• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie Wroclaw

Znalezionych ofert: 1 509

15664834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 23564348 15664834 5-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie 87 m2 Wrocław, Krzyki, okolice ul.KrzyckiejOpiekun ofertyDaniel Matoszyn+48 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie położone jest w spokojnej i zielonej części Krzyków jednej z najbardziej cenionych dzielni...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

998 000 PLN (11 471 zł/m2)

5
2
87 m2
2001
15641965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23095403 15641965 Wyjątkowe mieszkanie z dwoma piwnicami i niezależnym pomieszczeniem biurowym!Opiekun oferty:Łukasz SzajkowskiNr licencji PFRN 29569tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Okolica charakteryzuje się niską zabudową, dużą ilością zieleni i spokojną atmo...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 089 000 PLN (15 783 zł/m2)

3
-
69 m2
1930
15617535 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22543059 15617535 Opiekun oferty Monika Jaworskatel. 602 101 602Dla ceniących unikatowy styl odrestaurowanego zabytkowego budynku 2-pokojowy apartament. Imponująca wysokość pomieszczeń łączy historyczny charakter wnętrz z nowoczesnym stylem zabytku w trakcie komplekso...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 068 750 PLN (22 739 zł/m2)

2
1
47 m2
2026
15615143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22509507 15615143 Opiekunka oferty:Sabrina Przybyłtel. 602 101 602Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania składającego się z 3 osobnych kawalerek o powierzchni 58,73 m2. Układ pomieszczeń:1:- Pokój z aneksem kuchennym 14,47 m2- Łazienka 3,05 m22:- P...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

964 895 PLN (14 190 zł/m2)

3
-
68 m2
2019
15759329 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25337985 15759329 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel: 602 101 602Nieruchomość do generalnego remontu, w topowej lokalizacji jaką jest wrocławski Kleczków! Otoczenie nieruchomości:Nieruchomości przy ul. Kraszewskiego we Wrocławiu to doskonała lokalizacja dla studentów ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

325 000 PLN (6 633 zł/m2)

2
1
49 m2
1910
15757291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25297109 15757291 Zapraszamy do wyjątkowej nieruchomości, zlokalizowanej w samym sercu Wrocławia, miejscu, w którym puls miasta jest wyczuwalny 365 dni w roku. Mieszkanie mieści się na płycie Rynku, na pierwszym piętrze z obustronną wystawą okien - z jednej strony wyc...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 949 000 PLN (22 929 zł/m2)

4
1
85 m2
1955
15757265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25296869 15757265 Opiekun oferty:Jakub Kruszyńskitel. 602 101 602Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 25,2 m2 mieszczące się przy ul. Kaszubskiej - w samym centrum Wrocławia! Układ nieruchomości:- Salon z aneksem - Sypialnia- Łazienka- Przedpokój Otoczenie ...

Wrocław (Śródmieście) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

469 000 PLN (18 760 zł/m2)

2
1
25 m2
1909
15756533 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25255949 15756533 Opiekun OfertyMagdalena Rakowieckatel. 602 101 602Funkcjonalne, ciche , zachowujące urok starych kamienic z dużymi oknami , trzypokojowe mieszkanie z balkonem i tarasem 24 m2 skierowanym na południe.Mieszkanie położone w kamienicy na Borku, wysokość ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 550 000 PLN (16 146 zł/m2)

3
1
96 m2
1900
15729911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24769745 15729911 Opiekun oferty:Daniel Matoszyn+48 602 101 6024 pokoje mieszkanie 92,9 m2 Krzyki Huby (Wrocław)Otoczenie nieruchomości:Huby to część Krzyków ceniona za bliskość centrum i świetną komunikację. W zasięgu krótkiego spaceru są przystanki tramwajowe i a...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

928 998 PLN (10 098 zł/m2)

4
1
92 m2
1901
15726160 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24693548 15726160 Trzypokojowe mieszkanie w nowym budownictwie w dzielnicy Gaj (Krzyki).Opiekun oferty:Julia Kowalskatel. 602 101 602***Oferta tylko w SDP Nieruchomości***Otoczenie nieruchomości:Gaj to osiedle mieszkaniowe położone na południu Wrocławia, w bliskiej od...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 000 PLN (14 638 zł/m2)

3
-
58 m2
2017
15714899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24475972 15714899 Przestronne mieszkanie z przytulnym balkonem w w zielonej części Wrocławia idealne dla młodych, aktywnych osób, które cenią zdrowy styl życia, kontakt z naturą i nowoczesne rozwiązania w duchu ekologii.Opiekun oferty:Izabela Wójciktel. 602?101?602Oto...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

678 600 PLN (12 118 zł/m2)

2
1
56 m2
2025
15698364 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24148707 15698364 Opiekun oferty Katarzyna Tichy Nr Licencji PFRN Nr 28712tel. 602 101 602To unikatowe mieszkanie z niepowtarzalnym tarasem 22 m2 na dachu czeka na Ciebie! Solidne mieszkanie z licznymi udogodnieniami wg projektu architekta. Przeczytaj opis oferty. :)O...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 799 900 PLN (29 031 zł/m2)

3
2
62 m2
2021