• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wroclaw Stare Miasto

Znalezionych ofert: 313

15357471 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16710480 15357471 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Premierowa inwestycja we Wrocławiu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową wrocławską inwestycję - Szewska 5!Najważniejsze informacje:- Kamienica z windą - zrewitalizowane części wspólne, - Ogrzewani...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 750 000 PLN (13 672 zł/m2)

3
-
128 m2
1792
15357465 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16710464 15357465 Opiekun oferty:Kruszyński Jakubtel. 602 101 602Premierowa inwestycja we Wrocławiu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową wrocławską inwestycję - Szewska 5!Najważniejsze informacje:- Kamienica z windą - zrewitalizowane części wspólne,- Ogrzewanie...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 144 000 PLN (13 000 zł/m2)

3
-
88 m2
1792
15591400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22006461 15591400 Opiekun oferty:Emilian Janusz602-101-602Responsible agent speaks English.Uwaga: mieszkanie wynajmowane, możliwa cesja umowy najmu.Podstawowe informacje:2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m2 z aneksem kuchennym, łazienką z wc oraz balkonem. Dwustr...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

980 000 PLN (17 500 zł/m2)

2
-
56 m2
2009
15558673 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21246245 15558673 Opiekun oferty:Julia Kowalskatel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania, które zostało podzielone na trzy osobne kawalerki, tworzące tzw. 3-pak. Lokal jest w pełni gotowy do zamieszkania, bez konieczności ponoszenia dodatkowych k...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

916 428 PLN (14 781 zł/m2)

3
-
62 m2
2019
15547779 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20901337 15547779 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Funkcjonalny apartament o powierzchni 51,77 m2 mieści się na czwartym piętrze apartamentowca w prestiżowej lokalizacji na Starym Mieście.Otoczenie nieruchomości:To miejsce, które tętni życiem! Idealne...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

900 000 PLN (17 647 zł/m2)

2
-
51 m2
2013
15519028 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 20353176 15519028 Wyłączny Opiekun Oferty:Robert Kordowski602 101 602Tylko w SDP Nieruchomości!Trzypokojowe mieszkanie o metrażu 90,66 m2 w kamienicy, położone w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w centrum Wrocławia. Doskonała komunikacja: przystanki tramwajowe oraz aut...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

879 000 PLN (9 767 zł/m2)

3
-
90 m2
1922
15505997 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 20068480 15505997 Opiekun oferty: Konrad Rakowiecki tel. 602 101 602Na sprzedaż piękny apartament o powierzchni ok. 73 m2, położony na VII piętrze w budynku Quorum.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie położone jest w centrum miasta, przy nadbrzeżu rzeki. Bulwary i prome...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

2 050 000 PLN (28 082 zł/m2)

4
-
73 m2
2024
15464951 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19150020 15464951 Opiekunka oferty:Sabrina Przybyłtel. 602 101 602Wykończone 2 pokoje z dużą, narożną loggią!Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 32,58 m2 znajduje się na czwartym piętrze w 5-piętrowym budynku z windą.Otoczenie nieruchomości:Nowoczesna inwestycja, skła...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

708 676 PLN (22 146 zł/m2)

2
-
32 m2
2019
15357466 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 16710465 15357466 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Premierowa inwestycja we Wrocławiu! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nową wrocławską inwestycję - Szewska 5!Najważniejsze informacje:- Kamienica z windą - zrewitalizowane części wspólne, - Ogrzewani...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

550 000 PLN (15 278 zł/m2)

1
-
36 m2
1792
15218751 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 13017386 15218751 Opiekun oferty: Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602 ***Oferta wyłącznie w SDP Nieruchomości***Wyjątkowa nieruchomość położona tuż przy Wrocławskim Rynku.Otoczenie nieruchomości :Nieruchomość znajduje się przy ul. Uniwersyteckiej, skąd tylko kilka kroków...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 199 000 PLN (13 625 zł/m2)

4
-
88 m2
1930
15553219 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21043697 15553219 Opiekun oferty:Barbara Bobertel. 602 101 602Nowe mieszkanie z 2021 roku w Centrum na Kępie Mieszczańskiej.Małe 2 pokoje w pełnym wyposażeniu, gotowe do zamieszkania. Układ pomieszczeń:- pokój z aneksem kuchennym 15 m2- sypialnia 10 m2- Łazienka 3,62 ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

729 350 PLN (20 260 zł/m2)

2
-
36 m2
2024
15539498 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20814495 15539498 Opiekun OfertyRobert Kordowskitel. 602 101 602Piękne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,96 m2, zlokalizowane w budynku OVO. OTOCZENIE NIERUCHOMOŚCI:Doskonała lokalizacja zapewni szybki i łatwy dostęp do wielu punktów handlowych, usługowych oraz i...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 199 000 PLN (22 204 zł/m2)

2
-
54 m2
2016