• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 2 330

15798305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26165908 15798305 Prezentuje na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 58 m², zlokalizowane przy ulicy Ładnej we Wrocławiu – w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic miasta, w sąsiedztwie Placu Grunwaldzkiego i Politechniki Wrocławskiej. To...

Wrocław (Śródmieście), Ładna

800 000 PLN (13 769 zł/m2)

2
1
58.1 m2
1992
15867400 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27346116 15867400 Jeśli marzysz o wygodnej kawalerce w sercu Wrocławia, w miejscu, które oferuje znacznie więcej niż tylko metry kwadratowe, to koniecznie zapoznaj się z tą ofertą! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,71 m w znakomitym apartamentowcu ANGEL WINGS  pr...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

519 000 PLN (18 536 zł/m2)

1
1
28 m2
2012
15848096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26932993 15848096 Doradca Klienta Justyna FilipowiczNr Licencji PFRN 29417tel. 60210160221 maja w godzinach 15:00 - 19:00 odbędą się Dni Otwarte w tej nieruchomości.Zamieszkaj w komfortowych wnętrzach z ogrodem znajdujących się w jednej z najpiękniejszych części Wrocł...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 850 000 PLN (18 687 zł/m2)

4
2
99 m2
1936
15887693 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27791217 15887693 2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem, na 4 piętrze w budynku z windą.Opiekun ofertyJacek MamińskiNr lic. PFRN 30802tel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie na spokojnym osiedlu przy ul. Gorlickiej we Wrocławiu, w dzielnicy Psie...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

585 000 PLN (12 717 zł/m2)

2
1
46 m2
2008
15894629 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27946966 15894629 Opiekun oferty:Kamil Bogdanowicztel: 602 101 602 Otoczenie nieruchomości: Siechnice to malownicze miasteczko położone tuż przy granicy Wrocławia, stanowiące doskonałą propozycję dla osób pragnących łączyć spokój podmiejskiego życia z szybkim dostępem...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

633 835 PLN (10 391 zł/m2)

3
1
61 m2
2026
15894872 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokoje/ Wielka Lipa /Dolnośląskie 27950009 15894872 Nieruchomości ApartamentKarolina Kubicka Zalesska573 098 029                 Mieszkanie, 2 pokoje, 51,82 m², Wielka Lipa !!!!Na sprzedaż mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy w miejscowości Wielka Lipa, gm. Oborniki Śląskie, powiat trzebnicki. Loka...

Wielka Lipa (Dolnośląskie, gm. Oborniki Śląskie)

189 000 PLN (3 706 zł/m2)

2
1
51 m2
1940
15894101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokoje / 1 piętro oś Kopernik 27923535 15894101 Nieruchomości ApartamentMałgorzata Świetłowicz    tel. 793 775 800                Mieszkanie 3 pokoje 57 m2 1 piętro oś Kopernik Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 57 m², położone na 1. piętrze w zadbanym, 10‑piętrowym bloku ...

Legnica (Dolnośląskie, gm. Legnica)

370 000 PLN (6 066 zł/m2)

3
1
61 m2
1978
15894862 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27949918 15894862 ul. Kamieńskiego, okoliceNie było jeszcze zamieszkane, pachnące nowością.Nowoczesne, śliczne, bardzo ładne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 54,08 mkw. z balkonem w apartamentowcu z 2024 roku z windą. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w budy...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

760 000 PLN (14 074 zł/m2)

3
1
54 m2
2024
15888653 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27819557 15888653 Opiekun ofertyJustyna Filipowicz Nr licencji PFRN 29417 tel. 602 101 602Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkanie z ogródkiem w zabudowie bliźniaczej na osiedlu Złotniki.Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie położone jest w spokojnej, zi...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

820 000 PLN (10 380 zł/m2)

4
2
79 m2
1975
15886264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27751194 15886264 ul. Reymonta, inwestycja SUN HOUSE INowoczesne, bardzo ładne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o pow. 55,19 mkw. z balkonem w budynku z 2018 roku z windą z poziomu zero. Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w budynku dziewięciopiętrowym sk...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

769 000 PLN (13 982 zł/m2)

3
-
55 m2
2018
15894850 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949798 15894850 Na sprzedaż: Okazja ! 2-pokojowe mieszkanie z balkonem – Wrocław, Psie Pole, ul. Miłostowska Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 49 m², położone na wysokim parterze w kameralnym, 2-piętrowym budynku z cegły z 2009 roku (Dachbud). Układ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

618 995 PLN (12 405 zł/m2)

2
1
49.9 m2
2009
15894851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27949797 15894851 Oferta sprzedaży mieszkania – Podwale, Stare Miasto ,Wrocław Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53 m², położone w samym sercu Wrocławia na Podwalu. Lokal znajduje się na 4. piętrze w czteropiętrowym budynku z 1976roku (bez windy). To idealna propo...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

598 999 PLN (11 196 zł/m2)

2
1
53.5 m2
1976