• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 2 378

15719747 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24580147 15719747 Klimatyczne mieszkanie z widokiem na góry - Szklarska Poręba Dolna Mieszkanie w solidnej, przedwojennej kamienicy 1930. --- Parametry nieruchomości Metraż: 57,10 m² Liczba pokoi: 3 (jeden uzyskany z adaptacji werandy)...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

349 000 PLN (6 123 zł/m2)

2
-
57 m2
1930
15806228 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26329740 15806228 2 pokojowe mieszkanie w Centrum Kamieńca WrocławskiegoMamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż wyjątkową nieruchomość położoną w klimatycznej, przedwojennej kamienicy w samym sercu Kamieńca Wrocławskiego. Mieszkanie przeszło gruntowny, świeży remon...

Kamieniec Wrocławski (Dolnośląskie, gm. Czernica)

449 000 PLN (7 483 zł/m2)

2
1
60 m2
1895
15666756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23589328 15666756 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI prezentuje wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z pięknym widokiem - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż odświeżone, gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 46,19 m², położone na ostatnim, 3. piętrze kameralnego...

Świebodzice (Dolnośląskie, gm. Świebodzice)

309 000 PLN (6 717 zł/m2)

2
-
46 m2
1991
15472221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19331750 15472221 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Krawieckiej w samym centrum Wrocławiu.LOKALIZACJA:Prestiżowy adres w samym sercu Wrocławia. Świetna opcja dla osób ceniących życie w środku wydarzeń, z nieograniczonymi możliwościami zawodowymi i zakupowymi,...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 120 000 PLN (22 848 zł/m2)

2
1
49.02 m2
2009
15823405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26605472 15823405 LOKALIZACJANieruchomość położona jest we Wrocławiu przy ul. Cukrowej 5a, w dynamicznie rozwijającej się części miasta. Okolica charakteryzuje się dobrą infrastrukturą miejską, dostępem do komunikacji publicznej, sklepów, punktów usługowych oraz teren...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

650 000 PLN (12 066 zł/m2)

2
1
53.87 m2
2012
15767419 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25525982 15767419 NA SPRZEDAŻ - tylko u nas!BUDYNEK:Kameralne osiedle budynków 1-piętrowych. Osiedle z 2013 roku, zadbane i spokojne. MIESZKANIE:Mieszkanie o powierzchni 71,6 m2 z dwoma ogródkami, przy czym jeden z tarasem. Lokal zadbany, wygodny i komfortowo wyposażo...

Iwiny (Dolnośląskie, gm. Siechnice)

885 000 PLN (12 360 zł/m2)

3
1
71.6 m2
2014
15535596 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20732021 15535596 Opiekun oferty:Monika Krzysiektel: 602 101 602 Komfortowe dwupokojowe mieszkanie z loggią w samym centrum Wrocławia gotowe do zamieszkania.Mieszkanie o projektowanej powierzchni 45,13 m2 znajduje się na trzecim piętrze w pięciopiętrowym budynku z gar...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

878 994 PLN (19 533 zł/m2)

2
-
45 m2
2020
15823764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26605033 15823764 homfi ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż klimatyczne, narożne, przestronne i wykończone dwupokojowe mieszkanie (możliwość wydzielenia trzeciego pokoju) z dużym tarasem w spokojnej i kameralnej okolicy przy ul. Przystankowej Wojszyce Krzyki.LO...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

795 000 PLN (11 986 zł/m2)

2
1
66.33 m2
2010
15822290 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26600350 15822290 Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,82m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście Szczepin – mieszkanie GOTOWE idealne pod wynajem . Mieszkanie jest 1 - pokojowe ma pow. 30,82 m2 znajduje się na 2 piętrze ...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

619 000 PLN (20 633 zł/m2)

1
1
30 m2
2024
15822291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26602530 15822291 Rozkładowe, duże i aż 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z ogromnym ogrodem 163m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2 znajduje się na parterze w 3 piętrowy...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

852 381 PLN (11 519 zł/m2)

4
1
74 m2
2026
15822292 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26601565 15822292 Ostatnie i wyjątkowe SKRAJNE Mieszkanie atrialne, dwukondygnacyjne o powierzchni łącznej 82,48m2 + ogród 23,63 + 14,95m2 +taras 20,12m2 + komórka lokatorska 5,19m2. Wyjątkowa architektoniczne rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy marzą o m...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

1 004 603 PLN (12 251 zł/m2)

4
2
82 m2
2025
15444863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 18704169 15444863 WOMBAT NIERUCHOMOŚCI oferuje na sprzedaż przestronne 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 165m 2 , usytuowane na 3 piętrze kamienicy w centrum Świdnicy. GOTOWE DO WPROWADZENIA!!! NOWA ATRAKCYJNA CENA !!! Na mieszkanie składa się: - salon ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

874 900 PLN (5 302 zł/m2)

5
-
165 m2
-