• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie Świdnica

Znalezionych ofert: 105

15822847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26593366 15822847 Prezentujemy Państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem!Na powierzchnie mieszkania składa się kuchnia z wyjściem na balkon, salon, 2 niezależne sypialnie, łazienka z toaletą oraz przedpokój. Nieruchomość około 3,5 roku temu przeszł...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

439 900 PLN (8 300 zł/m2)

3
-
53 m2
1900
15835436 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26736791 15835436 Przestronne mieszkanie na parterze, z dużym balkonem - Osiedle Młodych!Na powierzchnię mieszkania składają się trzy osobne pokoje, w tym jeden z dużym balkonem, kuchnia, łazienka i przedpokój.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele i płytki, in...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

450 000 PLN (7 143 zł/m2)

3
1
63 m2
1980
15796946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26134592 15796946 Klimatyczne mieszkanie z antresolą w kamienicy - okolice parku!Na powierzchnię mieszkania składa się - przestronny salon z jadalnią oraz kuchnią, w tej części znajduje się również antresola o powierzchni około 18 metrów, - pokój kąpielowy z dwoma okn...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

580 000 PLN (4 640 zł/m2)

4
-
125 m2
1939
15796945 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26134591 15796945 Przestronne mieszkanie z balkonem - I piętro, okolice Centrum!Na powierzchnię mieszkania składa się przestronny salon z balkonem, częściowo otwarta sypialnia - z możliwością zrobienia osobnego pokoju, dwa pokoje - obecnie w układzie przejściowy, równ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

770 000 PLN (7 000 zł/m2)

4
-
110 m2
1939
15779406 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25774852 15779406 Przestronne dwupokojowe mieszkanie w okolicach ul Jagiellońskiej w Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się osobna przestronna kuchnia, salon, sypialnia, łazienka z wc oraz duży przedpokój.W mieszkaniu są okna PCV, na podłogach panele oraz płyt...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

350 000 PLN (5 072 zł/m2)

2
-
69 m2
1930
15771616 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25590243 15771616 Dwupokojowe mieszkanie z ogrzewaniem miejskim w bliskich okolicach Centrum!Na powierzchnię mieszkania składają się dwa pokoje w układzie przechodnim,kuchnia, łazienka z wc i przedpokój. Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z sieci.Do mieszkania przynależ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

270 100 PLN (7 717 zł/m2)

2
1
35 m2
1980
15766597 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25506467 15766597 Nowy dom w zabudowie bliźniaczej - STANDARD PREMIUM!Idealny dla osób wymagających, ceniących sobie komfort i wygodę!Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne.Parter domu stanowi część dzienną: salon z jadalnią oraz otwartą kuchnią, spi...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 894 000 PLN (12 064 zł/m2)

4
2
157 m2
2024
15743918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25027232 15743918 Mieszkanie w kamienicy w pobliżu Rynku. Przestronne i komfortowe o pow. 91,4m2 o następującym układzie: 4 pokoje salon z aneksem kuchennym z przejściem do sypialni i czwartego małego pokoju, jeden pokój samodzielny, duża łazienka, przedpokój i pomies...

Świdnica (Centrum) (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

539 000 PLN (5 923 zł/m2)

4
-
91 m2
-
15735286 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 24852990 15735286 Duże mieszkanie o powierzchni 94m2 na ulicy Jagiellońskiej w ŚwidnicyMieszkanie z lokatorem ! Kuchnia zostaje w całości. W lokalu jest C.O. gazowe.Okna trzyszybowe PCV.Polecam!Więcej informacji pod nr tel: 74 667 11 72LINK DO OFERTY:http:www.alfaswid...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

564 000 PLN (6 000 zł/m2)

3
-
94 m2
1939
15766598 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25506473 15766598 Nowy dom wolnostojący - STANDARD PREMIUM!Idealny dla osób wymagających, ceniących sobie komfort i wygodę!Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne. Parter domu stanowi część dzienną: salon z jadalnią oraz otwartą kuchnią, spiżarnia, ła...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 967 000 PLN (12 529 zł/m2)

4
2
157 m2
2024
15743913 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25027234 15743913 REZERWACJATrzypokojowe mieszkanie na wygodnym I piętrze w okolicach Centrum Świdnicy!Mieszkanie do kapitalnego remontu, daje jednak duże możliwości aranżacyjne.Na powierzchnie mieszkania ok. 83 m2 składają się trzy pokoje (dwa w układzie przejściowym...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

406 000 PLN (4 951 zł/m2)

3
-
82 m2
1940
15818508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26591695 15818508 Przestronne 3-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy - parter, okolice Centrum!Na powierzchnię mieszkania składają się trzy pokoje, duża kuchnia,łazienka z oknem oraz przedpokój. W mieszkaniu są nowe okna PCV, na podłogach panele i płytki, n...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

600 000 PLN (7 500 zł/m2)

3
-
80 m2
1939