• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wroclaw Stare Miasto

Znalezionych ofert: 313

15672082 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23686074 15672082 W pełni wykończone i umeblowane, 3 kawalerki z gotowymi kuchniami i łazienkami. Nie wymagają żadnych dodatkowych nakładów, dzięki czemu idealnie nadają się do zamieszkania lub wynajęcia od zaraz.Opiekun oferty:Łukasz Szajkowskitel. 602 101 602Układ p...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

873 644 PLN (16 179 zł/m2)

3
3
54 m2
2019
15642104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23097338 15642104 Opiekun oferty:Daniel Matoszyn602 101 6022-pokojowe mieszkanie z balkonem w centrum Wrocławia Idealne na biuro lub mieszkanie inwestycyjne Okolice Placu LegionówOtoczenie nieruchomości:Inwestycja znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia, w bezpośre...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

649 000 PLN (16 641 zł/m2)

2
-
39 m2
2025
15623116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22666963 15623116 Opiekunka oferty:Sabrina Przybyłtel. 602 101 602Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 2-pokojowego o powierzchni 41,65 m2. Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia i składa się z salonu z aneksem kuchennym z balkonem, sypialni i ła...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

743 573 PLN (18 136 zł/m2)

2
-
41 m2
2019
15621875 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22634001 15621875 Komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie w rozkładzie ze sporym balkonem 51 m Centrum Po remoncieOpiekun oferty:Daniel Gutowskilicencja PFRN nr 31347tel. +48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie znajduje się na Przedmieściu Oławskim w części mia...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

669 000 PLN (13 118 zł/m2)

2
-
51 m2
2001
15661961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 23491843 15661961 Opiekun oferty:Kinga Ustyniaktel: 602 101 602 Zapraszam do zapoznania się z ofertą tzw. 2- PAKA - lokal mieszkalny, w ramach którego zostały wydzielone dwa mieszkania dwupokojowe, każde z mieszkań posiada loggię. Powierzchnia całkowita lokalu 91,66 m...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 473 070 PLN (16 188 zł/m2)

4
2
91 m2
2020
15626565 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22746084 15626565 Centrum Szczepin Gotowe do wprowadzenia Ostatnie piętro Opiekun oferty:Daniel GutowskiLicencja PFRON: 31437Kontakt: 602 101 602Otoczenie Nieruchomości:Szczepin to dobrze skomunikowana dzielnica Wrocławia, łącząca bliskość centrum z wygodą codzienn...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

670 000 PLN (13 673 zł/m2)

3
-
49 m2
1980
15613179 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 10 pokojowe 22471752 15613179 Zapraszam do zapoznania się z wielopokojową, przestronną nieruchomością w kamienicy na Podwalu Mieszkanie do remontu, w ofercie zamieszczono 1 wizualizację. Opiekun oferty:Marta Woźniczka Nr. licencji PFRN 23867602 101 602Otoczenie nieruchomości:Ta k...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 800 000 PLN (8 738 zł/m2)

10
3
206 m2
1900
15523025 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20457369 15523025 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Oferujemy na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o powierzchni 63,95 m (w tym powierzchnia pomieszczeń przynależnych - piwnica 1,65 m), zlokalizowane na czwartym piętrze wieżowca w sercu miasta.Mieszkanie ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (11 095 zł/m2)

4
-
63 m2
1980
15487231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 19661954 15487231 Mieszkanie z 3 osobnymi kawalerkami - 3-pak! Gotowe do wprowadzenia!Opiekun oferty:Łukasz Szajkowskitel. 602 101 602Układ pomieszczeń:- Kawalerka 1 - 17.52 m2,- Kawalerka 2 - 27.34 m2,- Kawalerka 3 - 17.51 m2,- Przedpokój - 6.13 m2.Najważniejsze info...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

964 896 PLN (14 190 zł/m2)

3
-
68 m2
2019
15480488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19512638 15480488 Opiekun oferty:Maciej SuwałaNr Licencji PFRN 28424tel. 602 101 602Świetne mieszkanie w samym centrum Wrocławia!Mieszkanie w pełni przygotowane do zamieszkania lub wynajęcia.Otoczenie nieruchomości:Ulica Krawiecka jest ulicą przylegająca do wrocławski...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

989 000 PLN (17 661 zł/m2)

2
-
56 m2
2008
15400927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 17709752 15400927 Oferta dla inwestora: Nieruchomość składająca się z pięciu modułów, w pełni wykończona, zlokalizowana w sercu miasta. Opiekun oferty: Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie ulokowane na trzec...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 970 000 PLN (17 909 zł/m2)

6
-
110 m2
1919
15397097 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17619335 15397097 OPIEKUN OFERTY:Weronika Woźniaktel. 602 101 602Nr licencji PFRN 30960Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż zlokalizowanego przy ulicy Księcia Witolda na wrocławskim Starym Mieście. Nieruchomość o powierzchni 68m2 położona jest n...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 500 000 PLN (36 765 zł/m2)

3
-
68 m2
2018