• Nieruchomości woj. Dolnośląskie
 

Nieruchomości Dolnośląskie Świdnica

Znalezionych ofert: 105

15811880 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26444194 15811880 Mieszkanie o pow. 35m2 w dokumentach (37 m2 realnej powierzchni) składa się z pokoju, kuchni, łazienki i przedpokoju. , ogrzewanie podłogowe - elektryczne.Ciepła woda z nowoczesnego bojlera.Budynek w bardzo dobrej kondycji technicznej, do mieszkania ...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

290 100 PLN (8 532 zł/m2)

1
-
34 m2
1939
15743937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25027273 15743937 Przestronne mieszkanie na sprzedaż w okolicach Centrum.Na pow. 90,9m2 znajdują się 4 pokoje: salon z aneksem kuchennym, bardzo duża sypialnia, 2 pokoje(jeden malutki w sam raz na gabinet lub garderobę), przedpokój, łazienka, WC.Stan mieszkania bardzo...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

520 000 PLN (5 714 zł/m2)

4
-
91 m2
-
15743935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25027269 15743935 Prezentujemy Państwu na zamianę 3 pokojowe mieszkanie do kapitalnego remontu w okolicy placu św.Małgorzaty w Świdnicy!Zamiana dotyczy tylko mieszkań 2 pokojowych na niskim piętrze z C.O miejskim do zamieszkania!Na powierzchnie mieszkania składa się s...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

459 900 PLN (4 465 zł/m2)

3
-
103 m2
1900
15743941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25027268 15743941 3-pokojowe mieszkanie położone atrakcyjnej części miasta - okolice parku!Przy mieszkaniu znajdują się dwa miejsca postojowe do użytku Właścicieli mieszkania!Na powierzchnię mieszkania składają się trzy osobne pokoje, duża kuchnia ze spiżarką, łazienk...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

600 100 PLN (8 957 zł/m2)

3
-
67 m2
1939
15740857 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24960376 15740857 Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy w Rynku!Na powierzchnię mieszkania składa się przestronna kuchnia, salon z wydzieloną jadalnią, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój. Dużym atutem mieszkania są okna wychodzące na dwie...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

419 000 PLN (6 651 zł/m2)

2
-
63 m2
1800
15796942 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26134588 15796942 Przestronne, 2-poziomowe mieszkanie pod samą Świdnicą!Mieszkanie w trakcie podziału.Na powierzchnię mieszkania składają się dwa poziomy. Na parterze znajduje się cześć dzienna: duża kuchnia, salon, łazienka, hol, przedpokój oraz pomieszczenie gospoda...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

600 000 PLN (5 455 zł/m2)

4
-
110 m2
1939
15766599 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25506468 15766599 OKAZJA ! Budynek mieszkalny położony w okolicach Centrum miasta - idealny pod inwestycję! Na powierzchnię budynku składają się dwa niezależne mieszkania. Każde z mieszkań składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z dwoma prysznicami i przedpokoju. ...

Świdnica (Okolice centrum) (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

555 100 PLN (3 965 zł/m2)

6
1
140 m2
1960
15743911 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 25027248 15743911 Prezentujemy Państwu czteropokojowe mieszkanie położone w Centrum Świdnicy!Na powierzchnie mieszkania składa się przestronny salon, 3 sypialnie, kuchnia, schowek, 2 łazienki oraz przestronny przedpokój.Mieszkanie gotowe do zamieszkania!W mieszkaniu s...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

749 000 PLN (4 305 zł/m2)

4
-
174 m2
1940
15736816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 24879350 15736816 Nowy dom w zabudowie bliźniaczej - STANDARD PREMIUM!Idealny dla osób wymagających, ceniących sobie komfort i wygodę!Na powierzchnię domu składają się dwa poziomy mieszkalne.Parter domu stanowi część dzienną: salon z jadalnią oraz otwartą kuchnią, spi...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 850 000 PLN (11 783 zł/m2)

4
2
157 m2
2024
15735235 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24851771 15735235 Dom o wysokim standardzie położony w atrakcyjnej części miasta!Na powierzchnię domu składają się łącznie trzy poziomy oraz dodatkowo piwnica o powierzchni ok. 80m2. Parter domu to część dzienna: salon w wyjściem na taras, otwarta kuchnia oraz jadalni...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 500 000 PLN (5 792 zł/m2)

8
2
259 m2
1939
15787121 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25917207 15787121 Komfortowy dom położony w samej Świdnicy, z pięknym widokiem!Ponadczasowy projekt domu - idealny dla osób ceniących sobie przestrzeń!Dom wolnostojący, o bardzo funkcjonalnym rozkładzie.Dom położony na działce o powierzchni 594 m2 - istnieje możliwość...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

1 699 900 PLN (9 444 zł/m2)

4
2
180 m2
1980
15772440 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25610498 15772440 Mieszkanie Zarezerwowane! Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w budynku A1 o powierzchni użytkowej 40,42m2 z tarasem oraz balkonem!Projekt gratis!Nowy apartamentowiec w okolicach Centrum miasta!Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną ofer...

Świdnica (Dolnośląskie, gm. Świdnica)

372 000 PLN (9 300 zł/m2)

2
-
40 m2
2023