• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 2 384

15897009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27992424 15897009 Nie każde mieszkanie musi być nowocześnie urządzone, żeby dobrze się w nim mieszkało. Często wystarczy funkcjonalny układ, jasne wnętrza, spokojna okolica i miejsce, do którego po prostu chce się wracać.To mieszkanie o powierzchni 52,20 m² znajduje s...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

389 000 PLN (7 780 zł/m2)

2
1
50 m2
1908
15411594 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17940239 15411594 Mamy przyjemność przedstawić Państwu dwupoziomowy, przestronny apartament o powierzchni 72 mkw w zadbanym budynku z 2012 roku.W skład osiedla wchodzą trzy budynki z windami, zaprojektowane w stylu alpejskim oraz przygotowane pod najem krótkoterminowy...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

749 999 PLN (10 417 zł/m2)

3
1
72 m2
2012
15819387 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26638967 15819387 Polecamy do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie położone w samym centrum, przy ul. Dworcowej. Dogodna lokalizacja pomiędzy dworcem kolejowym Wrocław Główny a Rynkiem sprawia, że mieszkanie może być wykorzystywane nie tylko jako dogodne lokum dla rodzin...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

697 000 PLN (11 648 zł/m2)

3
-
59.84 m2
1990
15876619 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27542391 15876619 Na sprzedaż: apartament 41,70 mkw, Sienna-Czarna Góra (Karkonosze). Na sprzedaż komfortowy apartament o powierzchni 41,70 mkw, położony na parterze nowoczesnego apartamentowca w miejscowości Sienna - w jednym z najlepszych ośrodków narciarskich ...

Sienna (Sienna) (Dolnośląskie, gm. Stronie Śląskie)

500 000 PLN (12 195 zł/m2)

2
1
41 m2
2013
15738013 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24900585 15738013 Lokal mieszkalny nr 24 o powierzchni 27,90m2, zlokalizowany na III piętrze w budynku mieszkalnym położonym w Wałbrzychu przy ul. 1 Maja 159 wraz z udziałem wynoszącym 27610 000 w częściach wspólnych budynku oraz takim sam...

Wałbrzych (Sobięcin) (Dolnośląskie, gm. Wałbrzych)

27 000 PLN (1 000 zł/m2)

1
-
27 m2
-
15897198 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27996286 15897198 ul. Skwierzyńska, okolice Klimatyczne, przestronne, dwupokojowe mieszkanie o pow. 72 mkw. w odrestaurowanej kamienicy z 1910 roku. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w budynku pięciopiętrowym składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z toal...

Wrocław (Fabryczna) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

699 000 PLN (9 708 zł/m2)

2
1
72 m2
1910
15807446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26365799 15807446 Świetne 5-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią - idealna inwestycja! Wrocław - ul. Kościuszki Krzyki Centrum CENA: 800 000 zł Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 84 m² , położone na 1. piętrze ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

800 000 PLN (9 524 zł/m2)

5
-
84 m2
2000
15517264 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Luksusowa kawalerka w centrum Wołowa!Niski czynsz! 20305539 15517264 Nieruchomości Apartament 533 844 595 Do sprzedania pięknie urządzona kawalerka w centrum Wołowa o pow. użytkowej 28,90 m2 na drugim piętrze w kamienicy przy ulicy Piłsudskiego. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego, kuchni, łazienki i przedpokoju....

Wołów (Dolnośląskie, gm. Wołów)

295 000 PLN (10 536 zł/m2)

1
1
28 m2
1970
15868367 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Nowe 3 pokojowe z balkonem w dobrej lokalizacji! 27380870 15868367 Nieruchomości Apartament533 844 505Bez podatku PCC i prowizji!Oferta dotyczy sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o pow. 64,05 m2 z balkonem o pow. 5,25 m2 na 3 piętrze w nowej inwestycji Stara Cegielnia w Wołowie w stanie deweloperskim. Na powierzchnię...

Wołów (Dolnośląskie, gm. Wołów)

467 565 PLN (7 306 zł/m2)

3
1
64 m2
2025
15861514 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27207461 15861514 3-pokojowe mieszkanie z dwoma ogródkami - Krzyki, Wojszyce - UL. GERBEROWA - 2018 r. Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68,69 m² , położone na parterze nowoczesnego, czteropiętrowego budynku...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

900 000 PLN (13 043 zł/m2)

3
-
69 m2
2018
15897516 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 28005319 15897516 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia – Wrocław, Krzyki, ul. WieczystaCena: 650 000 złOferujemy na sprzedaż funkcjonalne i w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 52 m², położone na ...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

650 000 PLN (12 500 zł/m2)

3
-
52 m2
1980
15894143 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27931668 15894143 Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne, dwupoziomowe mieszkanie z balkonem w Wysokiej przy ul. Cztery Podkowy. UWAGA!Sprzedaż tej nieruchomości odbywa się w procesie otwartego ofertowania czyli składania ofert zakupowych (w stylu Amerykańskim).Cena wyj...

Wysoka (Dolnośląskie, gm. Kobierzyce)

888 000 PLN (9 498 zł/m2)

3
2
93.49 m2
2011