• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Mieszkania na sprzedaż Dolnośląskie

Znalezionych ofert: 2 329

15897154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27995749 15897154 Prestiżowa lokalizacja tuż obok Sky Tower we Wrocławiu w bardzo dobrze skomunikowanym punkcie Wrocławia, tuż obok tramwaj lub autobus, a do Dworca Głównego na pieszo dojdziemy w 18 minut! Ten wyjątkowy Apartament położony...

Wrocław (Krzyki) (Dolnośląskie, gm. Wrocław)

26 646 721 PLN (274 708 zł/m2)

4
2
97 m2
2026
15550005 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 20950169 15550005 Planujesz skredytować to marzenie – zadzwoń.Na sprzedaż nowy apartament w Szklarskiej Porębie!Oferujemy na sprzedaż nowoczesny apartament z 2023 roku, znajdujący się w atrakcyjnej lokalizacji w Szklarskiej Porębie – idealne miejsce na wypoczynek w se...

Szklarska Poręba (Dolnośląskie, gm. Szklarska Poręba)

426 000 PLN (18 546 zł/m2)

1
1
22.97 m2
2023
15896024 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27965661 15896024 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania w centrum miasta. Lokal o powierzchni 60,75 m² usytuowany jest na pierwszym piętrze jednopiętrowego budynku.Nie przegap okazji to mieszkanie w doskonałej lokalizacji czeka na C...

Oleśnica (Dolnośląskie, gm. Oleśnica)

399 000 PLN (6 650 zł/m2)

3
1
60 m2
1930
15560101 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21304127 15560101 To idealna oferta dla osób ceniących sobie spokój, prywatność i komfort!Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni około 68 m², znajdujące się na parterze budynku wielolokalowego w spokojnej miejscowości Zebrzydowa. Nieruchomość oferuje wyjątkowy komfort d...

Zebrzydowa (Dolnośląskie, gm. Nowogrodziec)

450 000 PLN (4 945 zł/m2)

3
1
91 m2
1950
15849908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26982540 15849908 3 pokoje I piętro balkon typu loggia Zgorzelec Cena obniżona z 420 000 zł na 410 000 zł! Szukasz mieszkania gotowego do zamieszkania, bez remontów i dodatkowych kosztów? Ta oferta może być właśnie dla Ciebie! Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo ...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

410 000 PLN (8 367 zł/m2)

3
1
49 m2
-
15848912 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26951986 15848912 Mieszkanie 2-pokojowe w ścisłym centrum Zgorzelca- blisko granicy. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 32,52 m2, położone na 4 piętrze kamienicy w Zgorzelcu. Jest to idealna propozycja dla osób, które chcą mieć wszystko pod ręką i cenią...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

208 000 PLN (6 500 zł/m2)

2
1
32 m2
-
15884362 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27699820 15884362 3 pokoje balkon wysokie 1 piętro okolice Manhattanu 365.000,00 zł Szukasz mieszkania, które możesz urządzić po swojemu i dopasować do własnych potrzeb? Ta oferta jest dla Ciebie. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,20 m2 (zgodn...

Zgorzelec (Osiedle zachód) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

365 000 PLN (6 083 zł/m2)

3
1
60 m2
-
14907958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 4482828 14907958 Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe - Bierna, gm. Sulików. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 51,42 m2, położone na pierwszym piętrze budynku zlokalizowanego w spokojnej miejscowości Bierna, w gminie Sulików. Nieruchomość składa się z trze...

Bierna (Dolnośląskie, gm. Sulików)

167 000 PLN (3 275 zł/m2)

3
1
51 m2
-
15858750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27154380 15858750 TOP INWESTYCJA. Gotowiec 48 m2 w Zgorzelcu, Stopa zwrotu od zaraz! Prezentujemy ofertę sprzedaży nowoczesnego, 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 48 m2, zlokalizowanego na pożądanym pierwszym piętrze. To idealna propozycja dla inwestora szukając...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

465 000 PLN (9 688 zł/m2)

2
1
48 m2
-
15704871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24270835 15704871 Mieszkanie z potencjałem - wysoki parter, 60,16 m2, Zgorzelec. CENA OBNIŻONA!!! Zdjęcie główne przedstawia przykładową aranżację wnętrza i ma charakter poglądowy. Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 60,16 m2 (w tym piwnica), p...

Zgorzelec (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

310 000 PLN (5 167 zł/m2)

2
1
60 m2
-
15624977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 22711247 15624977 DWUPOZIOMOWE, BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE W ZGORZELCUNOWA NIŻSZA CENA!!! 699 000 zł!!! 215,40 m2 powierzchni całkowitej 128,10 m2 mieszkalnej 87,30 m2 przynależnej Przestrzeń, komfort i niezależność - jak w domu!Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość: p...

Zgorzelec (Ujazd) (Dolnośląskie, gm. Zgorzelec)

699 000 PLN (5 461 zł/m2)

4
1
128 m2
-
15389295 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 17472137 15389295 NOWA NIŻSZA CENA -OBNIŻAMY CENĘ NIERUCHOMOŚCI Z 320.000 ZŁ NA 260.000 ZŁ Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, na pierwszym piętrze budynku mieszkalnego położonego we wsi Działoszyn w woj. dolnośląskim w powiecie Zgorzeleckim w...

Działoszyn (Dolnośląskie, gm. Bogatynia)

260 000 PLN (1 585 zł/m2)

6
1
164 m2
-