• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wroclaw

Znalezionych ofert: 1 509

15785910 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25895869 15785910 OPIEKUN OFERTY:Jakub Choja602 101 6022-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 41,41 m, położone na wysokim parterze w zadbanym budynku po remoncie dachu, elewacji i klatki schodowej.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość znajduje się na osiedlu Nowy Dwó...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

549 000 PLN (13 390 zł/m2)

2
-
41 m2
1950
15785367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25877336 15785367 Komfortowe, w pełni wyposażone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,83m2, znajdujące się w budynku z 2019 roku na wrocławskich Krzykach os Klecina.Opiekun oferty:Krzysztof Dudek602 101 602Otoczenie nieruchomości:Kameralne osiedle - Zielone Bulwar...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

799 900 PLN (14 813 zł/m2)

3
1
54 m2
2019
15784940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25864556 15784940 Zapraszam do zapoznania się z ofertą rozkładowego, słonecznego mieszkania na granicy Grabiszyna i Krzyków, świetnie skomunikowanego z całym WrocławiemOpiekun oferty: Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602 Najważniejsze inform...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

569 900 PLN (12 389 zł/m2)

2
1
46 m2
1965
15773829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25638888 15773829 OPIEKUN OFERTY:Aleksandra Dzielnickatel. 602 101 602 Polecam na sprzedaż 2-pokojowe 2-poziomowe mieszkanie BEZ SKOSÓW blisko Uniwersytetu Ekonomicznego.Układ pomieszczeń: I POZIOM- salon z kuchnią- wnęka na garderobę- wcII POZIOM- sypialnia- łazienka...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

629 000 PLN (13 104 zł/m2)

2
2
48 m2
2001
15767502 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25529287 15767502 Opiekun oferty:Konrad Rakowieckitel. 602 101 602 Mieszkanie znajduje się na III piętrze w budynku przy ul. Popowickiej.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w spokojnej, zielonej części miasta, zaledwie kilka minut jazdy od centrum Wrocł...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 700 000 PLN (25 373 zł/m2)

3
1
67 m2
2025
15780578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25806502 15780578 Opiekun Oferty:Patryk CiepielewskiTel: +48 602-101-602Pośrednik Obrotu NieruchomościamiNr Licencji PFRN 29563Pierwsze cztery zdjęcia w ogłoszeniu stanowią wizualizację poglądową i mają charakter wyłącznie prezentacyjny.Prestiżowa lokalizacja komforto...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

836 400 PLN (20 400 zł/m2)

2
1
41 m2
2024
15768418 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25543320 15768418 Opiekun ofertyJulia Andrulewicz Nr Licencji PFRN 28332tel. 602 101 602Oferta dostępna wyłącznie w biurze SDP nieruchomości.Zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w pełni odrestaurowanej (przez Dewelopera) kamienicy z mediami miejski...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 100 000 PLN (20 000 zł/m2)

2
1
55 m2
2015
15868568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27386057 15868568 2 mieszkania w pięknej kamienicy na Borku z możliwością połączenia w jeden, duży lokal z tarasem na I piętrze.Doradca klienta:Jacek Mamińskinr lic. PFRN 30802tel. 602 101 602Układ mieszkań:Mieszkanie nr 1:- Pokój 22,74m2- Pokój 12,61m2- Kuchnia 10,51...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 490 000 PLN (11 920 zł/m2)

5
3
125 m2
1920
15806057 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26322738 15806057 Gotowiec inwestycyjny z najemcami na Starym Mieście. Opiekun oferty:Magdalena Borońskatel. 602 101 602Dwa mieszkania na jednej KW, klimatyczne, wyremontowane i urządzone ze smakiem. Na nieruchomość składają się dwie kawalerki, przy Rynku.Otoczenie ni...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

839 000 PLN (13 983 zł/m2)

2
2
60 m2
1930
15782146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25837325 15782146 Stylowe, jasne, dwustronne, w kamienicy w bardzo dobrym stanie technicznym (elewacja, klatka schodowa, dach, stropy)Opiekun oferty: Marta Woźniczka-OpuchlikNr. licencji PFRN 23867tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości: Staromiejski klimat dla konese...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

999 000 PLN (14 271 zł/m2)

3
-
70 m2
1930
15760208 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25351295 15760208 Gotowe do wprowadzenia mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące się na terenie Bierutowska Park - technologicznego parku biznesu przy ul. Bierutowskiej. Idealna jako inwestycja - było wynajęte bezproblemowo (z usługą najmu - firma na miejscu)Opiekun OfertyS...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

405 690 PLN (9 220 zł/m2)

2
-
44 m2
2022
15709010 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24348459 15709010 SŁONECZNE 4 POKOJOWE MIESZKANIE Z 2 OGRÓDKAMI. OSOBNA KUCHNIA.Oferta na wyłączność.Tylko w SDP Nieruchomości.Opiekun oferty:Wioletta GrzesiakNr Licencji PFRN 22583TEL. 602 101 602Polecam nowocześnie zaaranżowane mieszkanie 4 pokojowe w budynku z 2020...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

925 000 PLN (15 417 zł/m2)

4
1
60 m2
2020