29417 tel. 602101602Komfortowe mieszkanie w sercu Wrocławia idealne do życia oraz na kancelarię prawną, adwokacką, notarialną lub na biznes typu salon beauty, salon barber czy też gabinet masażuLokal...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (11 847 zł/m2)

3
1
59 m2
1950
15867084 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27334994 15867084 Nieruchomość w pełni wykończona, zlokalizowana w sercu miasta. Idealne dla Inwestora. Opiekun oferty: Barbara BoberNr. licencji PFRN 23784Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie ulokowane na IV piętrze w kamienicy. Lokalizacja w samym centrum, prostopadła...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

749 000 PLN (12 483 zł/m2)

3
-
60 m2
1930
15862041 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27221759 15862041 Centrum Przy wałach 4 pokoje z balkonem Stare MiastoOpiekun nieruchomości:Dominika NowakNr Licencji PFRN 28616tel. 602 101 602REZERWACJA4-pokojowe mieszkanie, o projektowanej powierzchni 77,33 m2, położone jest na 2 piętrze, na Szczepinie. Otoczen...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 399 000 PLN (18 169 zł/m2)

4
1
77 m2
2023
15855919 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27078856 15855919 Oferta dla inwestora: Nieruchomość składająca się z trzech modułów, w pełni wykończona, zlokalizowana w sercu miasta. Opiekun oferty: Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie ulokowane na III piętrze kamienicy...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 200 000 PLN (20 000 zł/m2)

3
3
60 m2
2025