• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 2 379

15771039 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25569113 15771039 Mieszkanie o funkcjonalnym układzie, w skład którego wchodzą: Przestronny salon z aneksem kuchennym - jasny i przytulny, z bezpośrednim wyjściem na taras, Dwa ustawne pokoje , każdy również z własnym wyjściem na taras,...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

879 000 PLN (9 253 zł/m2)

3
-
95 m2
2014
15308272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 15397722 15308272 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży pięknego, przestronnego mieszkania z ogromnym potencjałem. Mieszkanie o powierzchni 137,10 m 2 w kamienicy na 1 piętrze blisko centrum Świdnicy. Mieszkanie składa się z: - sal...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

859 000 PLN (6 270 zł/m2)

4
-
137 m2
1800
15827829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26633334 15827829 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,97 m², położone na 1. piętrze w nowoczesnym budynku z 2017 roku, na spokojnym osiedlu w Kiełczowie przy ul. Makowej. Układ mieszkania:przestronny salon z aneksem kuchennym i ...

Kiełczów (Dolnośląskie, gm. Długołęka)

650 000 PLN (12 037 zł/m2)

3
1
54 m2
2017
15734043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24812164 15734043 Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Kruczkowskiego w Kłodzku przy ulicy Rodzinnej.Mieszkanie umiejscowione na 1 piętrze w bloku.Bardzo łatwy dojazd i wejście do budynku.Powierzchnia 49,8m2 w skład której wchodzi:- Salon- sypialnia- kuchnia- łazienka- p...

Kłodzko (Dolnośląskie, gm. Kłodzko)

349 000 PLN (7 008 zł/m2)

2
1
49.8 m2
1980
15828536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26649596 15828536 Nowe mieszkanie zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczytnickiego we Wrocławiu to wyjątkowa propozycja dla osób ceniących prestiżową lokalizację, bliskość natury oraz wysoki komfort życia. Lokal znajduje się w nowoczesnej inwestycji, zapr...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 194 925 PLN (22 546 zł/m2)

4
-
53 m2
2025
15828534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26649594 15828534 Nowe mieszkanie zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Szczytnickiego we Wrocławiu to wyjątkowa propozycja dla osób ceniących prestiżową lokalizację, bliskość natury oraz wysoki komfort życia. Lokal znajduje się w nowoczesnej inwestycji, zapr...

Wrocław (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 165 604 PLN (23 788 zł/m2)

4
-
49 m2
2025
15720577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24590726 15720577 Mieszkanie na sprzedaż ul Polna KrosnowicePolecamy Państwu atrakcyjną nieruchomość położoną w przy ul. Polna numer 7 w Krosnowicach Mieszkanie znajduje się w na pierwszym piętrz budynku trzykondygnacyjnego. Do mieszkania przynależy piwnica oraz ...

Krosnowice (Dolnośląskie, gm. Kłodzko)

189 000 PLN (5 235 zł/m2)

1
1
36.1 m2
-
15716267 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24510607 15716267 Rezerwacja!Opiekun oferty:Sebastian Matczaktel. 602 101 602Wyłącznie w SPD Nieruchomości!Przestronne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w cenionej inwestycji.Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość położona jest w jednej z najciekawszych, dyn...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

598 000 PLN (17 086 zł/m2)

2
1
35 m2
2023
15820987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26669073 15820987 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI gorąco poleca: WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ Z OGRODEM - PASIECZNA 97 m² ogród garaż fotowoltaika ogromny potencjał inwestycyjny Są miejsca, w których po prostu chce się zostać . Ta nieruchomość...

Pasieczna (Dolnośląskie, gm. Jaworzyna Śląska)

349 000 PLN (3 598 zł/m2)

3
-
97 m2
1935
15773038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25626015 15773038 Opiekun oferty:Sebastian MatczakTel. 602 101 602Licencja PFRN nr 31726Przestronne 4-pokojowe mieszkanie na Kozanowie.Cena: 699.000 wraz z piwnicąOtoczenie nieruchomości:- w pobliżu Park Zachodni i tereny spacerowe wzdłuż Odry,- w bezpośredniej okolic...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (11 095 zł/m2)

4
1
63 m2
1980
15660037 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23456891 15660037 OPIEKUN OFERTY:Sebastian Matczak602 101 602 Otoczenie nieruchomości:Nieruchomość jest w pełni wykończona i gotowa do zamieszkania. Na podłogach zastosowano nowoczesne materiały, które podkreślają styl wnętrza, a ściany pokryte gładzią gipsową nadają ...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

698 000 PLN (14 851 zł/m2)

3
-
47 m2
2024
15801943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26253351 15801943 Rozkładowe, dwupokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia.Opiekun oferty:Maciej Pepłowskitel. 602 101 602Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie położone jest w doskonale skomunikowanej okolicy, we Wrocławiu przy ul. Litewskiej. W najbliższym otoczeniu zn...

Wrocław (Psie pole) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

580 000 PLN (11 154 zł/m2)

2
1
52 m2
2005