• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 2 379

15677895 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23804434 15677895 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM Bez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkańMiejsce postojowe w cenie mieszkania!MIESZKANIE ODDANE DO UŻYTKUMOŻLIWOŚĆ WYKOŃCZENIA POD KLUCZ W CENIE 70 000 ZŁ.Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o po...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

598 000 PLN (13 907 zł/m2)

2
-
43 m2
2025
15451940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18874246 15451940 MIESZKANIE GOTOWE DO ODBIORUMiejsce w garażu oraz komórka lokatorska W CENIE!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,34 m2 znajdujące się na 1 piętrze inwestycji deweloperskiej, zlokalizowanej na osiedlu Poświętne. W ofercie na osiedlu posiadamy równ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

711 650 PLN (12 939 zł/m2)

3
-
55 m2
2024
15443371 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 18674781 15443371 Rynek pierwotny bez podatku PCC i prowizjiNa sprzedaż 3-pokojowe dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,25 m2 z ogródkiem!Przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie w inwestycji znajdującej się na Lipie Piotrowskiej. To przestronne dwupoziomowe mieszkanie ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

880 945 PLN (10 244 zł/m2)

3
-
86 m2
2025
15276127 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 14479460 15276127 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,91m2, znajdujące się trzecim piętrze nowej inwestycji deweloperskiej zlokalizowanej na wrocławskich Sołtysowicach.Gotowe do odbioru!Rynek pierwotny, bez PCC i prowizji Mieszkanie składa się z: - salo...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

639 000 PLN (14 523 zł/m2)

2
-
44 m2
2025
15888359 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27810234 15888359 Nowe WYKOŃCZONE POD KLUCZ 2-pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Borowskiej GOTOWE DO ODBIORUNa sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,18 m z balkonem 5,62 m, położone w kameralnej inwestycji w spokojnej, zielonej częśc...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

645 711 PLN (16 143 zł/m2)

2
-
40 m2
2025
15878299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27592618 15878299 3-POKOJOWE MIESZKANIE, SZCZEPINBez prowizji i podatku PCCNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,34 m2 znajdujące się na 5 piętrze inwestycji deweloperskiej, zlokalizowanej przy ul. Gnieźnieńskiej (Stare Miasto, Szczepin).Mieszkanie gotowe...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

879 000 PLN (15 982 zł/m2)

3
-
55 m2
2023
15784712 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25860381 15784712 Nowe 2-pokojowe mieszkanie w okolicy ul. Borowskiej GOTOWE DO ODBIORUNa sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 34,71 m z balkonem 5,62 m, położone w kameralnej inwestycji w spokojnej, zielonej części Wrocławia w okolicy...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

562 302 PLN (16 538 zł/m2)

2
-
34 m2
2025
15656372 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23411297 15656372 2-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM Bez prowizji i podatku PCCW ofercie różne powierzchnie mieszkańMiejsce postojowe i komórka lokatorska w cenie!Planowany termin odbioru: IV kwartał 2025 r.Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3 -pokojowe o powierzchni 6...

Siechnice (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

635 067 PLN (10 584 zł/m2)

3
-
60 m2
2025
15338270 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 16190567 15338270 Na sprzedaż energooszczędne mieszkanie z ogródkiemTermin oddania III kwartał 2025 r. Rynek pierwotny. Kupujący nie płaci prowizji i podatku PCC.Z przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę mieszkania na sprzedaż, położonego na kameralnym osi...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 155 660 PLN (12 985 zł/m2)

5
2
89 m2
2025
15885831 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27742943 15885831 RYNEK PIERWOTNY - MIESZKANIE GOTOWE DO WPROWADZENIA I PRZENIESIENIA WŁASNOŚCIMieszkanie w wysokim standardzie - idealne dla rodzinyNa sprzedaż 4-pokojowy apartament o powierzchni 119,72 m z dwoma balkonami, znajdujący się w kameralnej, dwupiętrowej i...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 200 000 PLN (10 084 zł/m2)

4
1
119 m2
2024
15872622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27499187 15872622 MIESZKANIE nad rzekąBez prowizji i podatku PCCNa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m2 znajdujące się na 4 piętrze inwestycji deweloperskiej, zlokalizowanej na Kleczkowie. Oddanie mieszkania IV kwartał 2026 rokuMieszkanie składa się z:...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

674 395 PLN (15 327 zł/m2)

2
-
44 m2
2026
15844727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26844497 15844727 Rynek pierwotny - bez PCC i prowizjiNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,20 m2, znajdujące się 4 piętrze inwestycji deweloperskiej, zlokalizowanej przy ulicy Odolanowskiej.Mieszkanie gotowe do odbioruMieszkanie składa się z:- salonu z a...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

849 000 PLN (12 304 zł/m2)

4
-
69 m2
2023