• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 2 364

15897156 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27995752 15897156 Mieszkanie 1 pokojowe o pow. 30,72m2 z balkonem w jednej z topowych lokalizacji na Starym Mieście Szczepin – mieszkanie GOTOWE idealne pod wynajem, dla singlapary na pierwsze własne mieszkanie. Mieszkanie jest 1 - pokojow...

Wrocław (Stare miasto) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

619 000 PLN (20 633 zł/m2)

1
1
30 m2
2023
15897154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27995749 15897154 Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia, tuż obok tramwaj lub autobus, a do Dworca Głównego na pieszo dojdziemy w 18 minut! Ten wyjątkowy Apartament położony...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

26 646 721 PLN (274 708 zł/m2)

4
2
97 m2
2026
15550005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20950169 15550005 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Na sprzedaż nowy apartament w Szklarskiej Porębie!Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament z 2023 roku, znajdujący się w atrakcyjnej lokalizacji w Szklarskiej Porębie – idealne miejsce na wypoczynek w se...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

426 000 PLN (18 546 zł/m2)

1
1
22.97 m2
2023
15873030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27511210 15873030 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Osiedle Młodych!Mieszkanie wymaga remontu, daje jednak duże możliwości adaptacyjne!Na powierzchnię mieszkania składa się salon z dużym balkonem, kuchnia, dwie sypialnie, łazienka, toaleta i duży pr...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

375 100 PLN (6 698 zł/m2)

3
1
56 m2
1978
15891422 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27897181 15891422 Prezentujemy Państwu kawalerkę w stanie deweloperskim znajdującą się w Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym oraz wyjściem na przestronny balkon, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszkanie w stanie dewelopersk...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

282 800 PLN (10 100 zł/m2)

1
-
28 m2
2024
15877907 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27584956 15877907 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w okolicach Centrum!Na powierzchnię mieszkania składa się duży salon z otwartą kuchnią, dwie sypialnie, łazienka oraz przedpokój. W mieszkaniu są okna PCV oraz drewniane, na podłogach panele i płytki, drzwi wewnętrzn...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

359 000 PLN (3 989 zł/m2)

3
-
90 m2
1939
15870844 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27441078 15870844 Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze - Osiedle Zarzecze!ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU!Na powierzchnie mieszkania składają się salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje, łazienka z wc oraz pr...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

429 000 PLN (9 533 zł/m2)

3
-
45 m2
1940
15779406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25774852 15779406 Przestronne dwupokojowe mieszkanie w okolicach ul Jagiellońskiej w Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się osobna przestronna kuchnia, salon, sypialnia, łazienka z wc oraz duży przedpokój.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele oraz płyt...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

319 000 PLN (4 623 zł/m2)

2
-
69 m2
1930
15768033 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25534779 15768033 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w Centrum - z widokiem na skwer!Na powierzchnię mieszkania składa się salon z otwartą kuchnią, dwie osobne sypialnie, duża łazienka z oknem oraz przedpokój.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, nowe...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

499 000 PLN (6 836 zł/m2)

3
-
73 m2
1939
15892350 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27898748 15892350 Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim znajdujące się w Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się pokój z aneksem kuchennym oraz wyjściem na przestronny balkon, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój.Mieszka...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

422 112 PLN (9 817 zł/m2)

2
-
43 m2
2024
15876600 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27542216 15876600 Przestronne mieszkanie z ogródkiem i wiatą garażową - Bystrzyca Dolna!Mieszkanie z osobnym wejściem, położone w kameralnym, 4-rodzinnym budynku.Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny salon z otwartą kuchnią, trzy duże sypialnie (każda ma o...

Bystrzyca Dolna (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

650 000 PLN (4 577 zł/m2)

4
1
142 m2
1939
15870835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27441077 15870835 Prezentujemy Państwu trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane w okolicach Centrum!ZDJĘCIA POGLĄDOWE!!! MIESZKANIE W TRAKCIE KAPITALNEGO REMONTU!Na powierzchnie mieszkania składają się salon z aneksem kuchennym, dwa pokoje, łazienka z wc oraz przedpokój....

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

439 000 PLN (9 756 zł/m2)

3
-
45 m2
1950